Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Kwi 2017 14:51 

Rejestracja: 13 Paź 2014
Posty: 1
Witam, 3 maja wybieramy się na Chalkidiki i mam w związkuz tym kilka konkretynych pytań.
1. Ktoś z Was był mniej więcej w tym terminie w tamtym regionie (Paliouri)?
2. Może możecie polecić jakąs firmę, od której wynając auto-w dobrej cenie i z dobrym ubezpieczeniem?
3. W związku z tym, że chcielibyśmy na 2-3 dni wypożyczyć auto to może jakieś sugestie gdzie warto pojechać i co zobaczyć? Dodam, że jestem w ciąży więc wszelkie ekstremalne pomysły odpadają ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2017 09:16 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Wiele zwiedzania w rejonie Chalkidiki to nie ma. Jeszcze jesteście na samym południu palca, więc wydostanie się na część bardziej lądową sporo czasu Wam zajmie. Może wycieczka statkiem wzdłuż pół. Athos? Lokalne biura to organizują, ale nie wiem jak to będzie przed sezonem. Z Satri na Sithoni cena była 30 eur/os w lipcu
Meteory to też kawałek drogi, ok. 4 h w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Pecel87 oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group