Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Paź 2016 16:18 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Widzę, że easyjet trochę zaktualizował ceny biletów (wrzucone trasy czerwcowe), więc w związku z tym mam pytanko do tych co latają do Włoch (będzie to mój pierwszy wyjazd w te rejony, więc nigdy nie śledziłam cen biletów).
Czy ceny biletów z Berlina do Bari - ok. 360 zł/os/2 str. lub na Sardynię - ok. 340/os/2 str. to dobre ceny?
Kupować już?
Czy spadną i może lepiej zaczekać do stycznia/lutego (hotel zawsze mogę zarezerwować na booking z opcją odwołania ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 06 Paź 2016 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Sardynia może być, na Bari można trafić znacznie lepiej
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Paź 2016 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
mysimpleworld napisał(a):
Czy ceny biletów z Berlina do Bari - ok. 360 zł/os/2 str. lub na Sardynię - ok. 340/os/2 str. to dobre ceny?
Z Bari na 100% bym się wstrzymał. Z Sardynią różnie bywa (lepiej i gorzej), szczególnie w wakacyjne terminy – nie mówiąc już o pierwszych dwóch tygodniach sierpnia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 06 Paź 2016 17:16 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Sardynia dobra cena - w przypadku easyjet ceny są najniższe po wrzuceniu puli, później już w zasadzie rosną.
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Paź 2016 17:17 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Super, bardzo dziękuję za informacje!!! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Paź 2016 18:15 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
Kilka dni temu w czasie promocji Wizzaira widziałem Katowice-Sardynia na tydzień na początku sierpnia za 293 zł w dwie strony (z WDC)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Paź 2016 20:51 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Bilety jednak kupione :)
313 zł/os/RT.
Linia Easyjet - wylot z Berlina (2 poł czerwca) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group