Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lut 2011 22:38 

Witam, mieszkam w łodzi więc chcąc/nie chcąc śledzę ceny połączenia do BGY. W zeszłym roku cena do 30 zł w jedną stronę była ,,akceptowalna". Aktualnie ceny tak skoczyły w górę, że 70-80 zł jest granicą akceptowalną.
Czy to normalne? Co się dzieje? Czy ty też masz takie wrażenia?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 03 Lut 2011 22:52 
Awatar użytkownika

niebieski
To zależy, ja jestem z Wawy a lecę z Łodzi w marcu LCJ-BGY-BCN RT kupowałem po 40 zł za odcinek jak dla mnie to dobra cena :D. Ale spokojnie, zobaczymy co będzie dalej, ale wydaje się że tendencja jest jednak zwyżkowa patrząc co się dzieje z cenami i ilościami biletów promo...
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 03 Lut 2011 22:58 

a kiedy kupiłeś...?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 03 Lut 2011 23:02 

niebieski
Praktycznie od końca grudnia ceny rosną i coraz ciężej jest coś kupić w promocji. Zauważyłem, że w środę (czyli ponad dobę po początku promocji) pojawiło się kilka niższych cen niż to miało we wtorek (??????).

#5 PostWysłany: 03 Lut 2011 23:47 
Awatar użytkownika

Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
lecę tą samą trasą co oqurde, z tym że za tydzień :) 2x25zł + 2x10euro
Po prostu nie w każdej promocji dają LCJ-BGY, ale raz na kilka promocji raczej powinno się dać coś upolować w sensownej cenie
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 04 Lut 2011 09:24 
Założyciel
Awatar użytkownika

Loty: 475
Kilometry: 1 060 024
W tym roku średnie ceny są znacznie wyższe niż w ubiegłym.

#7 PostWysłany: 04 Lut 2011 09:29 
Awatar użytkownika

niebieski
csc napisał(a):
a kiedy kupiłeś...?

11.12.2010, na 17-20.03.2010 :D jak na FR to sporo wcześniej, to była chyba pierwsza promocja na ten termin 40zł/10E.

luxyfer - to musisz koniecznie zdać relację jak było. Chodzi głównie o przesiadkę w BGY i transport z lotniska w BCN.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 04 Lut 2011 10:00 

Właśnie o to mi chodzi, ja tez widziałem CIA przez BGY z LCJ za 98zł ale to było w grudniu. W tej chwili za 180 zł gdybym kupił nie płakał bym.

Z drugiej strony cieszę się bo to oznacza, że ludzie chcą kupować bilety i powinienem spodziewać się nowych lotów z LCJ;p
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 04 Lut 2011 10:22 
Awatar użytkownika

niebieski
jesli chodzi o FR: moje zdanie jest takie, ze jako iz w grudniu dalo sie kupic bilety w cenach promo, lub lekko ponad promo (ale bez oplat za odprawe czy podatków - np 10€) bilety na luty i marzec, to sporo ich zeszło, pozniej pare "średniawych" promocji ktore tez spowodowały ze biletow ubylo, 3€ na koniec, no i teraz nie mają już po co sprzedawac biletów taniej na te miesiące. Mysle ze kiedy do promocji wskoczy kwiecien, to moze byc ciekawiej. Ale zobaczymy, kto by tam ich wiedzial..
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 04 Lut 2011 10:43 
Awatar użytkownika

niebieski
Generalnie Blackall może mieć rację, ale lutym i marcem specjalnie bym się nie przejmował zobaczymy co będzie dalej.
Jeżeli natomiast chodzi o ceny z LCJ tu według mnie sprawa ma się nieco gorzej niż "ogólnie". Z LCJ Marjan ma rapem 6 kierunków, a w http://airsearch.pl/, w statystykach wyszukiwania:
pierwsza 3,
BGYMediolan (Bergamo)- FEZFez 185razy
KRKKraków -MADMadryt - 179razy
LCJŁódź-BGYMediolan (Bergamo) - 156razy

Więc z LCJ o tanie bilety może być trudno ...
 Relacje PM off  

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 12 gości