Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Kwi 2015 17:16 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Fajna relacja. Dla mnie jedyna możliwość "liźnięcia" Libanu, bo raczej nie odważyłabym się na taki wyjazd. Podziwiam Twoją decyzję i optymistyczne podejście do sprawy. A błędami się nie przejmuj :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 07 Lis 2015 12:58 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Super relacja, dużo przydatnych informacji. Jest szansa na reupload zdjęć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 07 Lis 2015 14:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Jak wrócę z Kolumbii to zrobię reup ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 29 Gru 2015 11:02 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 57
Fajna relacja. Bylem w Libanie w 2011 roku i tez sie zatrzymalem w Bejrucie. Dobra baza wypadowa w kazde miejsce tego kraju. Nie zgodze sie z jedna rzecza - w Bejrucie znajduja sie hostele, nie sa jednak zbyt tanie. Z tego co pamietam to nocleg kosztowal mnie ok USD 20 w pokoju 6 osobowym, wiec Twoja cena za hotel byla dobra :)
Oprocz miejsc, ktore Ty widziales bylem tez w Baalbeck i zdecydowanie polecam to miejsce. Same ruiny sa swietne, ale najbardziej zafascynowal mnie klimat tego miasta. Wszedzie flagi Hezbollahu i dziwna atmosfera wiszaca w powietrzu.
Byblos tez jest wart odwiedzenia, bardzo urokliwe miejsce.
Bylem tez w Jeita Grotto i polecam, choc spodziewalem sie czegos wiecej.
W 2011 roku nie czulem sie jako atrakcja turystyczna, tylko dlatego, ze jestem bialy, ale widocznie wojna to zmienila.
Jedna z ciekawszych rzeczy, ktora mnie uderzyla, to fakt palenia papierosow w autobusach kursujacych miedzy miasteczkami. Wsiadasz, otwierasz okno i palisz :)
W kwietniu 2011 sytuacja w Syrii stawala sie coraz bardziej napieta, gdzieniegdzie trwaly juz walki, ale Damaszek byl jeszcze bezpieczny. Z kilkoma osobami chcielismy sie na 2-3dni tam wybrac, ale niestety nie puscili mnie na granicy. Pozostali pojechali, ja zostalem, ale to opowiesc na dluzszego posta... Kilkoma zdaniami moge to tak strescic: Jesli jestes cofniety z granicy syryjskiej na libanska (posterunki dore kilka km od siebie), podchodzi do Ciebie facet w cywilu, zabiera Twoj paszport i znika na 10 min, to zaczynasz sie lekko denerwowac. Kiedy w koncu przychodzi po Ciebie mundurowy, zaprasza Cie do pokoju w ktorym jest biurko, 2 krzesla, metalowa szafa i lampa - cos jak z klasycznych scen z przesluchania, to nerwy siegaja zenitu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 09 Lis 2016 20:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Ufff, trochę mi zajęło, ale re up zdjęć zrobiony!
Przepraszam ze tak długo! :(
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 18 Gru 2016 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
@Zeus mam prośbę z tego co widzę dysponujesz przewodnikiem Pascala po Libanie i krajach sąsiednich. Nigdzie nie mogę go znaleźć bo już nie drukują i nawet używanych nie ma. Mógłbym prosić o PW w tej sprawie? Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group