Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Maj 2016 01:50 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Witam

Prosze o pomoc w podpowiedzeniu i zlokalizowaniu atrakcji jakich moge doświadczyć będąc na wyspie Cebu. Przypływam z Panglao, na Sumilon Island i tam mam zamiar jakoś dostać się do Oslob. Jeden dzień w okolicach Oslob mam zaplanowany; czyli rekiny + wodospad Aguinid Falls + wodospad Tumalog Falls.

Oprócz tego znalazłem jeszcze takie rzeczy które chciałbym zobaczyć ale nie potrafie ich zlokalizować na mapie, może ktoś by mi mógł pomóc ? Przesyłam mapke.

1) Anguinid Falls (nr 3 na mapce, ale tak troche na czuja znalazłem bo wiem tylko że w Samboan )
2) Kawasan Falls to wiem
3) Cannoniering - to w okolicach Kawasan ? zdaje sie ze gdzies tam sie zaczyna i konczy przy Kawasan
4) Kabutongan Falls - w Malabuyoc, ale gdzie to jak tam trafic ?
5) Matutinao river - w Badian, to rzeka po której robi sie ten Cannoniering ?
6) Skyline garden - Busay - to chyba gdzies koło Cebu
7) Kalanggaman Islet - widziałem mase zdjęć tego małego pieknego skrawka plazy, ale na necie nigdzie nie moge znalezc w ktorym to jest miejscu na Cebu

Załączniki:
cebu mapa.jpg
cebu mapa.jpg [ 126.5 KiB | Obejrzany 4541 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 12 Maj 2016 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 245
Loty: 200
Kilometry: 457 357
Akurat mogę wypowiedzieć się co do Sumilonu, bo spędziłem tam kilka dni w zeszłym roku.
Prawdopodobnie jeśli będziesz płynął z wycieczką z Panglao to będziesz miał dostęp tylko i wyłącznie do "pokazowej" plaży na wyspie. Reszta wyspy jest dostępna tylko i wyłącznie dla gości hotelowych.
Dla gości hotelowych z wyspy kilka razy dziennie odchodzą łodzie w kierunku Oslob. Wynajem łodzi poza godzinami regularnych kursów to bodajże 2000PHP.
Nie wiem w jaki sposób nie będąc gościem hotelowym planujesz dostać się na łódź w strone Oslobu? Masz na to jakiś plan? Ta wycieczka Panglao-Sumilon to nie jest czasem RT?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Maj 2016 15:23 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 563
niebieski
nie byłem ale wpisz w gogle maps "kalanggaman island palompon leyte "
i masz na północny wschód od cebu, niektóre zdjęcia odbiegają znacznie od tych które można znaleźc najczęsciej ale to właśnie to miejsce.
https://www.google.pl/maps/place/Kalanggaman+Island/@11.114036,124.247658,9z/data=!4m5!3m4!1s0x33a80e17db801bc9:0x5f787d29f324be9!8m2!3d11.1147633!4d124.2526029
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2016 15:54 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Mam do spedzenia na wyspie Cebu 6 pelnych dni, w tym czasie bede przemierzal trase zaczynajac w Oslob A konczac w Cebu City - ktore chcialbym ominac jako spedzenie tam calego dnia. To ma byc baza na 1 noc przed wylotem na Boracay.

Gdzie sie zatrzymac na dluzej na tej wyspie ? Gdzie znajde najlepsze plaze, rajskie widoki czyli standard ;-) chyba ze macie jakies inne ciekawe plany zagospodarowania wolnego czasu na tej wyspie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Paź 2016 16:08 

Rejestracja: 02 Sie 2014
Posty: 81
Ja na Kalanggaman Island płynęłam z Malapascua, tutaj krótki filmik:

_________________
http://pieczatki-w-paszporcie.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Paź 2016 20:22 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Mam problem z transferem z Oslob do Kawasan Falls tylko w jedną strone, najlepiej żeby wyjechać wcześnie rano, dostać sie w okolice cannonieringu, i przejść cannonieringiem do kawasan Falls, a na zakończenie dostać sie do Malabuyoc lub ewentualnie jak nie bedzie takiej możliwośći to zostać gdzies w Badien.

Są jakieś transfery z Oslob ? busy, vany, cokolwiek, w ostateczności może być też jakaś wycieczka zorganizowana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group