Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Cze 2014 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
http://travelbird.de/22344/50-euro-rabatt-car-del-mar/

Kupujemy za 19€ zniżkę w wysokości 50€, przy min. wartości 99€, więc realna zniżka wychodzi 31€
Okres rezerwacji auta 20 czerwca - 31 sierpnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 19 Cze 2014 23:58 

Rejestracja: 20 Lip 2013
Posty: 19
Dzieki za info , skorzystałem:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2014 18:51 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
glupie to bo jak wybieram polski jezyk to od razu PLN widze.
Generalnie to kupuje ten voucher a pozniej przy rezerwacji go podaje i to mi o tyle obnizy?

-- 20 Cze 2014 23:10 --

kupilam. Musi byc cena w euro inaczej sie nie naliczy.
I musi byc minumum 49 euro! Bo inaczej anuluja - dla tych co nie znaja niemiecakiego.
dzieki za link

Po godzinie od rezerwacji czytam regulamin bo go nie bylo. Moze mi ktos to wyjasnic po ludzku?

Costs: min. 39,60-max. 84,70 EUR + VAT + a service fee of min. 19,00 EUR + VAT.
Upon return of the vehicle you will be refunded for unused fuel.
The service fee is not refundable.


Musze im zaplacic 19 Euro plus vat za to ze zatankuja mi samochod? Co za bezsens.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2014 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
beata123 napisał(a):
glupie to bo jak wybieram polski jezyk to od razu PLN widze.
Generalnie to kupuje ten voucher a pozniej przy rezerwacji go podaje i to mi o tyle obnizy?

-- 20 Cze 2014 23:10 --

kupilam. Musi byc cena w euro inaczej sie nie naliczy.
I musi byc minumum 49 euro! Bo inaczej anuluja - dla tych co nie znaja niemiecakiego.
dzieki za link

Po godzinie od rezerwacji czytam regulamin bo go nie bylo. Moze mi ktos to wyjasnic po ludzku?

Costs: min. 39,60-max. 84,70 EUR + VAT + a service fee of min. 19,00 EUR + VAT.
Upon return of the vehicle you will be refunded for unused fuel.
The service fee is not refundable.


Musze im zaplacic 19 Euro plus vat za to ze zatankuja mi samochod? Co za bezsens.

taki ich sposób żeby zarobić, raczej nie do ominięcia,ale dzięki temu w porównywarkach są najtańsi. kiedyś na Ibizie goldcar,chciał mi doliczyć pełen bak paliwa na 2 dniowe wypożyczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group