Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Captcha killer
#1 PostWysłany: 25 Lis 2011 00:10 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
http://www.deathbycaptcha.com/user/order - ktoś używał?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
 Temat postu: Re: Captcha killer
#2 PostWysłany: 25 Lis 2011 00:32 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
nie, ale korzystałem z odpowiednika = http://decaptcher.com działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#3 PostWysłany: 25 Lis 2011 01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
czapla napisał(a):
nie, ale korzystałem z odpowiednika = http://decaptcher.com działa


czyli co, zaplace im tyle ile chca i bedzie mi to pieknie rozwiazywalo kapcie azuona, ta ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#4 PostWysłany: 25 Lis 2011 09:12 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Wydaje mi się, że raczej funkcja korzystania z captcha solvera powinna być zaimplementowana najpierw w Azuonie. Może potwierdzić/zdementować ktoś z większą wiedzą techniczną?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#5 PostWysłany: 25 Lis 2011 10:16 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
tak musi być najpierw zaimpletowana tak jak na przykład tutaj : http://i32.tinypic.com/2hdbjoy.png
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#6 PostWysłany: 25 Lis 2011 11:09 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Napisałem do autora Azuona z propozycją dodania opcji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#7 PostWysłany: 25 Lis 2011 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Robin napisał(a):
Z tym captchem to jak bym napisał do Azuona żeby... zlikwidował wersje demo, a potem obniżył cenę za dostęp

A może to jest tak, że to wersje demo generują większość ruchu o który chodzi rayanowi. Chodzi o to, że ponieważ wersja demo nie wyświetla dat, to często jedno połączenie np. Gdańsk - Alghero wyszukuje się kilka razy więcej, zawężając warunki (daty, dni tygodni) żeby móc to odnaleźć na stronach odpowiednich linii
To generuje zbędny ruch

hehe nie, algorytm wyszukiwania jest ten sam, jedynie funkcja wyswietlajaca obiekty jest uboższa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#8 PostWysłany: 25 Lis 2011 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Robin napisał(a):
i według mnie captch powinien robić coś pożytecznego i uczyć angielskiego mnie
jedno słowo polskie, drugie angielskie

młot - hammer
samolot - areoplane
itd ;)


trudno sie z Toba nie zgodzic : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#9 PostWysłany: 25 Lis 2011 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
ostatnimi czasy, czytając niektóre posty na forum, zastanawiam sie: "ale o co chodzi?!" ;)
ani to po polsku, ani na temat, ani wartościowe..

ale to tylko taka moja skromna dygresja :)

a wracając do tematu - kumpel polecał któregoś z captcha-killerów (niestety nie pamiętam którego), ponoć działa. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#10 PostWysłany: 29 Lis 2011 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Ciekawe, zastanawia mnie tylko jak w praktyce taka opcja przedstawiałaby się cenowo, w końcu jedno wyszukiwanie może oznaczać nawet kilkaset tysięcy zapytań...
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#11 PostWysłany: 29 Lis 2011 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Awerik napisał(a):
Ciekawe, zastanawia mnie tylko jak w praktyce taka opcja przedstawiałaby się cenowo, w końcu jedno wyszukiwanie może oznaczać nawet kilkaset tysięcy zapytań...

no a ile razy ci captcha wyskakuje jak wyszukujesz? Mi obecnie pare razy, a skoro bodajze 3$ to 1000 rozwiązan, to troche by tego bylo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#12 PostWysłany: 29 Lis 2011 15:49 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
U mnie przy standardowym wyszukiwaniu (cała Polska do jeden wybrany kraj na okre 3 mc) pojawia się średnio 10x captcha. Takie wyszukiwanie potrafię puścić 10-15 razy dziennie. Potrzebuję szacunkowo do 150 kodów/dzień. Pakiet 5 tys mc spokojnie mi wystarczy. A ja jestem hurtownikiem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#13 PostWysłany: 29 Lis 2011 16:01 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 59
Blackall napisał(a):
Awerik napisał(a):
Ciekawe, zastanawia mnie tylko jak w praktyce taka opcja przedstawiałaby się cenowo, w końcu jedno wyszukiwanie może oznaczać nawet kilkaset tysięcy zapytań...

no a ile razy ci captcha wyskakuje jak wyszukujesz? Mi obecnie pare razy, a skoro bodajze 3$ to 1000 rozwiązan, to troche by tego bylo ;)

Kamil napisał(a):
U mnie przy standardowym wyszukiwaniu (cała Polska do jeden wybrany kraj na okre 3 mc) pojawia się średnio 10x captcha. Takie wyszukiwanie potrafię puścić 10-15 razy dziennie. Potrzebuję szacunkowo do 150 kodów/dzień. Pakiet 5 tys mc spokojnie mi wystarczy. A ja jestem hurtownikiem
No cóż, ja dzisiaj próbowałem znaleźć połączenia Katowice-Londyn, captcha wyskakiwała mi co 3 kliknięcie, przy wyszukiwaniu w obrębie tygodnia kod wpisywałem kilkanaście razy...
_________________
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#14 PostWysłany: 29 Lis 2011 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Blackall napisał(a):
Awerik napisał(a):
Ciekawe, zastanawia mnie tylko jak w praktyce taka opcja przedstawiałaby się cenowo, w końcu jedno wyszukiwanie może oznaczać nawet kilkaset tysięcy zapytań...

no a ile razy ci captcha wyskakuje jak wyszukujesz? Mi obecnie pare razy, a skoro bodajze 3$ to 1000 rozwiązan, to troche by tego bylo ;)

Mi w ogóle nie wyskakuje, bo nie używam Azuona. ;) Jakiś czas temu wygasło mi konto premium, a że nie zamierzam latać LCC przynajmniej do wiosny to i nowego na razie nie będę kupował... Stąd moje pytanie.

Kamil napisał(a):
U mnie przy standardowym wyszukiwaniu (cała Polska do jeden wybrany kraj na okre 3 mc) pojawia się średnio 10x captcha. Takie wyszukiwanie potrafię puścić 10-15 razy dziennie. Potrzebuję szacunkowo do 150 kodów/dzień. Pakiet 5 tys mc spokojnie mi wystarczy. A ja jestem hurtownikiem :)

W takim razie koszty korzystania z killera będą groszowe, bardzo dobrze. :) Pytanie tylko czy implementacja captcha killera w Azuonie nie wywoła reakcji zwrotnej Ryana...
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#15 PostWysłany: 30 Lis 2011 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Awerik napisał(a):
Kamil napisał(a):
U mnie przy standardowym wyszukiwaniu (cała Polska do jeden wybrany kraj na okre 3 mc) pojawia się średnio 10x captcha. Takie wyszukiwanie potrafię puścić 10-15 razy dziennie. Potrzebuję szacunkowo do 150 kodów/dzień. Pakiet 5 tys mc spokojnie mi wystarczy. A ja jestem hurtownikiem :)

W takim razie koszty korzystania z killera będą groszowe, bardzo dobrze. :) Pytanie tylko czy implementacja captcha killera w Azuonie nie wywoła reakcji zwrotnej Ryana...

kwestia tylko jakiej? Chyba jedynie mogą grozic na drodze prawnej - lamanie regulaminu uzytkowania strony. Tylko wiadomo, do userów nie dotra - moze sie oberwac autorowi programu. Choc jak do tej pory nic mu nie zrobili...

a co do captchy - nie trzeba korzystac z azuona niestety :/ wystarczy intensywne przeszukiwanie polaczen reczne i tez w koncu wyskoczy.. Przynajmniej ja tak mam, nawet na nowym IP, z czystej przegladarki, innego komputera..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#16 PostWysłany: 02 Gru 2011 16:31 

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 1
nie wiem jak Wam, ale mi ostatnio captcha na stronie Ryanaira wyskakuje dosłownie co 3-5 kliknięć! to już jest jakaś masakra :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#17 PostWysłany: 02 Gru 2011 17:14 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Mi tak samo, 3-4 kliknięcia i już.

Ale może po wprowadzeniu nowej "promocji" 6 funtów dodatkowej opłaty, ilość zapytań im nieco spadnie :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#18 PostWysłany: 02 Gru 2011 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Sudoku napisał(a):
Mi tak samo, 3-4 kliknięcia i już.

Ale może po wprowadzeniu nowej "promocji" 6 funtów dodatkowej opłaty, ilość zapytań im nieco spadnie :o

to samo, niezaleznie od IP i przegladarki. Azuon od dawna nie chodzi.

to jest lekka przesada..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#19 PostWysłany: 04 Gru 2011 10:30 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
email od Azuonów:

Dear Azuoners,

A new version of Azuon 3.2 has just been uploaded online. It is a mandatory upgrade
due to issues with Ryanair. Many of you have asked what to do with little images of
distorted text (supposedly readable only by human beings) that pop up in Azuon, also
known as CAPTCHAs. Basically you have 3 options to deal with them:

1. Solve a couple of CAPTCHAs each time you run a search in Azuon - it takes little
of your time but helps you and other Azuon users. Behind each CAPTCHA there is a fresh
flight price which becomes available to the entire Azuon community as soon as you
solve that CAPTCHA. Depending on how far the flight is in the future, your solution
will spare 1000s of other users within next couple of hours or days to invoke a CAPTCHA
when their searches hit the same flight. If you choose this option, you should not be seeing
outdated Ryanair prices as long as your searches are not bigger than the willingness to
solve yet another CAPTCHA.

IMPORTANT HINT: only one word, the one in wavy italic font, needs to be typed!

2. Subscribe to a third-party service at www.DeCaptcher.com which helps new Azuon 3.2
solve CAPTCHAs automatically. You need to pay a little ($0.002) for each CAPTCHA Azuon
needs, as they are solved by real humans. We are not affiliated with DeCaptcher, nor
does this money go to us. The amount of CAPTCHAs Azuon will try to solve through
DeCaptcher in each search is set by you in Configuration -> CAPTCHA tab. If you choose
to solve all CAPTCHAs automatically for each search, be careful with searches that are
for a large date span or that include multileg flights. This option improves freshness
of Ryanair prices in your results greatly, is the most comfortable and helps everybody
in our community.

3. Turn off CAPTCHAs and get rid of them forever. Go to main menu Tools -> Configuration ->
CAPTCHA tab -> move the slider at the bottom of the tab to value 0 -> Click OK. If you choose
this option you will be seeing quite some outdated Ryanair prices, but with no effort at all.
This is still miles better that using the Ryanair website directly which currently does
not allow you to see any fares without solving CAPTCHAs.

In either case,
Have much fun
www.azuon.com
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Captcha killer
#20 PostWysłany: 04 Gru 2011 14:33 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 33
Ktoś testował nową wersję, po aktualizacji zaczęła się wysypywać przy wyszukiwaniu :(((((
Wywala się w momencie kiedy zaczyna przeszukiwać Ryanaira :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kaczka86, koncentrator oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group