Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2014 14:15 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1
Witam!

Potrzebuję pomocy od osoby, która była w Cancun - gdzie szukać dobrego, taniego hotelu, wycieczek itp. mój mail - pawelkorepta@wp.pl


Ostatnio edytowany przez koncentrator, 17 Lut 2014 14:56, edytowano w sumie 1 raz
Przeniesione do właściwego działu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 24 Lut 2014 23:03 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 53
Dwa tygodnie temu wróciłam z Cancun. Hotel zarezerwowałam razem z przelotem w American Airlines (leciałam przez USA). To był Holiday Inn Expres Cancun Zona Hotelera - jeden z najtańszych ze śniadaniami. Za 8 nocy dla 4 osób zapłaciliśmy 2000$ (przelot +hotel ze śniadaniami). Śniadania OK, natomiast pokoje lekko zalatywały stęchlizną. Było jednak czysto, fajny i czysty basen. Jeżeli planujesz zwiedzać i wracać do hotelu tylko na spanie a nie leżeć tam plackiem całą dobę to może być. Wynajęliśmy auto (małego chevroleta) w Avis. Uważaj na inne wypożyczalnie - strasznie naciągają. Zwiedziliśmy Tulum, które po wizycie w Chichen Itza nie prezentowało się już tak okazale. W Puerto Morelos jest rafa. Wysłałam tam rodzinkę zanim zorientowałam się, że ... roi się tam od rekinów. Tak czy inaczej ludzie tam nurkują. Na plaży masz restaurację polecaną przez Lonely Planet - El Mercadito. Serwują przepyszną zupę z owocami morza, makaron z langustą lub krewetkami, ceviche (ichniejsza sałatka z owocami morza) i boskie guacamole. Samo Cancun Zona Hotelera jest bardzo rozrywkowe - dyskoteki, restauracje i zabawa 24h/dobę. Oczywiście drogo jak na meksykańskie warunki, bo masa Amerykanów i Kanadyjczyków. Jeżeli będziesz w Chichen Itza - warto kupić bilet "VIP" połączony z obiadem - bufet i odpoczynkiem w całkiem lusksusowym ośrodku. Tak więc najpierw 5h na zwiedzanie, potem obiadek i dżemka nad jednym z pustych basenów. Cena podobna gdyby kupowac zwykłe bilety, płacić za parking i obiad. Wracajac można zatrzymać się w Valladolid - kolonialne miasteczko. Nam udalo sie niestety zobaczyć tylko część Jukatanu, ale z pewnością wrócimy tam jeszcze. Warto w Chchen Itza wziąć przewodnika. Nasz ucieszył się bo nikt go od dawna nie pytał o tyle szczegółów. Miał nam poświęcić 2 h, a wyszło...5. W Cancun jest też pływanie z delfinami (upiornie drogie), wizyta na dawnej farmie krokodyki, gdzie dziś pokazują jak młode wykluwają się z jaj i można przytulić takiego małwego bezzębnego. W Cancun Zona Hotelera jest restauracja, którą warto odwiedzić - Mextrime. Pyszne jedzonko! Jak będziesz to pozdrów kelnera Juana od Juana z Polski. Na pewno będzie pamiętać (mój syn uczył ich zespół polskiego).
Jedyna piramida, na którą można wejść podobno jest w Cobe. Jak będziesz mieć pytania to pisz. Chętnie pomogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group