Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
1955845624 napisał(a):

Cytuj:
O (125/157)
U
L
W
V (250/313)
S
T
Q
K (500/625)
H
E
M
B (1000/1250)
Y


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 31 Sty 2023 19:32 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 163
W zeszłym tygodniu była jakaś awaria hydrauliczna w Polonez Elite (wywaliło rurę od zmywarki, zalało podłogę, przeciekło na dół, zwaliło strop baru poniżej), skutkiem czego Elite było nieczynne przez bodaj trzy dni. Urocza była awantura wywołana przez polityka partii rządzącej wobec wymuszonej perspektywy pobytu w części nie-Elite ("Co, JA mam z pospólstwem siedzieć? Przecież to jest część dla plebsu").
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#202 PostWysłany: 31 Sty 2023 20:01 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tak, to jest przecież rasa/sekta wybrana. Ja też byłem kiedyś świadkiem darcia ryja przez nadczłowieka z tejże partii na obsługę lotniska, bo nie było autobusu w mig.
Donoszenie ich niemal w lektykach do samolotu czy panoszenie się w salonikach za nasze pieniądze to inna historia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#203 PostWysłany: 31 Sty 2023 23:06 

Rejestracja: 02 Sie 2022
Posty: 29
onufry_z napisał(a):
Biko napisał(a):
Najszybszy i najtańszy sposób na FTL czyli latanie na posła/senatora :P
https://www.fakt.pl/polityka/ogromne-wy ... ty/nqg104k

Zryczałtowane? Nieźle.
Jeśli latają do pracy ze swoich miast to ma to uzasadnienie, ale skoro kancelaria nie chce ujawnić ich tras to rodzi podejrzenia że niestety nie tylko.


Mnie zdecydowanie bardziej fascynuje kwota tego ryczałtu. O ile przytoczone liczby są prawdziwe, to jest to... 659 zł za lot. A według artykułu w 2023 735,48 zł. No nie powiem, za tyle to po kraju latałem prawie 4 razy. W obie strony...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#204 PostWysłany: 31 Sty 2023 23:53 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
@tanin: latałeś, jak kupiłeś bilety w SŚ czy tam z wielotygodniowym (wielomiesięcznym) wyprzedzeniem. Spróbuj kupić bilet do GDN czy WRO jutro w południe na rejsy w najlepszym czasie antenowym jutro popołudniu/wieczorem, to szybko zrozumiesz skąd jest ten ryczałt ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#205 PostWysłany: 01 Lut 2023 05:48 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Sudoku napisał(a):
Tak, to jest przecież rasa/sekta wybrana. Ja też byłem kiedyś świadkiem darcia ryja przez nadczłowieka z tejże partii na obsługę lotniska, bo nie było autobusu w mig.
Donoszenie ich niemal w lektykach do samolotu czy panoszenie się w salonikach za nasze pieniądze to inna historia.
Z zestawienia jednoznacznie wynika, która trzymając się wprowadzonej terminologii rasa/sekta lata dużo za nasze - takie uroki demokracji. Moje obserwacje z kilkunastu zeszłorocznych wizyt w Polonezie potwierdzają tę przewagę. Aby jedzenie nie stawało w gardle od ich gadaniny, powinien być dla nich osobny pokój, tak jak dla „vipów” na starym lotnisku we WRO.
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#206 PostWysłany: 01 Lut 2023 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1259
srebrny
Czy to zestawienie, to jakiś screen z TVP Info? :) Bo przecież na pierwszym miejscu jest Mejza, kolejne też się nie zgadzają
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#207 PostWysłany: 01 Lut 2023 10:30 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Ringier Axel’owy Fakt vs Interia.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,6482581

Mejza nawet nie łapie się.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 01 Lut 2023 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Bo piszecie o zestawieniach z różnych okresów - @ncn odnosi się do aktualnego za 2022 r. , a @Grzenio1970 do wcześniejszego.
Góra
 Profil Relacje PM off
babilas lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 01 Lut 2023 12:14 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 163
-- 01 Lut 2023 11:06 --

Grzenio1970 napisał(a):
Z zestawienia jednoznacznie wynika, która trzymając się wprowadzonej terminologii rasa/sekta lata dużo za nasze - takie uroki demokracji.


Ale mi nie chodziło o to, kto dużo lata. Chodziło o to niczym nieuzasadnione poczucie własnej lepszości, wyższości, wspaniałości i elitarności. Tutaj politycy wiodącej siły narodu są absolutnie bezkonkurencyjni.

-- 01 Lut 2023 12:14 --

Grzenio1970 napisał(a):
Ringier Axel’owy Fakt vs Interia.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,6482581

Mejza nawet nie łapie się.


Typowa manipulacja w znanym z TVP stylu. Zestawienie z interii dotyczy całej kadencji obecnego Sejmu (od X 2019). Mejza dołączył do "ekipy" w marcu 2021, więc jego statystyka dotyczy tylko półtora roku, a nie ponad trzech lat, jak innych parlamentarzystów. Powiedziałbym, że przy tym trendzie bez kłopotu wyjdzie na prowadzenie w kategorii open do końca kadencji.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#210 PostWysłany: 01 Lut 2023 15:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
babilas napisał(a):
-- 01 Lut 2023 11:06 --
Grzenio1970 napisał(a):
Z zestawienia jednoznacznie wynika, która trzymając się wprowadzonej terminologii rasa/sekta lata dużo za nasze - takie uroki demokracji.


Ale mi nie chodziło o to, kto dużo lata. Chodziło o to niczym nieuzasadnione poczucie własnej lepszości, wyższości, wspaniałości i elitarności. Tutaj politycy wiodącej siły narodu są absolutnie bezkonkurencyjni.

Dokładnie do tego samego ja się odnosiłem - nie ile kto lata, ale jak się zachowuje. Oczywiście po każdej stronie są różni ludzie, ale przedstawiciele obecnej władzy brylują w chamstwie, nadużywaniu przywilejów i pogardzie do niemal każdego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#211 PostWysłany: 01 Lut 2023 15:50 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
@Sudoku
No właśnie wiadomo że będzie dużo lotów w przypadku Nitrasa ze Szczecina, czy Mejzy z Zielonej Góry.

Dzisiaj rano byłem w Elite, więc zapytałem obsługę o zeszłotygodniowe zdarzenie.
Pierwsza nieścisłość to, że salonik nie był wyłączony przez trzy dni lecz dzień i kawałek. Przygotowują się na dłuższy remont.
Druga nic nie wiedzą o opisanej akcji, goście raczej narzekali na brak miejsca z powodu wyłączenia Elite.
Jutro w Elite zapytam inną zmianę.

Po takiej akcji z pewnością odpowiednia propaganda mocno grzałaby temat. Są kamery więc dowody nie są trudne do zdobycia. Dla mnie to zasłużony koniec takiej osoby (nawet nie wiemy kto to był).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#212 PostWysłany: 01 Lut 2023 16:48 

Rejestracja: 18 Sty 2017
Posty: 163
Grzenio1970 napisał(a):
@Sudoku
Dzisiaj rano [...] zapytałem obsługę [...] nic nie wiedzą [...]
Jutro w Elite zapytam inną zmianę.

Tak, bo pracownicy państwowych spółek chętnie i spontanicznie zwierzają się wszystkim wokół na temat (znanych z mściwości i długich rąk) polityków partii rządzącej.

Grzenio1970 napisał(a):
są kamery więc dowody nie są trudne do zdobycia

Oczywiście, zapisy z monitoringów są przecież publicznie dostępne. Wystarczy przynieść pendrajwa.

Ja kończę, bo ewidentnie tracę na tej wymianie zdań. Miel to sobie sam, jak długo chcesz.


Ostatnio edytowany przez babilas, 01 Lut 2023 16:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
#213 PostWysłany: 01 Lut 2023 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Grzenio1970 napisał(a):
Przygotowują się na dłuższy remont.

Ciekawe czy coś się pojawi nowego\ciekawego czy tylko odświeżenie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 01 Lut 2023 17:22 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Pietro się pojawi by być bliżej Boga :twisted:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 08 Lut 2023 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
lukket napisał(a):
A ja kartę Senatora czekam czwarty miesiąc i nic...
W końcu doszło. Prawie pięć miesięcy, ale za to jednak z przywieszkami bagażowymi :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 215 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group