Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2019 01:23 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 4
Mam ogromną prośbe o jakąś szybką podpowiedz w temacie transportu busem KTEL Attikis Public Buses z Mavrommateon 24 . do portu w Rafinie . Nigdzie nie moge znależć odpowiedzi ile czasu wynosi taki kurs . Mam przewidziany prom z Rafiny o 7:15 lub zapasowo o 7:40 a pierwszy kurs tego busa z Mavrommateon 24 jest o 6:15 i nie mam pojęcia czy zdąże dotrzeć do Rafiny i na prom tym bardziej że w opisie jest przewidziana odprawa ok.30 min. przed wypłynięciem ... Pisałem już bezpośrednio i maile i na Facebooku do KTEL Attikis Public Buses i zero odpowiedzi ! Ewentualnie prośba o jakąś podpowiedz jak dostać się z okolic placu Syntagma do portu w Rafinie na 7:15 ? Z góry dziękuje za jakąś odpowiedz bo za pare dni wyjazd i nie wiem już gdzie o to pytać ...
Pozdrawiam Wszystkich ..
Paweł J.


Ostatnio edytowany przez Abcn 28 Sie 2019 17:24, edytowano w sumie 2 razy
Rome2Rio.com podaje 1godz I 15 min.. Taksówka 34 min
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 25 Sie 2019 01:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
z Aten w 1h raczej nie zdazysz, wiec 2 opcje: przyjazd dzien wczesniej i nocleg na miejscu lub dojazd noca na lotnisko, a z lotniska startuja busy od 4:35 albo taxi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2019 11:07 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 4
To słabo , bo jeśli 1:15 jazdy ten Bus to nie ma szans zdążyć .

Prośba o jeszcze taką podpowiedz :
Czy taksówke złapie o 6 rano gdzieś z ulicy idąc z hotelu tak po drodze czy muszę wyczaić postój taxi w okolicy ?
Hotel mam na Menandrou i dalej taką dłuższą ulicą Marni jakieś 15-20 min pieszo o placu Syntagma ?
jak myślicie


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Sie 2019 04:36, edytowano w sumie 1 raz
2w1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sie 2019 01:35 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
zamow przez recepcję
albo znajdziesz postoj na Syntagma

na ulicy pewnie zlapiesz, pytanie za ile i czy bedzie chcial jechac do Rafiny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2019 10:40 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 4
A orientuje się ktoś czy na placu Syntagma jest taki stacjonarny postój taxi ? Co do ceny to myśle że nie powinno być więcej jak ok.30 - 35 eur. Odległość jes o 10 km. dalsza jak z lotniska do Rafiny a ceny do i z lotniska są zawsze chyba lekko wyższe ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Sie 2019 13:32 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Radzę raczej znaleźć nocleg w okolicach samej Rafiny lub Artemidy.
Poza tym nie ma żadnej odprawy na prom.Przychodzisz do portu, czekasz aż ludzie opuszczą statek (chyba ,że właśnie rozpoczyna swoją trasę) i wchodzisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Sie 2019 14:34 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 4
Nie no , nie stać mnie żeby dublować nocleg 2 osób jak mamy hotel w tym czasie w Atenach kupiony ( najtanszy na 1 noc na Bookingu 2 osoby 258 zł. a taksówka około 120 - 150 licze ) Co do odprawy to mam napisane na rezerwacji aby byc 30min. przed wypłynięciem celem odprawy właśnie ...


Ostatnio edytowany przez marcino123, 28 Sie 2019 14:36, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sty 2020 20:21 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
Czy może ktoś podać więcej szczegółów nt busów? Na stronie KTEL nie widzę w rozkładach przystanku "lotnisko". Startuje z Rafiny do lotniska, domyślam się, że przystanek jest zaraz obok promów. Czy ten autobus podjeżdza pod sam terminal lotniskowy? Ma jakiś numer, oznaczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2020 22:14 

http://ktelattikis.gr/en/ ma swój przystanek obok hotelu Sofitel /pomarańczowy/ Tym autobusem z lotniska dostaniesz się do Rafiny ale do terminala musisz sobie podejść jakieś 300 m .
Numeru nie ma. Pewno bedzie na wyświetlaczu IKEA , bo im nie chce sie zmieniać.
http://ktelattikis.gr/en/en_airport_timetable
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Sty 2020 12:43 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
dzięki, ale nie przeczytałeś- interesuje mnie podróż z Rafiny na lotnisko, a nie z lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Sty 2020 12:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
W ramach dobroci.
Tak to obok portu w Rafinie. Autobusy czekają na spóźnione statki tak by the way.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group