Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 716 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 16 Kwi 2020 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Ale to dziwne bo dlaczego mieliby juz loty z czerwca anulowac skoro nie ma na chwile obecna absolutnie zadnych wytycznych co do pozniejszych miesiecy. Ja mam lot na 01.05 do Miami (BA) i wciaz jest aktywny. Licze na 99% ze go anuluja ale do terminu zostalo 2 tyg a nie 8. Mozliwe ze jest jakas inna przyczyna dlaczego go anlulowali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#362 PostWysłany: 16 Kwi 2020 18:40 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Linie zaczynają dostosowywać z wyprzedzeniem siatkę do zmieniających się warunków i spodziewanego dużo mniejszego popytu, tam gdzie już (jeszcze) latają stąd ograniczenie częstotliwości np. do HNL.
Swoją drogą bookowanie tego biletu na czerwiec było dość bezsensowne ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 16 Kwi 2020 18:49 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
@monroe widzisz? Kasa wrocila?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 16 Kwi 2020 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
@marek2011
Teraz faktycznie można tak stwierdzić ale weź pod uwagę, że 14 marca epidemia w USA była w liczbach jeszcze na bardzo niskim poziomie a w Polsce dopiero wchodziły 2-tygodniowe obostrzenia, później przedłużone. Sam zbyt optymistycznie podszedłem do tematu, przyznaję, dopiero tydzień później zdałem sobie sprawę z tego, że połowa czerwca to jeszcze za wcześnie ale ponad miesiąc temu chyba większość z nas nastawiała się na 1 lub max. 2-miesięczne uziemienie. Tymczasem ja zaczynam obawiać się o moje inne bilety na koniec października kupione jeszcze w styczniu ;)

@brzemia
Niestety nie. Brak jakiegokolwiek potwierdzenia, że w ogóle odwołałem, brak mejlowej informacji o terminie zwrotu itp. Będę dzwonił pewnie za tydzień albo pisał na whatsappie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 16 Kwi 2020 19:19 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 174
niebieski
marek2011 napisał(a):
Swoją drogą bookowanie tego biletu na czerwiec było dość bezsensowne ;-)


Z obecnej perspektywy tak, ale 14 marca było to co najwyżej optymistyczne założenie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 16 Kwi 2020 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
marek2011 napisał(a):
Linie zaczynają dostosowywać z wyprzedzeniem siatkę do zmieniających się warunków i spodziewanego dużo mniejszego popytu, tam gdzie już (jeszcze) latają stąd ograniczenie częstotliwości np. do HNL.



No ale w takim wypadku anulowany lot powinien byl przezucony na aktywny. Przyklad, lataly 3 dziennie, a teraz lata 1 dziennie to przezucaja ludzi na ten jeden.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 16 Kwi 2020 20:25 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Przerzucić z lotu na lot przerzucą, tyle że do USA nie wpuszczą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 16 Kwi 2020 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Tego na dzien dzisiejszy jeszcze nie wie nikt ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 16 Kwi 2020 21:18 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
Ty serio myślisz, że Trumph za 6 tygodni otworzy granicę dla Europejczyków?! :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 16 Kwi 2020 21:30 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Trumph moze nie, ale Trump może to zrobić nawet dziś w nocy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#371 PostWysłany: 16 Kwi 2020 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Człowiek, który może wszystko, może wszystko. Nie wątpmy w jego fantazję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 16 Kwi 2020 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
jacek96 napisał(a):
Ty serio myślisz, że Trumph za 6 tygodni otworzy granicę dla Europejczyków?! :shock:


Jestem prawie o tym przekonany. Straty ekonomiczne ktore USA z tego powodu wynikaja sa w tym momencie nie do oszacowania. Druga kwestia jest liczba zakazen w USA, jakim zagrozeniem bedzie/jest Europejczyk przyjezdzajacy z kraju w ktorym jest np. 220 zakazen na 1mln mieszkancow (dane oficjalne z PL) a w USA 2000.na 1mln. To obostrzenie mialo sens tylko w momencie gdy przyjezdzajacy stanowilby zagrozenie. Za 2 tyg bedzie z pewnoscia powyzej 1 mln zakazen. USA jest w tym momencie epicentrum, ja bardziej bym sie zastanawial czy kraje Europejskie pozwola na wjazd do USA swoim obywatela.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#373 PostWysłany: 17 Kwi 2020 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Flyguy napisał(a):
Ja mam lot na 01.05 do Miami (BA) i wciaz jest aktywny. Licze na 99% ze go anuluja ale do terminu zostalo 2 tyg a nie 8. Mozliwe ze jest jakas inna przyczyna dlaczego go anlulowali.

Bedzie anulowany, musisz poczekać, az przebija sie przez anulację. W linku lista lotow longhaul BA na maj: https://www.flyertalk.com/forum/32296449-post224.html
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#374 PostWysłany: 17 Kwi 2020 00:49 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@Flyguy
Ja jako zywo zainteresowany tematem uwazam, ze 1 czerwca zostana wznowione wszytskie loty (z wyjatkiem chin) - amrykanskie linie nie moga sobie pozwolic na ciagle bazowanie ponad 3500 maszyn - obecnie lataja na 10% wypelnienia,bo rzad im doplaca do konca czerwca. Jezeli wznowia loty 1 czerwca to cala branza w US ocaleje bez uszczerbku (obecnie robia gigantyczne ilosci przegladow i tz. maintenance servis) - czyli w obliczu gigantycznych problemow glownych graczy w Europie po raz kolejny okaze sie, ze Amerykanie mimo ciezkiej sytuacji zadza bardzo potezny cios w linie robiace transpacyfiki. Popatrzcie sobie jak Delta zwiekszyla pojemnosci maszyn na wrzesien - grudzien na ich huby w US a Amsterdam, Londyn, Paryz ;-)
Edit: transatlantyki ....
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 17 Kwi 2020 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
@LLAP
Logiczne co piszesz, tylko gdy obserwuję jak patrzą na to kraje UE i sama Unia, to niestety nie spodziewam się, aby nasze granice (oraz granice Węgrów bo w tym temacie wylot jest z BUD) były otwarte w czerwcu, zwłaszcza dla ruchu z USA jak pisał @Flyguy Zauważ, że np. nasze władze na dzisiejszej konferencji dotyczącej "luzowania restrykcji", gdzie przedstawiono 4 etapy (w sposób dość enigmatyczny), nawet nie wspomniały o otwieraniu granic czy uruchamianiu lotów. Moim zdaniem dopóty nie będzie lotów USA-UE dopóki linie narodowe w poszczególnych państwach, będące pod kroplówkami podatników, nie dostaną zielonego światła do rozpoczęcia operacji na szerszą skalę (bo niektóre oczywiście nadal latają ale najwyżej na jakieś 10%).
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
#376 PostWysłany: 17 Kwi 2020 01:03 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@monroe

Nie poznalem z nowa szata graficzna ;-)

Moim zdaniem masz bardzo duzo racji, ale zauwaz jak szybko zmienia sie sytuacja - tydzien temu nikt nie chcial slyszec o luzowaniu, a tutaj pan premier od 22 kwieetnia pozwala na restart fabryki Toyoty w Polsce. Ekonomia miazdzy jednostki takie jak my. Rzady boja sie zachwiania cudownych dla nich praw gospodarki. Ja osobiscie obstawiam, ze zostana te loty przywrocone 1 czerwca wraz z jakimis kosmicznie idotycznymi wymaganiami bezpieczenstwa aby bylo cacy ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#377 PostWysłany: 17 Kwi 2020 08:31 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4039
złoty
Proponuję wrócić do tematu wątku (Hawaje), a posty związane z Covid19, a anulacja biletu-zamieszczać w tamtym wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#378 PostWysłany: 27 Kwi 2020 13:51 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 174
niebieski
informacyjnie, tak jak pisałem wcześniej pierwsza część mojego lotu została skasowana, ale dzisiaj udało mi się go bez problemu przebookować na listopad, bez żadnych dopłat (kontaktowałem się telefonicznie z AF), jedyny minus, nie mogłem zmienić długości podróży jak i wyspy z której chciałem wracać, nie wiem czy to normalne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 27 Kwi 2020 14:34 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
tartal napisał(a):
ludzie o jakich miejscach WY gadacie itp. przecież to pójdzie do piachu.... :lol: :lol: :lol:

Może jednak nie pójdzie do piachu??
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#380 PostWysłany: 27 Kwi 2020 17:07 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Oczywiście , że nie pójdzie.
Gdyby miało iść , to by już poszło w przypadku tych linii.
A to czy uda się przelecieć faktycznie to kwestia dat i rozwoju sytuacji na świecie. Ale te bilety nie zostaną skasowane z powodu EF.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 716 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group