Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bratysława-nocleg
#1 PostWysłany: 11 Kwi 2011 08:39 

Cześć! Czy ktoś z Was nie zna jakiegoś taniego noclegu w Bratysławie? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam:)
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Bratysława-nocleg
#2 PostWysłany: 11 Kwi 2011 15:50 

Loty: 29
Kilometry: 42 139
www.hostelstar.sk - tańszego nie ma.

#3 PostWysłany: 02 Lut 2012 22:47 
Awatar użytkownika

Loty: 67
Kilometry: 106 400
Jakieś fajne noclegi blisko przystanku PB?

#4 PostWysłany: 02 Lut 2012 22:56 
Awatar użytkownika

złoty
wrzuce linka do hotelu w Bratysławie http://www.hotelyplus.sk/main.php?lang=sk&kat=h-cennik
Cena za osobe miedzy 15 euro za pokoj trójke do 30 euro za pokoj jedynke za noc

Na ich parkingu zostawialem auto latajac z Bratysławy, nigdy nie spałem wiec nie wiem jak sie prezentuja pokoje.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 09 Kwi 2012 22:26 
Awatar użytkownika

Jeżeli ktoś wybiera się do Bratysławy i rozważa opcję noclegu odpowiadam - nie warto.
Stolica Słowacji nie jest brzydka, ma sporo ciekawych miejsc, jednak wszystkie główne atrakcje można zwiedzić w kilka godzin poruszając się pieszo.
Opcja wyjazdu Polskim Busem, gdzie na miejscu jest się ok. 5 rano, a wyjazd ma miejsce o 23.59 tego samego dnia jest na Bratysławę jak najbardziej optymalna.

#6 PostWysłany: 09 Kwi 2012 23:38 

Srednio wychodzi 20 euro/osoba wwpokoju 2 -os (łazienka, tv)/ http://www.turist.sk/pl-hotel.html

Moim zdanie warto spac, bo Bratysława stanowi wyśmienitą bazę wypadową do Wiednia, gdzie noclegi są zdecydowanie droższe :).

#7 PostWysłany: 10 Kwi 2012 16:13 

Loty: 92
Kilometry: 176 887
Vojtas napisał(a):
Jeżeli ktoś wybiera się do Bratysławy i rozważa opcję noclegu odpowiadam - nie warto.
Stolica Słowacji nie jest brzydka, ma sporo ciekawych miejsc, jednak wszystkie główne atrakcje można zwiedzić w kilka godzin poruszając się pieszo.
Opcja wyjazdu Polskim Busem, gdzie na miejscu jest się ok. 5 rano, a wyjazd ma miejsce o 23.59 tego samego dnia jest na Bratysławę jak najbardziej optymalna.

Vojtas dzięki za radę, ostatnio się zastanawiałam gdzie nocować w Bratysławie, ale chyba zdecyduję się na jednodniowe zwiedzanie
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 10 Kwi 2012 17:58 
Awatar użytkownika

Gdybyś miała jakieś szczegółowe pytania to pisz śmiało :)
Mogę Ci posłać na @ również plik worda z opisanymi najważniejszymi zabytkami + mapkę do wydrukowania :)

#9 PostWysłany: 05 Sty 2013 12:45 
Awatar użytkownika

@Wojtas, mógłbyś wstawić to tutaj? :)
(ew. wysłać na olga.groszek@gmail.com? :)

#10 PostWysłany: 10 Lut 2013 21:39 

Może ktoś w najbliższym czasie wybiera się do Bratysławy więc podzielę się z wami swoimi doświadczeniami. Właśnie wróciłem z weekendowego tripu do Bratysławy. Korzystaliśmy z PB z KTW, podróż minęła szybko i przyjemnie ale do rzeczy... nocleg.

HOSTEL Art -hostel Taurus ul.Zámocká 24-26.

Hostel nowy, zadbany czysty. Miła obsługa, mówiąca w języku angielskim. Hostel ciekawie zaprojektowany, widać że ktoś miał pomysł na to miejsce. Hostel mieści max 21 osób. Łazienki na zewnątrz choć są chyba 2-3 pokoje z łazienkami.

Pokoje przyjemne, skromnie wyposażone ale w 100% wystarczające. Łazienki czyste i przyjemne. W hostelu bezpłatne WIFI. Recepcja czynna 24h/d.

Warto dodać, że w cenie noclegu jest śniadanie, herbata, kawa, pieczywo, masło, pasztet, ser żółty, dżemy. Jadalnia bardzo przytulna.

I teraz cena 10 euro za osobę za noc w pokoju 6 osobowy. Do tego trzeba doliczyć 1,6 euro taksy klimatycznej.

W 100 % polecam to miejsce!!!!

A i jeszcze jedna sprawa, bardzo dogodna lokalizacja, wszędzie blisko, do zamku na piechotę max 5 minut do rynku ok 10-15 .

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:02 
Awatar użytkownika

Loty: 46
Kilometry: 56 547
http://www.booking.com/hotel/sk/grand-c ... e4c;dcid=2

Niesamowite miejsce na imprezowy przyjazd do Bratysławy w 10 osób, ogromny apartament, praktycznie w centrum, brak sąsiadów, gdyż apartament znajduje się w podwórzu, naprawde świetne miejsce :)

https://www.facebook.com/calyswiatwplecaku
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 19 Sie 2014 15:43 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Ja podczas swojej pobyty w Bratysławie zarezerwowałem kajute w Botel Marina. Widok na zamek, śniadanie wliczone w cene. Obsługa miła, cena była przystępna (339zł za 2 osobowy pokój na 3 noce).
Podaje adres jakby ktoś był chętny: Nabrezie Arm.Gen.L. Svobodu, Stare Mesto, 811 02 Bratysława
 Relacje PM off  

Temat postu: Bratysława-nocleg
#13 PostWysłany: 19 Sie 2014 15:44 

Teraz z kodem jedynkę można za ~20 PLN / noc, dwójkę pewnie niewiele drożej ;)
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 07 Mar 2017 15:37 
Awatar użytkownika

Loty: 81
Kilometry: 105 908
Na nocleg również polecam Botel Marina na Dunaju (często można znaleźć promocję na booking.com) - zapłaciliśmy 90 euro za dwa noclegi w kajucie dwuosobowej z własną łazienką i śniadaniem. Pokój i łazienka pozytywnie mnie zaskoczyły (spodziewałam się mniejszych wymiarów) - w pokoju dodatkowo szafa, biurko, lodówka i telewizor. Pokój i łazienka czyste, codziennie świeże ręczniki. Śniadania dobre, naprawdę dało się najeść (choć na bookingu były złe opinie) - kawa rozpuszczalna, herbata czarna i owocowa, woda, sok, kakao, 4 rodzaje płatków, mleko, dwa rodzaje dżemów, nutella, miód, serek topiony, masło, wędlina, parówki, jajka na twardo, pomidory, ogórki, jogurt naturalny, jogurt owocowy, kajzerki i chałki - myślę, że nie ma co wybrzydzać. Miła obsługa, recepcja 24h, lokalizacja na Dunaju, zaraz pod Zamkiem. Dodatkowo 1.6 euro za osobę/noc opłaty klimatycznej.

#15 PostWysłany: 28 Sie 2019 21:11 

Loty: 79
Kilometry: 114 133
złoty
Ja dla zmotoryzowanych polecam http://centrum-salvator.bratislavacheaphotel.com/pl/
Hotel prowadzą siostry, na terenie hotelu jest cisza i spokój. Pokoje wyposażone skromnie. Śniadania dobre.

[ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości