Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Instrukcja
Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)

Przypominam, że istnieje wątek łańcuszkowy (zob. powyżej), w którym można wymieniać się referalami. Wszystkie takie oferty w obecnym wątku, obchodzące regulamin wątków łańcuszkowych, w tym również oferty "na priv" będą przenoszone do kosza, z odjęciem punktów statusowych.

Wikipost powstał dzięki @baja! :)


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:04 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Ustaw język na angielski i kliknij w link osoby zbnowanej to będziesz wiedział :) na pl nic się nie pojawia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#302 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:11 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
depo napisał(a):
Ustaw język na angielski i kliknij w link osoby zbnowanej to będziesz wiedział :) na pl nic się nie pojawia.


Z tego co rozumiem, kolega ma ten problem, że po zalogowaniu nie widzi w rozwijanym menu pozycji Earn money (odpowiednik pozycji Free money! w Dashboard).
Rozwiązaniem tego problemu jest wejście na stronę booking poprzez link zwrotny (np. taki jakie są tutaj w nagłówku), najlepiej działający.
Zwykle to załatwia sprawę, problem z widocznością tych zakładek jest typowy i dosyć powszechny.

Nie mam referrala od kolegi więc jeśli faktycznie masz jakiś komunikat z informacją o sankcjach nałożonych na tego użytkownika to podlinkuj screena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:15 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
On widzi ale jak klika przenosi go na stronę główną. Bana dostałem dwa miesiące temu i z autopsji coś już mogę tu napisać. Tym bardziej, że rozmawiałem już z kilkoma osobami, które "bawią" się w polecanie.


Ostatnio edytowany przez depo, 15 Lis 2017 21:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:24 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Proszę o jakieś screeny i szerszy opis zamiast tajemniczych sugestii. Problem z zakładkami występował już wcześniej. Czasem te sekcje znikały czasem był problem z ich uruchomieniem po kilku dniach od pierwszego polecenia (bo np. przenosiło na główną stronę - sam miałem takie i inne anomalia w działaniu profilu). Po jakimś czasie ten problem znikał samoistnie i raczej nie ma związku z liczbą poleceń bo doświadczały go często osoby pierwszy raz korzystające z programu poleceń. Pomaga też sposób przeglądania jaki opisałem wyżej. Pierwszy raz słyszę o jakichś tajemniczych "banach". Według mnie booking.com to na tyle poważna organizacja, że informuje użytkownika o ewentualnym przekroczeniu regulaminu czy blokadach. Proszę o jakiś bardziej wiarygodny dowód tych teorii o niejawnym blokowaniu kont.


Ostatnio edytowany przez baja 16 Lis 2017 16:42, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:32 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Jeśli po kliknięciu linku wyświetla się taki obrazek to konto do poleceń jest zbanowane.

Załączniki:
ban.jpg
ban.jpg [ 31.41 KiB | Obejrzany 1935 razy ]


Ostatnio edytowany przez depo, 15 Lis 2017 21:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:37 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Kontaktowałeś się w tej sprawie z booking? Tak zwyczajnie aby potwierdzić, że zablokowali możliwość zwrotów na tym profilu i z jakiego powodu?
Przyznam, że pierwszy raz widzę taki komunikat.


Ostatnio edytowany przez baja 15 Lis 2017 20:40, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 15 Lis 2017 19:39 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Tak kontaktowałem się ale od nich się niczego nie dowiesz.


Ostatnio edytowany przez depo, 15 Lis 2017 21:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 15 Lis 2017 20:27 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Ok, rozumiem. W takim razie nie warto kombinować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 15 Lis 2017 22:31 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Sluchajcie, o co tu chodzi? lecimy ekipa do Maroko, dwie osoby normalnie zabookowaly nocleg z mojego linku na 25$, a potrzebujemy jeszcze 4 pokoje. Sa dostepne,ale pojawia sie taki komunikat :/ to hotel przyblokowal czy jak? bo niektore hotele moge normalnie rezerwowac (sprawdzalem)

Załączniki:
blad.png
blad.png [ 46.66 KiB | Obejrzany 1767 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 15 Lis 2017 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Zapewne Booking słusznie uznał, że trochę za bardzo jedziecie po bandzie.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#311 PostWysłany: 16 Lis 2017 23:15 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
arturro napisał(a):
Jak już masz reflinka, to zmienianie kraju w ustawieniach nic nie da. Konkretny link działa na konkretną walutę.


Nie, to na pewno nie działa w ten sposób. Kluczowe jest IP z jakiego zakładasz konto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 16 Lis 2017 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Może się nieczytelnie wyraziłem. Jeśli Booking dał ci link, którym możesz się dzielić z innymi, to ten link jest już w konkretnej walucie I już żadne kombinacje tego nie zmienią. Dasz Anglikowi link na 50 pln, to tyle dostanie zwrotu za nocleg z Twojego refa. Anglik założy konto na domowy adres, to będzie mógł polecać za funty. Jakiś Polak skorzysta w Bydgoszczy z linka na 15 gbp, to zarobi 15 gbp, ale refa z Bookingu dostanie złotówkowego. I tak w kółko Macieju.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 19 Lis 2017 02:17 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Mam wrażenie, że stawka w programie jest sztywna i zgodna z regionalizacją. Zakładasz z polskiego IP i przydziela Ci stawkę 50 zł więc zawsze będziesz dostawał 50 zł z refa w tym programie. Nie spotkałem się z sytuacją aby na osi pojawiały się zmienne stawki. Masz max dziesięć równych zwrotów. Później trzeba skasować konto i założyć nowe jeśli chcesz ponownie kosić sianko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 19 Lis 2017 13:44 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja mam konto założone w Polsce, z mojego domowego IP i mam link 60 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 19 Lis 2017 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
jest tak jak pisze baja dla anglika 25 funtów, niemca 25€, a dla polaka 50zł, i mimo że też mi pokazywało 60zł dostawałem 50zł,
podobnie w uberze, kod na 15$ działa w US, a np. w Meksyku odlicza 50 peso czyli 10zł, jaka siła nabywcza kraju taki zwrot kasy i tyle,
ważne, że to cały czas działa i po moich ostatnich kilku rezerwacjach, za każdym razem przychodziło przypomnienie żebym udostępniał otrzymany kod, lepsze 50 zeta niż nic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 19 Lis 2017 20:32 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ale ja dostaję zwroty w wysokości 60 zł.
Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 31.25 KiB | Obejrzany 1252 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 20 Lis 2017 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 306
Loty: 242
Kilometry: 651 170
niebieski
U mnie jak założę konto to dostaje 25$, więc nie do końca jest tak jak pisze kostek966. Jedynie jak chcę zmienić walutę to spada mi wartość zwrotu na 15 euro czy funtów przy 10% zniżki dla polecanego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 20 Lis 2017 20:51 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
Czy u was też potwierdzenie odbytych rezerwacji w zakładce z nagrodami trwa coraz dłużej? Nocleg, który według opisu powinien być zatwierdzony 14 Listopada 2017 ciągle wisi na szaro w oczekiwaniu na potwierdzenie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 21 Lis 2017 09:32 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
W moim przypadku było tak, że jak status weryfikowane trwało zbyt długo, to nocleg nie kwalifikował się do bonusu. Doszedłem do tego poprzez sprawdzenie co znajduje się w zakładce "Polecaj i zarabiaj" u osoby, od której dostałem link lub go wysłałem. Tam wyraźne było info, o nie kwalifikowaniu się do zwrotu.
Także jeśli masz taką fizyczną możliwość to zapytaj (sprawdź) jak wygląda status na drugim koncie.
Naturalnie, jest to tylko moja teoria poparta dwoma takimi przypadkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 21 Lis 2017 20:01 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Trwa dłużej, już nawet booking zmienił treść maila:

Kod:
Informujemy, że rozpoczęliśmy przetwarzanie Twojej nagrody w wysokości US$25. W pierwszej kolejności skontaktujemy się z obiektem, by potwierdzić Twój pobyt. Zajmuje to zazwyczaj od 2 do 30 dni.

Postaramy się, by ten proces trwał jak najkrócej. Zaraz po zakończeniu przetwarzania wyślemy Ci e-mail z informacją, jak odebrać nagrodę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group