Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Instrukcja
Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)

Przypominam, że istnieje wątek łańcuszkowy (zob. powyżej), w którym można wymieniać się referalami. Wszystkie takie oferty w obecnym wątku, obchodzące regulamin wątków łańcuszkowych, w tym również oferty "na priv" będą przenoszone do kosza, z odjęciem punktów statusowych.

Wikipost powstał dzięki @baja! :)


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Mar 2017 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Nie jestem pewien jak to ma działać.
Jeśli komuś "polecę" i ktoś zrobi np. 5 rezerwacji po ponad 30GBP to za każdą tę rezerwację dostanę i ja i ta osoba po 15GBP?
Czy to musiałoby być 5 osób korzystających z mojego reflinka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 25 Mar 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Participants may only receive Incentive Bonuses from a maximum of 3 different campaigns per year, including Refer-a-Friend campaigns.

Jedna osoba, jeden zakup.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
Zielony^ lubi ten post.
Zielony^ uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Mar 2017 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
@‌arturro‌
Dzięki.

To teraz druga sprawa - gdzie trafia cashback?
Na kartę którą podaje się przy rezerwacji czy na kartę którą zapłaci się w obiekcie (gdy jest taka możliwość)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Mar 2017 16:30 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 24
Na kartę zapisaną w koncie booking.com

Cytuj:
Uczestnicy otrzymują Bonus z Polecenia automatycznie jako uznanie na karcie, której dane zostały zapisane na koncie użytkownika.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zielony^ lubi ten post.
Zielony^ uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 25 Mar 2017 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
@kethrow @lukasz_sz
Czemu w tym temacie i z pominięciem zasad, jakie obowiązują przy łańcuszkach? Tutaj dyskutujemy o wątpliwościach dot. promocji, a nie publikujemy linki.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 25 Mar 2017 19:54 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
lukasz_sz napisał(a):
Ile czasu trzeba czekać na czyjś reflink? Mam swój reflink ale nie mogę sie dopisać do wątku, @‌Rockriderr przytkał post - czekam na Twojego refa ;)

PS; ja otrzymałem refa po kilkunastu wizytach na booking.com. Ustawienia kraju: UK, ustawienia języka: Polski. Otrzymałem podczas wizyty na stronie glownej komunikat ze moge zaczac zapraszac znajomych, po polsku.


Gdybyś wykazał się odrobiną cierpliwości to może nie zrobiłoby się zamieszanie po raz kolejny w tym wątku.
Są jasno opisane zasady jak działają łańcuszki poleceń, ale chyba niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.


Ostatnio edytowany przez Washington, 25 Mar 2017 21:31, edytowano w sumie 1 raz
ciach ref z cytowania
Góra
 Profil Relacje PM off
Juve lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Mar 2017 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Prawdziwy wysyp uśpionych i niesfornych użytkowników. Ktoś mnie ubiegł ze zgłoszeniem powyższego do moderacji. I dobrze.
Zaczynam skłaniać się ku opinii, że cały łańcuszek nadaje się do kosza...
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Mar 2017 21:32 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Następne posty w tym wątku z referalami będą skutkowały ostrzeżeniami. Jest to wątek informacyjny, nie służący tworzeniu łańcuszka - temu dedykowany jest ten temat: viewtopic.php?t=109290
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz_sz lubi ten post.
arturro uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 26 Mar 2017 08:46 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 24
Rockriderr napisał(a):
Gdybyś wykazał się odrobiną cierpliwości to może nie zrobiłoby się zamieszanie po raz kolejny w tym wątku.
Są jasno opisane zasady jak działają łańcuszki poleceń, ale chyba niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.


Przepraszam bardzo, spieszyło mi się a z drugiej strony nie chciałem ukraść Tobie reflinku. Ostatecznie wziąłem w podobnej cenie co przy cashbacku ale przez hotelscombined.
Czytałem ze zrozumieniem regulamin wątków łańcuszkowych i było tam zazwyczaj 10 minut na reflinka. Spytałem w tym poście bo nie chciałem śmiecić w stricte łańcuszkowym wątku.
Mój reflink został wykorzystany przez jacob94, kolejka się odetkała, sprawa z ref Rockriderra się wyjaśniła ;) Jeśli już otrzymasz swój reflink to wyślij mi na PW, a nast. rezerwację zrobię przy jego użyciu
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 26 Mar 2017 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Wymyślił ktoś jakiś pewny sposób na otrzymanie/wygenerowanie swojego reflinka?
Użytkownik z którego reflinka korzystałem widzi moją rezerwację i oczekuje na środki (rezerwacja w GBP/USD (nie pamiętam), ale w obiekcie w PL z płatnością na miejscu w PLN). W potwierdzeniu wyświetliło mi się, że polecający otrzyma środki za mój pobyt.
Ja nie mogę mojego wrzucić. Nie mam go w mailu ani na stronie. Nie mam "Free Money" ani nic takiego.
Wylogowywałem się i logowałem dziesiątki razy. Do tego zmiany języków, walut itd. Nic się nie zmienia...
A minęła już z godzina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Mar 2017 21:49 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 24
A zmieniłeś kraj na Wielka Brytania? Mi wyskoczył baner na stronie głównej "zapraszaj znajomych i zarabiaj" bądź coś podobnego. Zmieniłem kraj na UK, walute na GBP,przeklikałem kilkukrotnie całe ustawienia, wyszukałem kilka noclegów i się pojawiło (UK działa dla 15 GBP - nie wiem jaki kraj dla 25USD)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Mar 2017 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Tak, zmieniałem nawet na różne kraje i waluty. Wylogowywałem się i logowałem. Próbowałem na telefonie i dwóch komputerach, różne przeglądarki, odświeżanie catche strony - i nic.
@‌lukasz_sz‌
W którym momencie pojawił Ci się ten baner
Cytuj:
Mi wyskoczył baner na stronie głównej "zapraszaj znajomych i zarabiaj"

Po zrobieniu rezerwacji z reflinka czyjegoś? Czy tak po prostu bez okazji?
Mi się nie chce pojawić ten dział Free Money.

Tak na logikę to powinno się coś pojawiać po wejściu w link https://secure.booking.com/myreferrals.html gdy jest się zalogowanym, ale nic z tego :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 27 Mar 2017 08:57 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 24
Baner pojawił mi się po zalogowaniu - bez robienia rezerwacji.
Dla przykładu, mam stare konto na booking.com, zalogowałem się (ach, ten gmail i jego adresy z kropką i bez ;) ) i oto co wyskoczyło mi na stronie głównej:
Kliknąłem kilkukrotnie w ten baner i dostałem pop-up window z moim ref linkiem.

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 170.5 KiB | Obejrzany 2766 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 27 Mar 2017 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Mała uwaga: nie wystarczy zmienić flagi u góry strony. Kraj trzeba zmienić w ustawieniach profilu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz_sz lubi ten post.
ane.wald uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 27 Mar 2017 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Mam ten baner na głównej stronie.
Jak go kliknę - nic nowego się nie pojawia...
Załącznik:
Komentarz do pliku: 1
Screenshot_1.jpg
Screenshot_1.jpg [ 34.54 KiB | Obejrzany 2652 razy ]

Załącznik:
Komentarz do pliku: 2
Screenshot_2.jpg
Screenshot_2.jpg [ 15.44 KiB | Obejrzany 2652 razy ]


Zmieniałem kraj w ustawieniach i w ikonkach u góry. Zmiana przeglądarek, odświeżanie, przelogowywanie.
I nic.
Nie kumam..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 27 Mar 2017 12:31 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 24
najedź na ten baner i skopiuj adres, jeśli jakiś się wyświetla. Wklej w nowym oknie. i najważniejsze.. odblokuj pop-upy i adblocka! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 27 Mar 2017 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Chyba po prostu jednym Booking daje ten link, a innym nie. Ciekawe, jaki jest klucz. Wygląda na to, że zmiana ustawień na GB pomaga, ale nie musi zadziałać. Z tego, co piszą niektórzy, bywa też, że link pojawia się po jakimś czasie. Być może dostają go tylko ci, którzy mają już jakąś historię odbytych rezerwacji na koncie?

Zielony^ napisał(a):
Tak na logikę to powinno się coś pojawiać po wejściu w link https://secure.booking.com/myreferrals.html gdy jest się zalogowanym, ale nic z tego :/

Dokładnie tak jest, tam powinien siedzieć ten link.

Przy okazji wypłynęła jeszcze jedna rzecz: zmiany w rezerwacji powodują, że zniżka (i premia dla polecającego) jest kasowana. Jeśli trzeba zmodyfikować rezerwację, to lepiej skasować poprzednią i zrobić nową, jeszcze raz korzystając z polecenia.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 27 Mar 2017 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
lukasz_sz napisał(a):
najedź na ten baner i skopiuj adres, jeśli jakiś się wyświetla. Wklej w nowym oknie. i najważniejsze.. odblokuj pop-upy i adblocka! :D

Adblock wyłączony.
Popupy odblokowane.
Link kopiowałem, otwierałem na różne sposoby - nic się nie dzieje.
Ale dzięki.

Link z odnośnika:
https://secure.booking.com/myreferrals. ... 0e753f69d8

Może ktoś widzi jakąś zasadę do swojego linka i da się to stąd wyciągnąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 27 Mar 2017 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Nie wiem z jakiego powodu - nagle link się pojawił.
Już sobie dałem spokój, nic nie próbowałem i po paru godzinach po kolejnym odpaleniu strony po prostu był.
Ale - ech - kolejka w temacie łańcuszkowym przeleciała :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 28 Mar 2017 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Po rejestracji do promocji -25$/MWZ50$, zrobieniu rezerwacji i zalogowaniu się na konto wygenerowało mi swojego refa, ale mimo wszystko zmieniło mi walutę na GBP i zwrot nie będzie już wynosił 25$, tylko 15£. Szkoda. Zmieniłem kraj zamieszkania na USA, ale waluta nie chce już przeskoczyć.

Swoją drogą, ktoś dostał już cashback?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group