Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi na Sardynii
#1 PostWysłany: 03 Sie 2010 11:59 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 46
szukam taniego noclegu na sardynii , na miejscu będę wypożyczał skuter więc może być poza centrum miast.
ps. jak tam jest na początku października

Pozdrawiam
adam


Ostatnio edytowany przez krasnal, 18 Kwi 2017 13:28, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 03 Sie 2010 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
http://www.lamariposa.it/
masz tu camping. Spałem w nim w 2009r. całkiem przyzwoicie - przy plazy. Jak wsiądziesz do autobusu z lotniska i zapytasz kierowce, ze chcesz na ten camping to zatrzyma sie przed samym wejsciem. Nie wiem jak jest w pazdzierniku bo bylem w lipcu. pozdro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Maj 2011 12:48 

Rejestracja: 30 Wrz 2010
Posty: 10
polecam w Alghero:

http://www.calciufetta.it/benvenuti_en.html

W 2010 kosztowal 20euro/osobe/noc z wloskim sniadaniem, w tym roku widzialem w hostelworld za 18,50 euro/noc.

Blisko markety, do plazy 20 min spacerkiem, ogolnie spoko.

Wlasciciel Claudio tez spoko.
_________________
Tomek "Omega" Białek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Maj 2011 14:29 

Rejestracja: 30 Maj 2010
Posty: 111
Loty: 140
Kilometry: 216 351
W październiku może padać, ale ogólnie jest cieplej niż w Polsce. To już jest loteria, deszcze na Sardynii są częste, intensywne ale przelotne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Cze 2011 22:06 

Rejestracja: 26 Cze 2011
Posty: 7
witam,
Kandyd17, napiłeś posta rok temu, ze się wybierasz na Sardynię i będziesz wypożyczał tam skuter?
możesz napisać gdzie go wypożyczałeś ? znalazłem jakaś wypożyczalnie, ale chętnie usłyszę opinię o tej, którą ktoś już sprawdził :)
Chętnie też kilka zdań o pobycie tam,

pozdraiwam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Paź 2011 20:36 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Zaczynamy przygotowania do wakacji 2012. Czy ktoś może polecić fajny, nie duży hotel w jakimś spokojnym miejscu dla trzech osób, z wyżywieniem. Jak cena? Interesuje nas okres ok. 10 września 2012 na dwa tygodnie. Koniecznie z wyżywieniem. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Sty 2012 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 58
hej,

myślę o zakupie biletów easyjet i wypadzie na 5-6 dni na Sardynię. czy ktoś mógłby polecić (z doświadczenia) rozsądny nocleg niedaleko plaży? najlepiej ze śniadaniem?

dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Sty 2012 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 74
podłaczam się :)


ja coś widziałam na booking.com w promocyjnych cenach za 5 dni za 1125 zł za 2 osoby ze sniadaniem.
Nie wiem tylko, czy czekac, czy rezerować...


Ja mam akurat lot na kwiecień, takze poza sezonem, wiec nie wiem czy teraz juz sobie cos zabookowac, czy np. zwłoka kilku tygodnia nie zaszkodzi mi.

Czy jest możliwosc znalezienia w Olbii lub bliskich okolicach jeszcze coś tanszego?
_________________
http://www.cheapdreamtrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Lip 2012 11:27 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
może ktoś wie jak jest na Sardynii ze spaniem pod namiotem na dziko? ktoś się czepia czy raczej spokojnie?
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Lip 2012 11:31 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
są znaki, że jest to zakazane, ale myślę, że gdzieś w ukrytym w krzakach namiocie się da :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Lip 2012 18:00 

Rejestracja: 27 Kwi 2012
Posty: 21
Ja polecam nie chować się w krzakach tylko znaleźć jakiś hotel.
Mi najbardziej podobało się w Hiltonie i też go polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Paź 2012 17:17 

Rejestracja: 16 Mar 2012
Posty: 25
ja spałem 4 noce na costa smeralda , na dzikiej plaży , latem było super :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Lis 2012 14:59 

Rejestracja: 24 Cze 2011
Posty: 32
Polecam schronisko młodzieżowe - Hostel Marina ( Piazza San Sepolcro 3) - na Starym Mieście w zabytkowej kamiennicy. Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa, pokoje odnowione, czyste. Cena do zaakceptowania, jak na Włochy i Sardynię w szczególności. Za pokój 4 os. z łazienką zapłaciliśmy 100 Euro. W cenę wliczone śniadanie na słodko, ale "wzmocnione" owocami, sokami i ciepłymi napojami bez ograniczeń. Bardzo ważna informacja dla osób przylatujących Ryanairem z Krakowa (przylot o 23.55 - może w nowym rozkładzie będzie wcześniej?) - recepcja czynna całą dobę. Dla nas było to wybawienie po przygodzie z właścicielem pensjonatu "Affittacamere Castello", via Lamarmora 13), który pomimo informacji, że dojedziemy na miejsce w nocy, nie czekał. Zamknął drzwi, wyłączył telefon komórkowy i zniknął. Następnego dnia w rozmowie tel. wyraźnie dał odczuć, że to za karę, bo zrezygnowaliśmy z jego usługi transportu z lotniska (oczywiście dodatkowo płatnej). Szczerze odradzam - omijajcie ten adres szerokim łukiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Lut 2013 15:50 

Rejestracja: 04 Maj 2010
Posty: 4
szukam noclegu (hotel,BB, gueshouse) na Sardynii 12-18 kwiecień , laduję w Olbi , możecie coś polecić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Mar 2013 11:55 

Rejestracja: 03 Mar 2013
Posty: 16
Witam,
Czy macie jakieś sprawdzone miejsca na nocleg w Alghero. Najlepiej hostel. Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 03 Mar 2013 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Polecam B&B Alghero Republic.

Bardzo blisko wszędzie. Stefano, właściciel, to przemiły gość. Pokoje prywatne z łazienką, dostęp do kuchni zaopatrzonej w soki wody nabiał pieczywo. Wifi śmiga. no i cena atrakcyjna. Polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Mar 2013 12:57 

Rejestracja: 03 Mar 2013
Posty: 16
adriano84 napisał(a):
Polecam B&B Alghero Republic.

Bardzo blisko wszędzie. Stefano, właściciel, to przemiły gość. Pokoje prywatne z łazienką, dostęp do kuchni zaopatrzonej w soki wody nabiał pieczywo. Wifi śmiga. no i cena atrakcyjna. Polecam


Dziękuje. Wybieram się tam na początku kwietnia. Czy możesz coś napisać o miejscach ,które warto zobaczyć zakładając Alghero jako bazę wypadową?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Lip 2013 10:15 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 41
hej:)

wczoraj kupiliśmy z moim chłopakiem bilety na Sardynię :)
lecimy do Olbii 15.08 wracamy 19.08.

ceny noclegów z tego co zdążyłam się zorientować nie są zbyt zachęcające, aczkolwiek fajną opcją wydaje mi się wynajęcie pokoju tak prywatnie od ludzi, bo też jest trochę tego typu ogłoszeń i w niektórych można wynajmować mieszkanka nawet na jedną noc.

w związku z tym moje pytanie - czy ktoś z Was może poleciał na Olbię tak w ciemno bez wcześniejszej rezerwacji noclegu?
czy w Olbii będąc na miejscu dużo jest ogłoszeń o wolnych pokojach czy też w sezonie ciężko jest w ogóle cokolwiek znaleźć?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi:)

zastrzegam że nocowanie "na dziko" na plaży odpada w moim przypadku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 12 Lip 2013 12:21 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
polecam strone http://www.bed-and-breakfast-in-italy.c ... regione=14
mozesz wyslac maile do wszystkich wlascicieli - czesto ceny sa nizsze niz na stronie (szczegolnie jak napiszesz po wlosku)
ostatnio w ten sposob udalo mi sie znalezc nocleg w Dervio ze sniadaniem za 20E (osobe) w pokojach 2os z lazienkami, gdzie normalna cena w sezonie jest zwykle 2x wyzsza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Lip 2013 10:57 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 41
Sorvali dzięki wielkie!!! :) :)

przez tą stronę udało się znaleźć bardzo fajny nocleg ze śniadaniem za 25euro i to 3 km od lotniska :)

jestem Ci ogromnie wdzięczna, bo naprawdę wcześniej przekopałam tych serwisów mnóstwo i w większości albo nie było już wolnych miejsc na sierpień albo ceny zaczynały się od 50euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group