Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lut 2020 18:11 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 27
Niebawem w czerwcu 2020 r. będe leciał na Madagaskar tymi zacnymi liniami. W internecie dużo opinii pozytywnych zwłaszcza co do jedzenia.
A jak z samolotami ? Gdzies słyszałem, że latają na 7- letnich 767-300ER. Czy to dobry sprzęt ? bezawaryjny ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Lut 2020 21:40, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 11 Lut 2020 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Flightradar24 podaje, że mają 3 B767 - 25, 27 i 31 letnie - jak tak długo latają to chyba bezawaryjne...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2020 18:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria ... Boeing_767

https://en.wikipedia.org/wiki/Category: ... Boeing_767
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2020 20:48 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 437
Loty: 188
Kilometry: 657 425
niebieski
Ich B767 nie są szczytem estetyki ale niewątpliwą zaletą klasy ekonomicznej jest układ foteli jak w typowym B767 czyli 2-3-2. Czyli lecący we dwójkę mają szansę nie dzielić z kimś potrójnego fotela. Fotele starego typu a więc bez ekranów (leciałem dwoma z ich trzech samolotów) ale za to wygodniejsze niż te najnowsze super slim i wg mnie szersze a odstęp między fotelami przyzwoity dla przeciętnego pasażera. Rozrywka to ogólne monitory pod sufitem, czasem działa a czasem nie. A co do usterek , cóż - zawsze może się trafić. Problem jest taki, że jeśli będzie usterka wykluczająca lot i wymagająca części, których nie ma na miejscu, to albo będą części sprowadzać, albo organizować zastępczy samolot z Włoch, który nie przyleci w ciągu godziny a raczej sześciu co najmniej - o ile będzie dostępny. Takie przypadki były - tu przewaga czarterów lotowskich jest widoczna, bo Lot raczej zdejmie z siatki B787 żeby wywiązać się z czarteru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lut 2020 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Trzeba było pytać przed kupnem wycieczki, teraz i tak polecisz nawet jeśli to będą drzwi od stodoły,
mają po 30 lat, ale wnętrza po lifcie, rozrywka na własnym sprzęcie po ich wifi, jedzonko ok, było włoskie, ale teraz bazę mają w Polsce, więc mógło się zmienić, stewki Włoszki, więc dobrze trochę znać języka żeby odróżnić dania i zamówić winko lub piwo


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Lut 2020 01:36, edytowano w sumie 1 raz
W
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2020 00:28 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 27
czyli jest WIFI na pokładzie ? jest darmowe ? czytałem że robią rebranding na luke air i kupuja od kataru 14-letnie erbasy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2020 00:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
*airbusy a nie erbasy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2020 07:04 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 437
Loty: 188
Kilometry: 657 425
niebieski
miedzioryt napisał(a):
czyli jest WIFI na pokładzie ? jest darmowe ? czytałem że robią rebranding na luke air i kupuja od kataru 14-letnie erbasy.


W moim przypadku w jednym locie nie było ani WiFi, ani żadnej rozrywki pokładowej za wyjątkiem mapy lotu (tzw. airshow) na ogólnych ekranach. W locie powrotnym teoretycznie WiFi było, bo widziałem, jak sąsiedzi interweniują u personelu, że nie mogą się połączyć. Osobiście nie próbowałem.
Natomiast faktycznie jesienią ub. roku czytałem informację, że linia zmienia nazwę na Luke Air, zmienia barwy i ma zastąpić te B767 trzema używanymi A330. Może w sezonie letnim będą już nowe samoloty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lut 2020 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
jeśli kupią nowe samoloty do swojej bazy we Włoszech, i pewnie dlatego te stare zabazowali u nas, żeby zrobić miejsce u siebie dla nowych, a nasz touroperator się cieszy bo dostał niższą cenę na te starocie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Lut 2020 15:30 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 27
skąd wiesz, że nie dadzą nowych samolotów do warszawy ? Duża latają Czy może ktoś wrzucic potencjalną trasę do Nosy be ?

Czy w tej linii mozna sie odprawić online ? nie chce się przedzierać i wykłócać z ludźmi, żeby zdobyć miejsce przy oknie. Straszne wojny zawsze z tym są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Lut 2020 15:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
To idź do check inu 2-3h przed lotem, i poproś o miejsce przy oknie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Maj 2022 13:54 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
https://travelnostop.com/news/compagnie ... 545179/amp
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group