Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2853 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 143  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Kwi 2011 22:48 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Witam, czy możliwa jest zmiana nazwiska przed dokonaniem płatności? chodzi mi tutaj o rezerwacje. Bo w piątek wieczorem wykonałem przelew i dojdzie jutro, także jeszcze pieniądze nie są zaindeksowane a rezerwacja ma status wstrzymana. Jak z tym jest?

Bo tam widzę, że taka opcja jest, tylko nie wiem czy mnie za to skasują 180 zł za zmianę czy nie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 10 Kwi 2011 22:51 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Jeśli możesz (nie każdy bank to oferuje) wycofaj przelew i zrób nową rezerwację na nowe nazwisko, a starą się nie przejmuj (skasują ją po paru dniach jako nieopłaconą). Jeśli nie możesz wycofać przelewu to nie masz możliwości bezpłatnej zmiany nazwiska o ile się nie mylę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 10 Kwi 2011 23:01 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Właśnie nie mogę wycofać, mam w BZWBK i z tego co czytałem ten bak tego nie pozwala...

Na pewno zmiana przed zapłatą, czyli jeszcze na poziomie rezerwacji jest odpłatna?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: jak naprawić błąd
#84 PostWysłany: 11 Kwi 2011 09:58 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 1
Popełniłam bład literowy w nazwisku w rezerwacji biletu linii Ryanair jak to zmienić nie placac 100 euro za zmian e nazwiska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 11 Kwi 2011 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
za pol ceny ci to zalatwie, chcesz ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 11 Kwi 2011 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Rozumieniem, że skorzystałeś z opcji szukaj i nic nie znalazłeś:

viewtopic.php?f=15&t=2219&p=13567&hilit=liter%C3%B3wka#p13567

viewtopic.php?f=15&t=1992&p=12045&hilit=b%C5%82%C4%85d+w+nazwisku#p12045

viewtopic.php?f=15&t=453&hilit=nazwisk*&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 11 Kwi 2011 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Murdock, daj spokoj, odpalilbym Ci cos..... :mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 11 Kwi 2011 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Zorientowałem się, że w polu imię zamiast ANNA wpisałem mojej lubej ANN.
Nie stresowałbym się tym faktem, gdyby była to trasa europejska, chodzi jednak o połączenie Bolonia - Fez.

Jak myślicie mogą być z tym problemy w Maroko?
Czy dla spokoju lepiej zadzwonić do Ryana i to zmienić?
:arrow: Za ile doładowujecie Skype dzwoniąc na irlandzką infolinię Ryana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 11 Kwi 2011 21:16 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 5
do 3 bledow literowych mozesz miec (bylam na lotnisku i pytalam).ja bym sie tym juz nie przejmowala:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 11 Kwi 2011 23:37 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 122
a co w przypadku zmiany miejscami imienia z nazwiskiem? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 11 Kwi 2011 23:40 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Próbuj odkręcić na infolini. Doładuj skype i zadzwoń na irlandzką infolinię,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 12 Kwi 2011 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Czy czytałaś wcześniejsze posty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 12 Kwi 2011 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
jasek napisał(a):
Próbuj odkręcić na infolini. Doładuj skype i zadzwoń na irlandzką infolinię,


Za ile doładowujecie zwykle Skype?
Nie dzwoniłem jeszcze nigdy do Ryana, także nie chce przesadzić z kwotą doładowania :)

Czy po zmianie literówki wysyłają nowe potwierdzenie?
Czy zmiana będzie widoczna dopiero przy drukowaniu kart przy odprawie on-line?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 27 Kwi 2011 01:22 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 186
Witam
Lecimy ze znajomymi w maju do Fez i zastanawia mnie, czy dobrze wybrnąłem z sytuacji przy kupowaniu biletu dla koleżanki. W paszporcie ma ona bowiem jedynie jedno, "panieńskie" nazwisko - obecnie zaś posiada też drugie, po ojcu dziecka. Przy kupowaniu biletu wpisałem więc zgodnie z paszportem jedynie pierwsze nazwisko. Wydaje mi się, że tak właśnie jest ok, ale prosiłbym o utwierdzenie mnie, bo pewności nie mam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 27 Kwi 2011 15:29 

Rejestracja: 27 Kwi 2011
Posty: 67
Wpisałem w rezerwacji w Wizz Air zły numer mieszkania, zamiast 16 wpisałem 15. Czy moge miec jakies nieprzyjemnosci z tego powodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 27 Kwi 2011 16:08 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Manieklbl napisał(a):
Witam
Lecimy ze znajomymi w maju do Fez i zastanawia mnie, czy dobrze wybrnąłem z sytuacji przy kupowaniu biletu dla koleżanki. W paszporcie ma ona bowiem jedynie jedno, "panieńskie" nazwisko - obecnie zaś posiada też drugie, po ojcu dziecka. Przy kupowaniu biletu wpisałem więc zgodnie z paszportem jedynie pierwsze nazwisko. Wydaje mi się, że tak właśnie jest ok, ale prosiłbym o utwierdzenie mnie, bo pewności nie mam.


Jeśli posługuje się oboma nazwiskami nie będzie miała problemu. Bilet i paszport wystawione są na to samo nazwisko więc mało kto będzie rozptrywał to głębiej ;) A już nie w Maroku. Gdyby leciała do USA albo Izraela to może ;)


orson napisał(a):
Wpisałem w rezerwacji w Wizz Air zły numer mieszkania, zamiast 16 wpisałem 15. Czy moge miec jakies nieprzyjemnosci z tego powodu?


Adres zamieszkania nie jest nigdzie uwidoczniony na karcie pokładowej więc spokojna głowa . Nie będziesz mieć problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 28 Kwi 2011 08:31 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 306
niebieski
Manieklbl napisał(a):
Witam
Lecimy ze znajomymi w maju do Fez i zastanawia mnie, czy dobrze wybrnąłem z sytuacji przy kupowaniu biletu dla koleżanki. W paszporcie ma ona bowiem jedynie jedno, "panieńskie" nazwisko - obecnie zaś posiada też drugie, po ojcu dziecka. Przy kupowaniu biletu wpisałem więc zgodnie z paszportem jedynie pierwsze nazwisko. Wydaje mi się, że tak właśnie jest ok, ale prosiłbym o utwierdzenie mnie, bo pewności nie mam.



Najlepiej nie pokazywać dokumentu w którym są 2 nazwiska, w ogóle nie zabierać ze sobą, posługiwać się tylko i wyłącznie paszportem, choć teoretycznie on po 30 dniach od zmiany nazwiska jest nieważny, no ale nikt nie musi tego wiedzieć, nie widnieje to nigdzie w rejestrze. Pytałem kiedyś jak po ślubie jechaliśmy z żoną, a ona właśnie wzięła sobie podwójne nazwisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 04 Maj 2011 20:25 

Rejestracja: 04 Mar 2011
Posty: 4
Jak w temacie. Zaznaczyłam PANI zamiast PANNA. Czy naprawdę przyczepią się o taki szczegół? proszę, powiedzcie, że nie, bo to mój pierwszy lot i nie chcę mieć problemów :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 04 Maj 2011 20:26 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Nie ma problemu, najmniejszego,
nie ma potrzeby ani możliwości żeby ktoś to sprawdzał,
przeszukaj forum jak chcesz.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Maj 2011 20:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 04 Maj 2011 20:27 

Rejestracja: 04 Mar 2011
Posty: 4
ok, dzięki :) może to głupie, ale nie chcę zepsuć sobie wakacji przez taką błahą sprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2853 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 143  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group