Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2861 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 144  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 11 Lis 2011 00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
Witam

przy zakupie biletów wpisałem imię bez ostatniej literki Joann zamiast Joanna .

Czy muszę coś z tym zrobić czy to raczej drobnostka ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: WIzzair złe imie.
#142 PostWysłany: 11 Lis 2011 01:01 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 184
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Na wszelki wypadek skontaktuj się z Wizzairem. Bezpłatnie poprawią twój bląd.

Sent from my SGS2 using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WIzzair złe imie.
#143 PostWysłany: 11 Lis 2011 01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
przejdzie, ale wychłoszczą ją na sekjurity czek

cenne chwile które byś stracił na kontakt z wizzairem wykorzystaj jakoś pożyteczniej, szkoda cennego czasu konsultanta [ btw konsultant - to brzmi dumnie w dzisiejszych czasach, no nie ? ]
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WIzzair złe imie.
#144 PostWysłany: 11 Lis 2011 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
ok w sumie dobrze ...nalezy jej sie chłosta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 14 Lis 2011 13:19 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Witam!
Mam taki problem. chce sie odprawi online i wykorzystać do tego dane ze swojego dowodu osobistego. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu. Jednak teraz próbuję się odprawić to w opcji: wybor dokumentu torzzsamosci jest tylko mozliwy paszport. Nie ma Eu nationality ID card (zawsze cos takiego bylo). Zaznaczam ze lot odbywa sie na lini wewnatrz strefy Shengen (Belgia - Polska). ktos sie spotkal z takim problemem? Zaznaczam ze nie mam mozliwosci skorzystania ze swojego paszportu bo nie mam go przy sobie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 14 Lis 2011 13:26 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Ech, było tyle razy o tym...

Wybierz kraj zamieszkania/obywatelstwo, wtedy pojawi się opcja dowodu osobistego.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 14 Lis 2011 13:28 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 133
wybierz obywatelstwo najpierw, później powinno być już ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 15 Lis 2011 11:18 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 4
Pomóżcie.
Kupiełm bilet AirAsia.
marzec: Londyn - Kuala Lumpur i z powrotem
oferta promo, ale uciąłem przez przypadek jedną literę w imieniu pasażera.
Czy da się to naprawić aby nie było problemu z biletami potem.

pomóżcie
Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 15 Lis 2011 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
masz dużo czasu jeszcze. kontakt z firmą: polecam facebook albo tweeter - zatwitujesz do nich i zrobią od ręki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 15 Lis 2011 11:34 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 4
dzięki trochę mnie uspokoiłeś..
jak załatwię temat to dam znać jak poszło.

pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 15 Lis 2011 15:26 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Ok, wielkie dzieki za info. Jakos wczesniej nigdy nie zwrocilem uwagi na to ze to trzeba w takiej kolejnosci wpisywac :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 18 Lis 2011 22:34 

Rejestracja: 18 Lis 2011
Posty: 4
Witam,

Zakupiłem bilety w Ryanair dla 4 osób, każdej osobno. Jedna jest <16 lat ( brakuje 2 miesięcy:/ ) jednak nie zaznaczyłem tej opcji podczas wyboru biletu, wyszło to dopiero przy odprawie. System nie może zrealizować odprawy dla osoby <16, każe skontaktować się z lokalnym biurem rezerwacji.
Moje pytanie - czy taka zmiana (lecą rodzice tym lotem są odprawieni i jedna osoba nieodprawiona pełnoletnia) tzn wprowadzenie, iż ta osoba jest <16 lat jest łatwa do zrealizowania? Oraz czy będą żądać dodatkowej opłaty?

Dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 18 Lis 2011 22:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Z tego co kojarzę (ale niech ktoś potwierdzi) to na karcie pokładowej data urodzenia się nie drukuje, więc wpisz do odprawy online datę urodzenia wyższą o np. rok i nie powinno być problemu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 18 Lis 2011 23:00 

Rejestracja: 18 Lis 2011
Posty: 4
mucha napisał(a):
Z tego co kojarzę (ale niech ktoś potwierdzi) to na karcie pokładowej data urodzenia się nie drukuje, więc wpisz do odprawy online datę urodzenia wyższą o np. rok i nie powinno być problemu.


Prawda, nie ma daty, jednak i nie ma nr dokumentu, a ten z tego co pamiętam sprawdzają (ktoś na lotnisku pytał mnie bo nie mógł doczytać litery) więc może z systemu te dane mają?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 18 Lis 2011 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
nastepny napisał(a):
mucha napisał(a):
Z tego co kojarzę (ale niech ktoś potwierdzi) to na karcie pokładowej data urodzenia się nie drukuje, więc wpisz do odprawy online datę urodzenia wyższą o np. rok i nie powinno być problemu.


Prawda, nie ma daty, jednak i nie ma nr dokumentu, a ten z tego co pamiętam sprawdzają (ktoś na lotnisku pytał mnie bo nie mógł doczytać litery) więc może z systemu te dane mają?

na lotnisku conajwyzej sprawdzaja dowod na zasadzie czy ty to ty (mowa o boardingu). Nikt mi nigdy nie porownywal danych na karcie/w systemie ryanaira z tym, co wpisane w dowodzie. A swoje juz przelecialem :)

edit: juz nie mowiac o tym, ze przeciez odprawic sie mozesz na dowod a na lotnisku pokazac paszport. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 18 Lis 2011 23:33 

Rejestracja: 18 Lis 2011
Posty: 4
Ok, dziękuję bardzo za pomoc.
Jednak dla świętego spokoju (osoby te bardzo by się denerwowały z świadomością niepoprawnych danych) postaram się to jakoś załatwić z RyanAir.
Zawsze zostaje takie wyjście.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 18 Lis 2011 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
nastepny napisał(a):
Ok, dziękuję bardzo za pomoc.
Jednak dla świętego spokoju (osoby te bardzo by się denerwowały z świadomością niepoprawnych danych) postaram się to jakoś załatwić z RyanAir.
Zawsze zostaje takie wyjście.

Pozdrawiam

nie powinno byc problemow, jak cos dzwon na ich angielska infolinie przez skypa (tanio) albo jak masz blisko - udaj sie na lotnisko, powinni tez zmienic (obsluga ryanaira)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 19 Lis 2011 08:15 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Blackall napisał(a):
nastepny napisał(a):
Ok, dziękuję bardzo za pomoc.
Jednak dla świętego spokoju (osoby te bardzo by się denerwowały z świadomością niepoprawnych danych) postaram się to jakoś załatwić z RyanAir.
Zawsze zostaje takie wyjście.

Pozdrawiam

nie powinno byc problemow, jak cos dzwon na ich angielska infolinie przez skypa (tanio) albo jak masz blisko - udaj sie na lotnisko, powinni tez zmienic (obsluga ryanaira)


Miałem podobny problem, zadzwoniłem i zmienili bez żadnego problemu.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 19 Lis 2011 09:29 

Rejestracja: 19 Cze 2011
Posty: 110
Ryanair załatwi to na zasadzie połączenia rezerwacji: osoby przed 16 rokiem z osobą dorosłą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WIzzair złe imie.
#160 PostWysłany: 20 Lis 2011 18:37 

Rejestracja: 21 Paź 2010
Posty: 6
mam ten sam problem, tylko pomylalam Barbare z Barbabrą :/ napisałam maila jak do reklamacji. rozpatrzą to czy trzeba przez telecentrum?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2861 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 144  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group