Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123
Autor Wiadomość
#2441 PostWysłany: 19 Sie 2019 11:38 

Kinga Luciano napisał(a):
Cześć :) Może ktoś miał taką sytuację: rezerwowalam loty Emirates z KRK na Bali z jedną przesiadką do i dwiema spowrotem dla siebie i męża. Problem pojawił się jak podesłali nam 'bilety' rezerwacyjne na maila. Okazało się, że podwójne pierwsze imię mojego męża zostało przez system połączone w jedno (czyli np. zamiast Jan Maria jest Janmaria), mąż nie jest Polakiem i ma podwójne imię, które musi wszędzie podawać inaczej dokumenty są nieważne. Natomiast tu po połączeniu wygląda to jak błąd. Przy wpisywaniu nie było żadnej informacji, że imię musi być jednym słowem. Stąd moje pytania:
1. Czy ktoś tak miał i co robić? Olać, płacić i zmieniać na jedno?
2. Czy ktoś miał kontakt mailowy lub telefoniczny z BOKiem Emirates? Jak szybko odpisują na wiadomości? Czy numer telefonu jest jakoś ekstra płatny? Wysłałam wiadomość przez ich stronę 10 dni temu i nie mam do teraz odpowiedzi, a też nie wysyłają potwierdzenia zadania pytania, więc nie wiem nawet czy dotarło.
Trochę się stresuję, ponieważ loty sporo kosztowały, więc nie chcę problemów plus mamy kilka przesiadek, więc obawiam się tłumaczenia za każdym razem zgodności danych z biletami.
Z góry dzięki!

Odpowiadam na swój post - może komuś pomoże :)

Minął ponad miesiąc od wysłania maila do BOKu Emirates i nie było odpowiedzi, więc zadzwoniłam. Szybko się dodzwoniłam i dowiedziałam się, że połączone imiona to wersja jak najbardziej poprawna. Tak samo system łączy podwójne nazwiska, bo nie uznaje żadnych spacji czy też myślników, więc generalnie nie ma się czym stresować i jest wszystko OK :)
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

#2442 PostWysłany: 26 Sie 2019 12:11 

Przepraszam jeśli to pytanie było już zadane wcześniej, ale dowiedziałem się o tym dopiero po wylocie... otóż odprawiłem się w Ryanair dowodem zamiast paszportem, a poleciałem na Ukrainę...

Nie wiedziałem, że to ma jakieś znaczenie, skoro system przepuścił to uznałem, że jest ok. W dzień wylotu usłyszeliśmy na lotnisku w Bydgoszczy, że mamy pilnie podejść do obsługi i powiedziano nam tam, że powinienem odprawić się paszportem i zmienili nam to na miejscu bez żadnych opłat. Natomiast co do powrotu to powiedzieli, że jedynie infolinia albo na lotnisku w Kijowie.

No i w sumie zastanawiam się czy w Kijowie zwrócą na to w ogóle uwagę? Niektóre opinie, które tutaj czytałem wskazują, że niekoniecznie ma to aż takie znaczenie jak powiedziano nam w Bydgoszczy :)
 Relacje PM off  

#2443 PostWysłany: 26 Sie 2019 14:04 

HON fly4free
W opisanej sytuacji dowód nie jest dokumentem uprawniającym do lotu.Rozumiem,że lecisz z paszportem i lepiej to poprawić przed powrotem jeśli już zrobiłeś odprawę również na powrót.
 Relacje PM off  

#2444 PostWysłany: 30 Sie 2019 08:13 

Witam,

mam bardzo nietypowy problem z kartą pokładową Ryanera (latałem już wielokrotnie). Przy kupnie biletów zamówiłem duży bagaż 20 kg. Po odprawie na mojej karcie pokładowej go nie ma. Wyparował. Gdy wchodzę w szczegóły rezerwacji, oczywiście wszystko jest, łącznie z kwotami (bilet, bagaż itp).
 Relacje PM off  

#2445 PostWysłany: 30 Sie 2019 08:31 

HON fly4free
@tomaszkal1 Spokojne możesz to wyjaśnić kontaktując się z nimi na czacie.
 Relacje PM off  

#2446 PostWysłany: 30 Sie 2019 10:05 

Jakim czacie? tam jest "czatrobot" on pokazuje tylko opcje i odpowiedzi sugerowane. Jak można porozmawiać z człowiekiem?
 Relacje PM off  

#2447 PostWysłany: 30 Sie 2019 10:24 
Awatar użytkownika

HON fly4free
703 303033

Linia polskojezyczna - 2.08 PLN/min incl VAT.

Wielka Brytania
0871 246 0000 - Linia anglojezyczna - 0.13 £/min
Koszt połączenia z telefonu komórkowego lub innych sieci moze byc wyzszy.

Irlandia
1520 444 004 - Linia anglojezyczna - €0.15/min incl. VAT
 Relacje PM off  

[ 2447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Trendiction [Bot] oraz 11 gości