Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2852 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 143  Następna
Autor Wiadomość
#2381 PostWysłany: 25 Lip 2019 11:44 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
Cześć :) Może ktoś miał taką sytuację: rezerwowalam lody Emirates z KRK na Bali z jedną przesiadką do i dwiema spowrotem dla siebie i męża. Problem pojawił się jak podesłali nam 'bilety' rezerwacyjne na maila. Okazało się, że podwójne pierwsze imię mojego męża zostało przez system połączone w jedno (czyli np. zamiast Jan Maria jest Janmaria), mąż nie jest Polakiem i ma podwójne imię, które musi wszędzie podawać inaczej dokumenty są nieważne. Natomiast tu po połączeniu wygląda to jak błąd. Przy wpisywaniu nie było żadnej informacji, że imię musi być jednym słowem. Stąd moje pytania:
1. Czy ktoś tak miał i co robić? Olać, płacić i zmieniać na jedno?
2. Czy ktoś miał kontakt mailowy lub telefoniczny z BOKiem Emirates? Jak szybko odpisują na wiadomości? Czy numer telefonu jest jakoś ekstra płatny? Wysłałam wiadomość przez ich stronę 10 dni temu i nie mam do teraz odpowiedzi, a też nie wysyłają potwierdzenia zadania pytania, więc nie wiem nawet czy dotarło.
Trochę się stresuję, ponieważ loty sporo kosztowały, więc nie chcę problemów plus mamy kilka przesiadek, więc obawiam się tłumaczenia za każdym razem zgodności danych z biletami.
Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2382 PostWysłany: 25 Lip 2019 11:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Nawet nie próbowałaś zadzwonić?

https://www.emirates.com/pl/polish/help/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2383 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:10 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
Nie, nie dzwoniłam, bo loty są na październik i myślałam, że dam radę to mailowo załatwić, ale brak odpowiedzi przez 10 dni mnie nieco zmartwił. Z drugiej strony dzwoniłam na infolinie innych linii lotniczych i była to droga zabawa, a tu brakuje nam informacji o koszcie połączenia, więc wolałam poczekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2384 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
To lokalny numer warszawski - cena, jak za takie połączenie.
Lecisz na Bali, to i wydatek kilku-kilkunastu-kilkudziesięciu groszy pewnie zniesiesz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2385 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:25 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
Dziekuję za Twoja uprzejmą odpowiedź, niestety nic nie pomogła. Na infolinii jest info, że obsługują sprawy tylko dotyczące lotów w ciągu najbliższych 48H (bo są przeciążeni). Zatem nadal czekam na odpowiedź kogoś kto czekał na pisemny oddzew i ile to trwało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2386 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Połącz się z operatorem, zamiast słuchać nagranej informacji. Weź jednak pod uwagę, że ponownie zapłacisz być może kilka groszy... ;)
Albo niech mąż zadzwoni na infolinię w kraju, którego językiem włada.
https://www.emirates.com/pl/polish/help/offices/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2387 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:40 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
Zauważyłam, że lubisz ignorować komunikaty jakie dostajesz, ja podchodzę do tego nieco inaczej. Dzięki anyway.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2388 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Kinga Luciano napisał(a):
rezerwowalam lody Emirates

Pewnie będą pyszne ;) A tak na poważnie to takie rzeczy się zdarzają i nie mają wpływu na poprawność rezerwacji.Pewnie ci to potwierdzą jak się dodzwonisz .Masz jeszcze dużo czasu więc się nie stresuj.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#2389 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
ja podchodzę do tego nieco inaczej.

I dlatego czekasz już 10 dni na odpowiedź na email i nawet nie zadzwonisz, bo boisz się ceny za połączenie - ale jednak jej nie sprawdzisz.
Oby na Bali nie było więcej stresu... ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2390 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:52 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
miriam napisał(a):
Kinga Luciano napisał(a):
rezerwowalam lody Emirates

Pewnie będą pyszne ;) A tak na poważnie to takie rzeczy się zdarzają i nie mają wpływu na poprawność rezerwacji.Pewnie ci to potwierdzą jak się dodzwonisz .Masz jeszcze dużo czasu więc się nie stresuj.

Nie stresuję się na razie, bo właśnie mam dużo czasu ;) Dlatego stwierdziłam, że popytam i poszukam czy ktoś się z nimi kontaktował lub jakimś cudem miał taki przypadek zanim będę panikować i wydzwaniać. Sytuacja nie jest jakaś patowa, żebym musiała ją już natychmiast rozwiązać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2391 PostWysłany: 25 Lip 2019 12:57 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak już zaczniesz panikować to wtedy się odezwij ponownie :mrgreen: A tak BTW...oczekujesz samoistnego cudu sama nie wykonując żadnych istotnych działań. Jakiej religii jesteś wyznawczynią? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2392 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:11 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
-- 25 Lip 2019 14:08 --

boots napisał(a):
Oby na Bali nie było więcej stresu... ;-)


Oby nie było tam takich ludzi jak Ty, bo jadę odpocząć od takich uprzejmości :)

PS. Uczepiłeś się tych kosztów połączeń, a chodziło mi po prostu o to, że zazwyczaj jeśli mam czas to staram się poczekać na pisemną odpowiedź, bo po pierwsze wiem jak wygląda obsługa klienta z drugiej strony i jak coś nie jest asapowe to niech poczeka, a po drugie wolę mieć pisemne potwierdzenie takiej czy innej wersji rozwiązania. Ale Tobie najłatwiej było doczepić się do kwestii ceny połączenia i mnie wyśmiać.

-- 25 Lip 2019 14:11 --

HandSome napisał(a):
Jak już zaczniesz panikować to wtedy się odezwij ponownie :mrgreen: A tak BTW...oczekujesz samoistnego cudu sama nie wykonując żadnych istotnych działań. Jakiej religii jesteś wyznawczynią? :mrgreen:


Czemu cudu? Mają specjalny formularz, w którym zgłasza sie chęć zmiany danych w rezerwacji, do niego dołącza się skan dokumentu oraz wyjaśnienie - ja ten formularz wypełniłam i wysłałam wraz ze skanem paszportu. Czekam na odpowiedź i chciałam się zorientować czy może ktoś już miał tego typu kontakt z BOKiem Emirates i powie ile czekał na odpowiedź. Tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off
igor.fly4free lubi ten post.
 
      
#2393 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:23 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
To , że ktoś czekał np. 1 dzień w czymś ci pomoże? Może nie ma tam standardów typowych do tego o czym myślisz? Skoro nie masz odpowiedzi 10 dni to nie powinnaś zmienić strategii działania. Obstawiam , że nie jesteś ...blondi i rozumowanie masz szeroko-pojęciowe :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2394 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:39 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
Tak, pomoże mi. Bo wtedy dopytam ile czasu przed wylotem sprawa miała miejsce oraz w jakim miesiącu się działa i powinno mi to dać obraz sytuacji. Poza tym jeśli dwie osoby mi dadzą znać, że dostały odpowiedź w ciągu 1-3 dni albo w ciągu 2-3 tygodni to też da mi do myślenia. Nie mówiąc już o tym, że może odezwać się ktoś kto w podobnym czasie jak ja sie kontaktował i miał lub nie miał odpowiedzi.
Większość BOKów ma 30 dni na odpowiedź, więc ze względu na to że mam czas nie zamierzam wcześniej niż w połowie sierpnia panikować ;)

PS. Żadne z Was nie odpowiedziało na moje pytania, zawsze mnie to zastanawia dlaczego ludzie mają tak dużo do powiedzenia w tematach, które ich nie dotyczą?
PS2. Obrażanie kogoś ze względu na kolor włosów - słabiutkie... (Jestem ruda, ale w takim kolorze też mogę był głupia)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2395 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:44 

Kinga Luciano napisał(a):
Cześć :) Może ktoś miał taką sytuację: rezerwowalam lody Emirates z KRK na Bali z jedną przesiadką do i dwiema spowrotem dla siebie i męża. Problem pojawił się jak podesłali nam 'bilety' rezerwacyjne na maila. Okazało się, że podwójne pierwsze imię mojego męża zostało przez system połączone w jedno (czyli np. zamiast Jan Maria jest Janmaria), mąż nie jest Polakiem i ma podwójne imię, które musi wszędzie podawać inaczej dokumenty są nieważne. Natomiast tu po połączeniu wygląda to jak błąd. Przy wpisywaniu nie było żadnej informacji, że imię musi być jednym słowem. Stąd moje pytania:
1. Czy ktoś tak miał i co robić? Olać, płacić i zmieniać na jedno?
2. Czy ktoś miał kontakt mailowy lub telefoniczny z BOKiem Emirates? Jak szybko odpisują na wiadomości? Czy numer telefonu jest jakoś ekstra płatny? Wysłałam wiadomość przez ich stronę 10 dni temu i nie mam do teraz odpowiedzi, a też nie wysyłają potwierdzenia zadania pytania, więc nie wiem nawet czy dotarło.
Trochę się stresuję, ponieważ loty sporo kosztowały, więc nie chcę problemów plus mamy kilka przesiadek, więc obawiam się tłumaczenia za każdym razem zgodności danych z biletami.
Z góry dzięki!

Najzabawniejsze, że systemy rezerwacyjne tradycyjnych linii tak łączą podwojne imiona, a Ty tu musisz prowadzić głupie dyskusje z mądralami czy nudzacymi się
Góra
 PM off
Kinga Luciano lubi ten post.
 
      
#2396 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:50 

Rejestracja: 25 Lip 2019
Posty: 9
Anonymous napisał(a):
Najzabawniejsze, że systemy rezerwacyjne tradycyjnych linii tak łączą podwojne imiona, a Ty tu musisz prowadzić głupie dyskusje z mądralami czy nudzacymi się


Dokładnie ;) Najbardziej to jednak jestem zła na teściów, że mieli taki głupi kaprys nadać podwójne pierwsze imię - ciągłe z tym problemy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2397 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:53 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Masz podstawę do ...rozwodu :lol: :lol: :lol: No chyba , że za takie twoje działania...mąż Cię wyprzedzi i sam złozy pozew :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2398 PostWysłany: 25 Lip 2019 13:56 

Kinga Luciano napisał(a):

Dokładnie ;) Najbardziej to jednak jestem zła na teściów, że mieli taki głupi kaprys nadać podwójne pierwsze imię - ciągłe z tym problemy...

Taki problem to nie problem

Cristiano Ronaldo to własciwie Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro 8-)
Góra
 PM off
Kinga Luciano lubi ten post.
 
      
#2399 PostWysłany: 25 Lip 2019 14:53 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Ale Cristiano...lata prywatnym samolocikiem i jako VIP na każdym lotnisku na spore...Fory :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2400 PostWysłany: 25 Lip 2019 15:01 

-- 25 Lip 2019 15:01 --

Powiedz pani z półkolonii, że Ci się nudzi i musi się Tobą zajać :D

Z reprezentacją i klubem lata tradycyjnie, coś ci szpece od logistyki muszą wpisać i jakoś sobie radzą zresztą równie dobrze jak autorka tego wątku

-- 25 Lip 2019 15:01 --

HandSome napisał(a):
Ale Cristiano...lata prywatnym samolocikiem i jako VIP na każdym lotnisku na spore...Fory :lol: :lol: :lol:
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2852 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 143  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group