Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Maj 2018 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2018
Posty: 2
Podróż niejedno ma imię. Jedni podróżują na stopa, inni samolotem, tramwajem, pociągiem, autobusem. Ja najczęściej podróżuję właśnie autobusem i dzięki tym podróżom zauważyłam jak różne i ciekawe są polskie bilety komunikacji miejskiej.

A Ty pamiętasz jak wygląda bilet w Twoim mieście? Przecież codziennie kasujesz go jadąc autobusem, tramwajem, metrem, trolejbusem do pracy czy szkoły. A może masz bilet miesięczny, który po zużyciu zalega w Twoim portfelu? Ile ich już tam leży? Co najmniej z 5?

Zazwyczaj wyrzucasz te bilety, bo są Ci niepotrzebne. Dla mnie to część przygody, którą ktoś z nas odbył. Może niewielkiej - tylko do pracy, a może dużo większej - jadąc na pierwszą randkę ze swoją przyszłą żoną. Każdy bilet to mała, zawarta w nim historia.

Ja w swojej kolekcji mam już ponad 4 tysiące małych historii ze 144 miast Polski.

Gdyby nie tacy ludzie jak Ty, nie udałoby mi się zebrać tylu wspomnień w jednym miejscu. Dlatego, jeśli masz w portfelu jakieś używane bilety komunikacji miejskiej, a może jakieś walają się w Twoim kredensie, podaruj im drugie życie w mojej kolekcji. Gwarantuję, że zaopiekuje się nimi :)

Tu masz kontakt do mnie:
E-mail: biletykomunikacyjne@wp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Kolekcja-bilet ... 427103808/

Będę bardzo wdzięczna za każdą wiadomość!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Maj 2018 19:33, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 18 Sie 2019 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2018
Posty: 2
Cześć Podróżnicy!

Mam nietypowe hobby - kolekcjonuję bilety komunikacji miejskiej z całej Polski. W kolekcji mam już ponad 5000 biletów. Niektóre z nich możecie już obejrzeć na mojej stronie http://biletykomunikacyjne.pl/
Jeśli macie jakieś niepotrzebne bilety komunikacyjne to nie wyrzucajcie ich! Dla Was to nieprzydatny skrawek papieru, a dla mnie kolejny krok w uzbieraniu całej kolekcji!
Będę wdzięczna za każdą wiadomość i każdy bilet!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group