Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 264 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 16 Sie 2016 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
Tak jak pisałem: można dostać jeden voucher nie częściej niż raz na 30 dni.
Jeśli uznano nam 2 zgłoszenia w odstępie mniejszym niż 30 dni, to tylko do jednego dostaniemy voucher.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#142 PostWysłany: 16 Sie 2016 12:17 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Charles napisał(a):
Tak jak pisałem: można dostać jeden voucher nie częściej niż raz na 30 dni.
Jeśli uznano nam 2 zgłoszenia w odstępie mniejszym niż 30 dni, to tylko do jednego dostaniemy voucher.

No tak ale voucher dostane po pobycie. Takze jesli jeden pobyt jest w listopadzie a drugi w lutym to vouchery potencjalnie dostane w odstępie większym niż 30 dni.

Z drugiej strony mogłabym co 30 dni zglaszac claim na ten sam miesiąc różne hotele. Wtedy dostalabym w marcu kilka voucherów?

Tu mam watpliwosc

Edit: U amerykańców mówią odwrotnie- data claima sie nie liczy a data pobytu bo wtedy dostaniesz voucher. Zapytam chyba support LRG

Edit2 no to mam odpowiedz
That is correct you will receive them for both november and March. 30days refers from the day of checking out to the day of checking in .
Takze liczy się data pobytu. Nie claima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 17 Sie 2016 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
I to jest bardzo dobra wiadomość :D
Byłem przekonany, że w polskim BW dostałem takie wyjaśnienie, jakie wcześniej opisałem.
Mogłem jednak coś pomylić, bo w moim przypadku zarówno zgłoszenia jak i kolejne pobyty
następowały kilka dni po sobie.
A teraz jest wszystko jasne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 28 Sie 2016 19:55 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Nazwa hotelu: Best Western La Di Moretl. Udine, Włochy

Twój status w programie lojalnościowym: DIAMOND

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 1 King Bed

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój 1 king bed, bez upgrade'u, bez żadnych przywilejów, bez vouchera na drink. Personel obojętnie patrzył na kartę. Okazało się na końcu pobytu, że nie obciążono mnie za śniadanie, które przy mojej stawce powinno kosztować 3 Euro.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna stawka, najlepsza cena internetowa

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel jest dość spory, z przybudówkami. Duży parking przy hotelu i bezpłatny. Pokój na moje oko na nasze polskie 2,5 gwiazdki. Brak wody w pokoju. Za to łazienka bardzo przyzwoita, dobry wybór kosmetyków. Restauracja w hotelu na dobrym poziomie. Menu jest podawane w tabletach :) Kuchnia jest taka włoska ale w amerykańskim wydaniu. Dania są niedrogie, dużo przystawek do przekąszenia. Dania gorące podawane są po godzinie 19:30. Śniadania bardzo bogate i urozmaicone. Na ciepło jest jajecznica, kiełbaski, boczek, tarty warzywne na ciepło. Na zimno wybór wędlin, serów, dużo owoców, ciast i deserów. Miód podawany jest z barci. Mając do wyboru hotel Contintental i La Di Moret, wybieram ten drugi. Będę tam często przebywał. Acha, internet za darmo, bez haseł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 01 Wrz 2016 22:18 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Bardzo rzadko korzystam z BW ,czy jest jakikolwiek problem u nich z zaliczeniem pobytu/naliczeniem pkt/mil u nich gdy rezerwacje robie na moje konto a chce wziasc fakturę na firme ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 02 Wrz 2016 00:12 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Rezerwację robisz na siebie, jako osobę zarejestrowaną w programie BWR. Przy wymeldowywaniu się prosisz o fakturę na firmę. Ja zbieram punkty. Wystawienie faktury nie pozbawia klienta punktów. Ja najdłużej na punkty na koncie czekałem 3 dni. Najpierw naliczają punkty podstawowe, potem następnego dnia pojawiają się punkty za status. Nie podawałem do systemu numeru w żadnym programie linii lotniczej, więc nie wiem czy zbiera się i punkty i mile, czy tylko punkty albo mile. Tego akurat nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
silazak uważa post za pomocny.
 
      
#147 PostWysłany: 02 Wrz 2016 08:39 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
w BW zbiera się albo mile albo punkty to wiem :). Ok chodziło mi tylko o fakturę . Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 03 Wrz 2016 15:33 

Rejestracja: 16 Gru 2014
Posty: 2
silazak napisał(a):
w BW zbiera się albo mile albo punkty to wiem :). Ok chodziło mi tylko o fakturę . Dzieki

Nie zapomnij o ankiecie po pobycie.250 punktów wpadnie

Wysłane z mojego P9000_Lite przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 04 Wrz 2016 10:38 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
A to dobre ! :D :lol: 3500 mil Miles and More za każdy pobyt w BW do 31 października. https://www.bestwestern.de/seiten/mmi_meilenaktion.html
@Tulio pisał w innym wątku ale dostałem PW z zapytaniem.
https://www.fly4free.pl/forum/miles-more-promocje-milowe-i-nie-tylko,1574,1394&p=810138&hilit=3500#p810138
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#150 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:30 

ane.wald napisał(a):
A to dobre ! :D :lol: 3500 mil Miles and More za każdy pobyt w BW do 31 października. https://www.bestwestern.de/seiten/mmi_meilenaktion.html
@Tulio pisał w innym wątku ale dostałem PW z zapytaniem.
https://www.fly4free.pl/forum/miles-more-promocje-milowe-i-nie-tylko,1574,1394&p=810138&hilit=3500#p810138


dobra promka! dzięki!
Góra
 PM off  
      
#151 PostWysłany: 10 Wrz 2016 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Best Western Plus Hotell Hordaheimen, Bergen, Norwegia

Twój status w programie lojalnościowym:PLATINUM

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: zwykły double room with breakfast

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade pokoju do Superior - duży pokój narożny na 3 piętrze. To już mój drugi pobyt w tym hotelu (ostatnio kwiecień/maj). Wcześniej wymieniłem maile z managerką hotelu i przy tym pobycie obiecała mi najlepszy superior :D W związku ze statusem Diamond imienna karteczka powitalna od dyrekcji i wstawka widoczna na zdjęciu: 2 x woda mineralna+ 4 cukierki (przy pierwszym pobycie była 1 woda+ 2 cukierki). Śmiałem się, że w tym tempie, to za kilka pobytów znajdę w pokoju całą paczkę cukierków i skrzynkę wody :lol:

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna, ale silnie zdumpowana zakupem z kodami przez amoma.com :)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Potwierdzam wrażenia z pobytu 3 miesiące temu: Hotel bardzo ok i w centrum - 5 minut na piechotkę. W pokoju czajnik, kawa, herbata. Nadal kawa i herbata dostępna również za free na dole w jadalni 24H.

Inne uwagi: Kolejny raz nie zawiodłem się na śniadaniu. Naprawdę bardzo dobre i obfite śniadania: kilka rodzajów wędlin i serów - w tym specjały lokalne, wiele rodzajów ryb wędzonych, sporo dań na ciepło: jajecznica, jajka sadzone z bekonem, jajka na miękko, jajka na twardo, parówki, fasolka. Soki z automatu i eko-soki w oddzielnych butelkach. Smaczne i świeże pieczywo, ciasta i jeszcze mnóstwo innych rzeczy... Moim zdaniem hotel godny polecenia.

Załączniki:
IMG_2094.JPG
IMG_2094.JPG [ 328.86 KiB | Obejrzany 2695 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
#152 PostWysłany: 18 Wrz 2016 19:37 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Jak w tym programie traktowane są dzieci. Chodzi mi konkretnie o 5 letnie. Dopłaca się do standardowego 2 osobowego pokoju?
Czy trzeba podawać dziecko w wyszukiwarce?
Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 25 Wrz 2016 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Hotel BW Rumia
Status: Platinium
Upgrade do Apartamentu
Czekoladki na powitanie i ....... przeurocza obsłuaga

Załączniki:
20160917.jpg
20160917.jpg [ 157.39 KiB | Obejrzany 2397 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 19 Paź 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
U mnie również Faltom w Gdyni, dostałem takie same czekoladki ale żadnego upgrade'u (status DIAMOND).

PS. pani w recepcji ma wątpliwości co do naliczenia mil (rezerwacja dokonywana przez Hotels.com, mimo iż cena była podobna - chciałem zapłacić Dinersem). Jutro ma skonsultować, mimo wszystko upierałem się, że mile mają być naliczone i że bardzo mi na tym zależy. Zawsze naliczali, jakkolwiek rezerwacja by nie była dokonana. Jakie jest Wasze doświadczenie w tej kwestii? Mam jutro rano się uprzejmie upierać, czy zostawić temat i po pobycie dzwonić/pisać do centrali? Nie chcę przegapić 3500 mil...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 19 Paź 2016 20:24 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Tylko dobra wola hotelu, bo zgodnie z zasadami mile Ci się nie należą.
Tak więc bądź "mega uprzejmy", może się uda, choć jak się skonsultuje z górą i jej powiedzą, że mile się nie należą, to wiele nie zdziałasz.
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#156 PostWysłany: 19 Paź 2016 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@Tulio zupełnie o tym nie wiedziałem :( Zawsze naliczali bez problemu... a cena była identyczna na www jak i hotels.com :( No nic, jutro będę próbował się wdzięczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 11 Lis 2016 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3075
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
http://www.bwspinforsmiles.com/ koło fortuny ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mezzo lubi ten post.
 
      
#158 PostWysłany: 11 Lis 2016 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1264
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
Taki błąd u mnie wywala. Mail oczywiście przypisany do konta.
Załącznik:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 54.87 KiB | Obejrzany 1742 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#159 PostWysłany: 11 Lis 2016 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Też mi wywala taki błąd :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 12 Lis 2016 00:08 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1150
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Piszecie do nich w tej sprawie? Tak z innej beczki. Jak długo jest ważny status w BW?
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 264 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group