Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Berlin - życie nocne
#1 PostWysłany: 07 Sie 2022 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Cześć,

Wybieram się na kameralny wieczór kawalerski do Berlina i chciałem zabrać przyszłego Pana młodego do jakiegoś fajnego klubu na imprezę. Przyznam, że spędziłem ostatnie kilka godzin na poszukiwaniu jakiegoś klubu, najlepiej który nie byłby tylko nakierowany na techno, ale też na inne gatunki muzyki i bardzo ciężko mi znaleźć coś konkretnego. Wstępnie wybrałem 3: so36, silver wings club i Havana Berlin. Czy ktoś z was odwiedził jakiś z tych klubów i może powiedzieć jak wrażenia? albo może ktoś polecić zupełnie inny dobry, ciekawy klub? Byłbym dozgonnie wdzięczny. Nigdy nie byłem w Berlinie w klubie i ciężko mi się rozeznać na podstawie samego tripadvisora i stron na facebooku, które nie wstawiają zazwyczaj żadnych zdjęć z imprez.
Góra
 Profil Relacje PM off
tiffany uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#2 PostWysłany: 07 Sie 2022 19:10 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 253
Z racji że to kawalerski, a kawalerski ma być jaki? Niezapomniany! to proponuję na rozgrzewkę Weekend Club ze świetnym widokiem a potem przenieść się w okolice Warschauer Strasse albo Görlitzer Bahnhof. Nie rekomenduję konkretnych miejsc bo np. doświadczenia z dzisiejszej nocy pokazują mi że z nieznanych mi przyczyn w sprawdzonych miejscach imprezy dzisiaj się kręciły bardzo słabo. Ale wystarczy że zaglądniecie w te okolice a impreza sama was znajdzie ;) I sami zdecydujecie czy klimat wam pasuje.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 99 zł/23 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2022 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@DenisP

Clubbing w Berlinie to rzecz niezwykła właśnie z tego powodu, że dobrych miejscówek nie znajdziesz na Tripadvidvisor czy Google. Do części miejsc nie dostaniesz się nawet jeśli wiesz, gdzie się znajdują czy to ze względu na dresscode (czasem określony styl i kolorystyka, a czasem np. kreatywność), hasło wstępu czy też inny sposób kontrolowania dostępu (najczęściej "osobopoznawcza" przez ochronę przy wejściu).
Są kluby, gdzie już stojąc w kolejce do wejścia jesteś na straconej pozycji, jeśli smiejesz się zbyt się głośno, jesteś w zbyt dużej grupie, masz zbyt "markowe" ciuchy czy nie daj boże spoglądasz w ekran smartfona.
W Berlinie powszechne jest zostawianie znajomych na zewnątrz, jeśli z jakiegoś powodu nie zostaną wpuszczeni do lokalu, warto mieć plan A, B i C jeśli chcecie w grupie przebalować całą noc.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick 07 Sie 2022 21:12, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
mordek lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Sie 2022 20:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
nick napisał(a):
@PenisD

:twisted: :roll: :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
nick uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Sie 2022 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@boots
Czeski błąd :lol:
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Sie 2022 21:17 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 253
boots napisał(a):
nick napisał(a):
@PenisD

:twisted: :roll: :oops:


A to trzeba było tak od razu! W takim razie wybór jest prosty :mrgreen: :twisted: https://www.ficken3000.com/
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 99 zł/23 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Sie 2022 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Haha pozory mylą i właśnie chciałbym ominąć takie miejsca :P

Dzieki za wskazówki pokręcimy się przy Görlitzer Bahnhof @tiffany mógłbyś mi podać kilka miejsc na które warto zwrócić szczególną uwagę zaznaczę sobie na mapie żeby łatwiej logistykę ogarnąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Sie 2022 21:05 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Berghain :) ale tam jest tak jak kolega pisał wyżej :) i generalnie Berlin a Tripadvisor etc to dwie różne bajki :) najlepiej mieć tam lokalsa co zna klimaty...
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Sie 2022 21:22 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 809
platynowy
Tylko czy aby na pewno Berghain jest właściwym miejscem na kameralny wieczór kawalerski? Szczególnie, że @DenisP chciałby klub niekoniecznie ukierunkowany na techno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Sie 2022 10:07 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Do Berghaina trzeba jeszcze zostać wpuszczonym po odstaniu swojego w kolejce. Nie jestem przekonany, czy to idealny pomysł na wieczór kawalerski ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 10 Sie 2022 22:58 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 253
@DenisP Wspomniane so36 myślę że będzie w sam raz.
Poza tym Matrix albo L.U.X. , ewentualnie bardziej na chillu w Badehaus wraz z fabryką Astry (nie Zeneki, tutaj to marka piwa ;) )

Nie wiem kiedy się wybieracie, ale np. jeszcze w sierpniu możecie kierować się w stronę klubów ze scenami na świeżym powietrzu.
Ale podkreślam, Berlin ma niezliczoną ilość klubów i każdemu ma prawo co innego się podobać. W dodatku zaryzykuję stwierdzenie że ilość imprezowni w Berlinie jest przesadzona i w związku z tym nigdy nie wiesz co cię czeka w najbliższy weekend.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 99 zł/23 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 11 Sie 2022 04:26 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
@vincenz noo tak kolejka turystów pijących kilka piw w kolejce na bank wejdzie i jeszcze Ty stojący pomiędzy nimi. Raz w historii (10 może 12 ) wizyt tam raz widziałem jak „chłopaków na kawalerskim” poza tym to klub do tańczenia nie rozmawiania czy stania przy barze. Miejsce warte odwiedzenia ale czy na kawalerski ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
DenisP lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 11 Sie 2022 08:45 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@oskiboski ale ja się tam nie wybieram :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Sie 2022 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Zakończenie tematu: byliśmy w so36 była impreza z muzyką lat 80 wszyscy się dobrze bawili. Dzięki za podpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Mar 2024 23:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22457
Berlińskie techno zostało oficjalnie wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO

https://www.spiegel.de/kultur/musik/une ... 1b6543308f
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group