Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: BER-LAX
#1 PostWysłany: 22 Sty 2020 12:00 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Skąd
  • Berlin i wszystkie lotniska w PL

Dokąd
  • LAX, LV, SFO

Data wylotu
  • 11.06.2020

Data powrotu
  • 28.06.2020

Długość pobytu
  • 14

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Sam znalazłem
  • 1800

Dodatkowe informacje
  • Bilet dla 5 dorosłych, 3 dzieci do 11 lat i 1 infanta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: BER-LAX
#2 PostWysłany: 22 Sty 2020 12:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
1800 GBP w biznesie jak za lot bezpośredni LO WAW-SFO to dobra cena, taniej może być kłopot ;)
Proponuję poprawić sekcję co sama znalazłaś, żeby w razie czego nie dublować znalezionej wcześniej oferty (jeśli ona jest niekupowalna, bo pewnie ta propozycja może paść lud dopisać informacje dlaczego jest nie kupowalna) :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#3 PostWysłany: 22 Sty 2020 12:19 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Skąd wnioskujesz, że chcę klasę biznes i podałam cenę w GBP?

Znalazłam sama lot, który kosztuję 1800 pln (bez kilku zł), ale widziałam że bywały oferty po 1200-1500 i takiej szukam. Przy 9 osobach każde 200 zł / osobę to dużo kasy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#4 PostWysłany: 22 Sty 2020 12:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie mając żadnych szczegółów mogę założyć cokolwiek ;) a też często pojawiają się na forum oferty w innych walutach
Jaki lot znalazłaś, domyślam się że z BER, jaka linia, przesiadki?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#5 PostWysłany: 22 Sty 2020 12:24 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Znalazłm z TXL - LAX, linie United i Air Canada w cenie 1800 / osobę.
Mam tez dylemat, bo po przekierowaniu na gotogate liczą mi infanta jak "normalną" osobę...

Znalazłam też Austrian i Air Canada 1484 zł / os. I znów cała kwota podana pod spodem jest liczona tak, że infant płaci 100%...
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#6 PostWysłany: 22 Sty 2020 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
3072 euro za calosc KLM
https://www.kayak.co.uk/flights/BER-LAX ... AX,ONT,TXL
Góra
 Profil Relacje PM off
magdalenazz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#7 PostWysłany: 22 Sty 2020 14:14 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
12900 PLN za całość AirCanada
https://www.momondo.no/flight-search/TXL-LAX/2020-06-12/2020-06-25/5adults/children-1L-17-17-17?sort=bestflight_a

Załączniki:
txllax.jpg
txllax.jpg [ 32.61 KiB | Obejrzany 1867 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
magdalenazz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#8 PostWysłany: 22 Sty 2020 14:17 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Dzięki, niestety część wycieczki musi być 29 w pracy, wcześniejsze dni podnoszą cenę o 900 euro za wszystkie bilety :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#9 PostWysłany: 22 Sty 2020 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Jezeli twoim jedynym problemem jest to ze nie mozesz kupic biletu dla infanta to zadzwon do lini i spytaj sie czy mozesz dodac infanta juz po kupnie biletu (przez telefon)?
Sporo lini ma taka opcje bo sprzedajac bilety 12 miesiecy do przodu to niektórzy plci/imienia swojego dziecka nie znaja, a co niektórzy jeszcze nawet partnera nie maja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
magdalenazz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#10 PostWysłany: 22 Sty 2020 15:46 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
LonDynia, właśnie dzowniłam do gotogate....pani średnio mi w tej kwestii pomogła. Mówi, że "powinno się udać dodać infanta, ale ona nie gwarantuje".
Mam też zagwozdkę, bo jak wyszukuję lot na gotogate to wyświetla mi się cena 1028,51 / osobę, a jak klikam rezerwuj to cena skacze do 1700....to normalne?

Serio, pierwszy raz korzystam z OTA i nie ogarniam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#11 PostWysłany: 22 Sty 2020 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Tak normalne, z wieloma slabymi OTA typu gotogate liczy sie tak na prawde cena po wpisaniu numery karty kredytowej bo do tego momentu wiele moze sie zmienic :D

Payrzylas na cene tego biletu na stronie Air Canady? Zadzwon do nich i spytaj sie czy mozesz dokupic bezposrednio u nich bilet dla infanta do biletu kupionego u posrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BER-LAX
#12 PostWysłany: 29 Sty 2020 12:40 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Jak to bywa przy 9 osobach, zanim wszystko się zgrało, ceny wzrosły. Gdyby ktoś z Was zauważył ciekawe cenowo loty na trasie Berlin - Lax ( lub Las Vegas), będę wdzięczna za info. Aktualnie nie widzę nic poniżej 1900 / os do LAX.

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group