Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bawaria - zamki
#1 PostWysłany: 01 Sty 2014 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Jedno z biur podróży ma fajny pomysł na Bawarię: http://www.bavaria-tours.pl/product.php?id=127
Nie mam jednak ochoty gnieść się w autokarze tyle czasu. Może nazbierałoby się kilka osób i ktoś z samochodem? W tym roku między Wielkanocą i Majówką wystarczy 7 dni urlopu, żeby mieć 16 dni wolnego jednym ciągiem, żal nie wykorzystać:)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#2 PostWysłany: 01 Sty 2014 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja też się zbieram żeby objechać te bajkowe zamki i "trasę romantyczną". Nawet jak teraz była promocja Lufy to chciałem kupić bilety z GDN do MUC bo były za 319zł RT. Ale zrezygnowałem.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#3 PostWysłany: 01 Sty 2014 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Fajna cena, jakby z Wro było za tyle, to bym się chyba nie zastanawiała. A niestety bilety są po 480-500zł - w tym momencie samochód przy 4 osobach jest zdecydowanie lepszą opcją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#4 PostWysłany: 22 Lut 2014 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
up :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#5 PostWysłany: 22 Lut 2014 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Autem raczej lepsze rozwiązanie. Zamków trochę jest na dość sporym terenie - logistycznie lepiej ogranąć
Też trip mam w planach - musi jeszcze poczekać

więcej zamków w Bawarii w linku poniżej:
http://www.schloesser.bayern.de/deutsch ... /index.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#6 PostWysłany: 22 Lut 2014 12:19 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
chętnie byśmy się zorganizowali na taki wypad, ale prędzej mnie z roboty wyrzucą niż kolejny urlop dostanę :lol:
może uda nam się na jakiś skromny tydzień - 9 dni (5 dni roboczych i 2 weekendy) wybyć we wrześniu
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#7 PostWysłany: 22 Lut 2014 12:30 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Ta wycieczka z Bavaria Tours jest w całkiem przyzwoitej cenie: przejazd, noclegi, wyżywienie. Zorganizowanie tego na własną rękę wyniesie niewiele taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#8 PostWysłany: 22 Lut 2014 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Nie mówię, że to ma być 2-tygodniowy wyjazd!:) Na parę dni tylko, a termin wskazałam taki, gdzie większość osób pewnie będzie się starała coś zorganizować. Jak dla mnie, spokojnie od 28.04. do 01.05. wystarczy (ew. 02.05.), nie koniecznie w sam długi weekend, bo wtedy są wszędzie tłumy i wyższe ceny (nasi sąsiedzi z każdej strony już wiedzą, kiedy mamy wolne święta i kiedy u nich się najczęściej zjawiamy). :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#9 PostWysłany: 23 Lut 2014 12:57 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 9
Hej,

ja bardzo chętnie bym się wybrała na zwiedzanie zamków. Co do terminu to majówka również wchodzi w grę, ale spokojnie może być czerwiec lub lipiec (myślę, że max 7 dni roboczych). Prawka nie mam, ale przynajmniej zrzucę się na transport:P

Pozdrawiam
Marta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bawaria - zamki
#10 PostWysłany: 10 Cze 2014 23:27 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 4
czy ktoś może napisać coś o tej wycieczce/organizatorze? jak było?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group