Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Świetne zdjęcia z basenu na blogu - udało Ci się wejść i to najważniejsze!
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#42 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 165
Loty: 7
Kilometry: 27 489
lataczuk napisał(a):
Jak dla mnie sam pomysl to masakra. Ale pewnie sie nie znam.


Ale masz lepszy pomysł ?
Mój wydaje mi się lepszy niż pożyczanie od obcych ... ale może się nie znam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:57 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Tu nie chodzi o ciebie @Seeba tylko o pomysl sam w sobie. Chcesz sie z kims zrzucic i tam przenocowac OK - ale przeczytalem caly watek i do tej calosci byl moj komentarz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 01 Lut 2016 14:56 

Rejestracja: 22 Cze 2015
Posty: 50
Loty: 66
Kilometry: 170 628
19i 20 lutego bede nocowac w Marina Bay Sand - jesli ktos jest mocno zdeterminowany aby przeplynac sie na tym basenie to prosze o kontakt na priv (dysponowac bede 3 kartami goscia)
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 07 Lut 2016 16:31 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1
Loty: 102
Kilometry: 268 854
srebrnyptak napisał(a):
19i 20 lutego bede nocowac w Marina Bay Sand - jesli ktos jest mocno zdeterminowany aby przeplynac sie na tym basenie to prosze o kontakt na priv (dysponowac bede 3 kartami goscia)


Nie mogę wysłać pw :( Mogę prosić o kontakt na pauline709@gmail.com?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 22 Lut 2016 23:41 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
Jeśli planujecie wybrać się na basen to tak jak pisali poprzednicy - bez karty gośćia jest to niemozliwe, gdyż są bramki jak w warszawskim metrze.
Ale jeśli zamierzacie jedynie porobić zdjęcia wystarczy wjechać na 57 piętro - widok z wieży nr 1 jest zza szyby, z wieży nr 3 bez szyby, dlatego zdecydowanie polecam wieżę nr 3. Najlepszym sposobem jest poczekanie w okolicach wind aż goście hotelowi będą się kierowali w ich stronę i wejście do wind razem z nimi gdyż do uruchomienia windy konieczne jest przyłożenie karty. Przy windach oraz w windach nie ma nikogo z obsługi hotelu dlatego wszystko to można robić całkowicie bezstresowo :) Przypuszczam, że wielu turystów nie wie o takiej możliwości, gdyż na górze nie spotkaliśmy nikogo.

Ale jeśli chodzi o na prawdę dobry widok to zdecydowanie polecam wybrać się na drinka do 1-Altitude, z którego jest piękny widok na Marina Bay Sands oraz linię brzegową wraz ze statkami wpływającymi do portu. Wg Lonely Plonet 2015 jest to najwyższy bar na świeżym powietrzu na świecie (282m!) więc na prawdę warto. A cena wjazdu na górę to 30$, w cenie mamy dowolnie wybranego drinka z menu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 02 Mar 2016 17:25 

Rejestracja: 22 Cze 2015
Posty: 50
Loty: 66
Kilometry: 170 628
pau95 napisał(a):
srebrnyptak napisał(a):
19i 20 lutego bede nocowac w Marina Bay Sand - jesli ktos jest mocno zdeterminowany aby przeplynac sie na tym basenie to prosze o kontakt na priv (dysponowac bede 3 kartami goscia)


Nie mogę wysłać pw :( Mogę prosić o kontakt na pauline709@gmail.com?


witam, niestety dopiero teraz odczytuje wiadomosc.
Z naszych kart na fotosesje skorzystalo 7osob :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 22 Mar 2016 18:22 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 563
niebieski
co do baru na górze nie da się wejśc w spodenkach etc. trzeba mieć strój wieczorowy czyli kobieta sukienkę a facet spodnie i toi też podejrzewam że jest selekcja nie w kazdej sukience i spodniach wpuszczą, może do którejś godziny teog nie sprawdzaja ale jak sądzę większośc chce tam wejsc po zmroku :D sa bramki bez karty można po wyjściu z windy zrobić sobie fotki wcale nie przez szybę ale na druga stronę hotelu nie tę od zatoki.

białas nie musi płacić 30 dolarów wchodzi wieczorem do hotelu idzie do windy a tam większośc jedzie na 57 pietro.nawet jak nie z parteru to po drodze ktos wsiadzie i wcisnie, winda pierwsza z lewej patrząc na hotel od zatoki ale to widać z której strony jest basen i która windą wjechać po wyjściu z windy w prawo są bramki na basen i ochrona a na wprost można sobie stanąc przy barierce i podziwiać widoki na lewo jest przejście na druga strone i znowu ochrona tam sobie można zrobić zdjecie z za szyby z widokiem na zatoke.

jak ktos ma odpowiedni strój to idzie do ochrony obok barierek i mówi ze idzie do skybaru i oni go zaprowadzą, jak ma inny strój to good bye. moim zdaniem warto nocować zwłaszcza jak ktoś jedzie w wiekszym gronie może wykupić jeden pokoj tylko w celu podziwiania widoków z basenu.

wchodzenie w kąpielówkach i ściemnianie że sie nie ma karty albo jej pozyczanie jest idiotyczne bo tam każdy wchodzi w hotelowym szlafroku którego miec nie bedziecie i od razu widać że kombinujecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 24 Mar 2016 13:52 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 67
A w jakich godzinach byliście na basenie? Planuję przesiadkę w Singapurze. Na lotnisku będę teoretycznie o 18.15. Będę też czekał na odebranie bagażu. Następny lot mam o 9.50 następnego dnia. Na stronie podają że basen jest czynny do 23. Czy zdążę tam dotrzeć? Czy w późniejszych godzinach dalej jest tam na tyle osób, żeby ktoś mnie wpuścił?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 28 Mar 2016 20:39 

Rejestracja: 22 Cze 2015
Posty: 50
Loty: 66
Kilometry: 170 628
Jonas3 napisał(a):
A w jakich godzinach byliście na basenie? Planuję przesiadkę w Singapurze. Na lotnisku będę teoretycznie o 18.15. Będę też czekał na odebranie bagażu. Następny lot mam o 9.50 następnego dnia. Na stronie podają że basen jest czynny do 23. Czy zdążę tam dotrzeć? Czy w późniejszych godzinach dalej jest tam na tyle osób, żeby ktoś mnie wpuścił?


Generalnie mozna powiedziec, ze zalezy wszystko od pogody. Ale z mojej obserwacji wynika, ze rano od otwarcia do godziny 10-11 jest dosc niewiele ludzi. Od godziny 11 do 15 jest wlasciwie bardzo malo ludzi (wplywa na to godzina check out i check In) a po godzinie 16 zaczyna sie robic tlumnie i tak do zamkniecia.
Jesli planujesz odwiedzic hotel popros o wczesniejsze zameldowanie - korzystalem z tego dwa razy i nigdy nie bylo problemu. (A raz meldowalem sie o 7 rano)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Cze 2016 16:59 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Z 6 na 7 czerwca będę nocował ze znajomymi (4 osoby) w Marina Bay Sand. Jeżeli ktoś jest mocno zainteresowany wejściem na basen proszę o kontakt na priv.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 04 Gru 2016 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Jak oceniacie możliwość wjechania na taras widokowy w okolicach godziny 2giej-3ciej w nocy? Da się to jakos w ogóle zrobić nie będąc gościem hotelowym?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 04 Gru 2016 15:45 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Gaszpar: Niestety taras widokowy sam jest czynny go godzin 22 lub 23 - szczegóły tutaj:

www.marinabaysands.com/sands-skypark/ob ... -deck.html

Basen jest dostępny tylko dla gości hotelowych i do 23 tylko:

https://www.marinabaysands.com/sands-sk ... -pool.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 04 Gru 2016 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Czyli tak jak myślałem. Na marginesie zabokowal ktoś ten błąd cenowy w MSB? Utrzyło się to w ogóle?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 27 Lut 2017 19:16 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Proszę o nie umieszczanie próśb/pytań czy ktoś nocuje w pasującym Wam terminie. Ewentualni nocujący forumowicze w temacie oferować wprowadzenie jak najbardziej mogą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 18 Mar 2017 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Jak oceniacie możliwość wjechania na taras widokowy w okolicach godziny 2giej-3ciej w nocy? Da się to jakos w ogóle zrobić nie będąc gościem hotelowym?

Da się wjechać do baru/klubu i pooglądać panoramę z tarasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 23 Cze 2017 17:23 

Rejestracja: 23 Cze 2017
Posty: 4
W Singapurze będę w godzinach przedpołudniowych i chciałbym się zameldować przed 11.00. Mam pytanie : na jaki adres wysłać prośbę o wcześniejsze zameldowanie w hotelu? Próbowałem na mail hotelowy - bez odpowiedzi. Przez booking.com też nie odpowiedzieli. Wolałbym mieć potwierdzenie zgody "na piśmie", stąd kontakt telefoniczny nie do końca mnie urządza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 23 Cze 2017 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
A na jakiej podstawie chcesz mieć meldowanie 4 godziny przed czasem w notorycznie pełnym hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 23 Cze 2017 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Zadzwoń bezpośrednio do hotelu, zapytaj wcześniej ile taka usługa kosztuje, bo może nie być tanio :)

Na maile nie odpowiedzieli, bo zapewne sami nie wiedzą czy taką usługę będą w stanie zrealizować, jest to zależne od obłożenia. W zasadzie czy early check-in będzie możliwy, dowiesz się dopiero na miejscu, wcześniej ustalisz tylko jego cenę.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 23 Cze 2017 22:42 

Rejestracja: 23 Cze 2017
Posty: 4
Moje pytanie wynikało z informacji zamieszczonej przez srebrnyptak na tym forum o możliwości wcześniejszego zameldowania. Jakkolwiek nie ma mam innego wyjścia jak zrobić "rozeznanie walką"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group