Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 772 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna
Autor Wiadomość
#721 PostWysłany: 18 Cze 2021 08:36 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
Moi drodzy ja pytałem czy ktoś korzystał z tych wymienionych w info.
@brzemia na stronie aplikacji jest poniższe info z 6.08.2020
Z translatora: "od dziś będzie można kupić wiele biletów jednocześnie w jednej transakcji zakupu, ta zasada została zastosowana dla: - biletów komunikacyjnych, - przejazdów jednorazowych, dobowych, 48h i 72h, - tylko jeśli wybierzesz kredyt bankowy lub DropPay, - tylko w przypadku biletów skasowanych ręcznie."

Załączniki:
drop.png
drop.png [ 20.31 KiB | Obejrzany 6297 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#722 PostWysłany: 05 Lip 2021 11:36 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1072
srebrny
Jeśli będziecie się wybierali do Grotte di Castellana busem FSE (pociągi nie kursują) to nie wyrzucajcie biletów od razu po wyjściu z busa.
Po pokazaniu ich w kasie dostaje się sporą zniżkę na bilet wstępu. A różnica jest spora bo zamiast 18€ zapłaciliśmy tylko 10€.
Bilety na bus mieliśmy kupione w biletomacie trenitalii.
Nie widzę aby ktoś wspominał o tym na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#723 PostWysłany: 27 Lip 2021 12:44 

Rejestracja: 23 Gru 2014
Posty: 1
Loty: 223
Kilometry: 479 929
Jestem bezpośrednio po powrocie z Bari. Nie wiem czy ta informacja pojawiła się wcześniej na forum, ale jest bezpośredni autobus z BRI do Matery. Jedzie około 1 godziny i kosztuje 5 EURO. Rozkład na stronie: http://www.aeroportidipuglia.it/. Po wyładowaniu WIZZAIRa z WAW, idealnie nam spasował odjazd o godzinie 14:40.
Góra
 Profil Relacje PM off
kbk uważa post za pomocny.
 
      
#724 PostWysłany: 11 Paź 2021 13:46 

Rejestracja: 11 Paź 2021
Posty: 4
Witam wszystkich Użytkowników,

Do tej pory tylko czytałem różne tematy, ale przyszedł czas żeby coś napisać i zasięgnąć porady.

Proszę o weryfikację mojego planu wyjazdu:
18.10
WAW 6:25 - BRI 8:20
Przejazd do Matery - planowałem F.A.L. z Bari Centrale pociągiem z zahaczeniem o Altamurę, ale po ostatnim poście ekozlows (dzięki!) chyba zdecyduję się na bezpośredni autobus, bo jest o 9:15 (koszt na podanej stronie 6 EUR). Zwiedzanie i nocleg w Materze.
19.10
Przejazd z Matery do Bari (F.A.L.), a następnie już Trenitalią najpierw do Ostuni, a potem do Monopoli. W Monopoli planuję nocleg, ale jak wystarczy czasu to chcę jeszcze podjechać do Polignano a Mare.
20.10
Przejazd z Monopoli do Castallana Grotte autobusem Sita Sud (mam nadzieję że nie będzie problemu), potem zwiedzanie Grotte di Castellana (planuję zdążyć na wejście o 11:00). Następnie będę musiał chyba się przejść do Castallana Grotte skąd jest autobus (?) F.S.E. do Alberobello. Zwiedzanie Alberobello i być może Locorotondo, a następnie powrót na nocleg do Bari (znalazłem połączenie pociągiem i autobusem F.S.E. z przesiadką w Putignano).
21.10
Przejazd z Bari do Neapolu Flixbusem, chwila na zwiedzanie Neapolu, mecz Napoli - Legia i nad ranem powrót Ryanairem przez Lwów do Modlina.

Teraz kilka pytań:
1. Czy ktoś korzystał z tego autobusu Sita Sud z Monopoli do Castellana Grotte? Na ile jest to pewne połączenie? Rozważam nocleg w Bari zamiast Monopoli.
2. Czy z Grotte di Castellana do Castellana Grotte (ok. 2,5 km) można czymś podjechać czy tylko spacer?
3. Czy te autobusy i pociągi F.S.E są jakoś skoordynowane? Czytałem że do Alberobello do Bari (i spowrotem) można dojechać pociągiem, ale znalazłem tylko połączenia łączone z przesiadką w Putignano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#725 PostWysłany: 11 Kwi 2022 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
czy są tutaj jacyś niezadowoleni użytkownicy stronki rome2rio która była wielokrotnie już wspominana w tym wątku, lecę do Bari okołoweekendowo i trafia się niedziela i Festa della Liberazione w poniedziałek, a bez tej stronki zaplanowanie codziennego przemieszczania się pomiędzy miasteczkami (chodzi mi głównie o połączenia Bari-Matera-Bari) wydają się trudne do zaplanowania wcześniej

plan prezentuje się następująco
sobota Bari
niedziela Grotte di Castellana, Polignano/Monopoli
poniedzialek Matera
wtorek Bari lotnisko

czy dzień niedzielny jest do ogarnięcia, gdzie Polignano to na podwieczorek bez plażowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#726 PostWysłany: 20 Kwi 2022 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
ktoś robił pieszą wycieczkę z Monopoli do Polignano, jest tam jakiś krajoznawczy szlak z widokiem na morze którym da radę się przejść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#727 PostWysłany: 22 Kwi 2022 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 250
Kilometry: 300 348
niebieski
ptak23 napisał(a):
ktoś robił pieszą wycieczkę z Monopoli do Polignano, jest tam jakiś krajoznawczy szlak z widokiem na morze którym da radę się przejść?


będąc pierwszy raz w Apulii zdecydowałem się na spacer z Polignano do Monopoli.
pierwsza cześć drogi jest bardzo malownicza wzdłuż morza, efektowne widoki formacji skalnych m.in. Grotticella Sella, kilka plaż/zatoczek m.in Cala Sala, Cala di Pozzo Vivo.
niestety na wysokości Grotta di Cala Incina zdecydowałem się na drogę E65 ( było bardzo gorąco i nie byłem pewny czy dalej przejdę)
za lidlem znowu wróciłem na brzeg morza i korzystałem z uroków pięknych plaż m.in Cala Monaci i Cala Susca.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#728 PostWysłany: 26 Kwi 2022 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
z moich odczuć

Matera którą trzeba zobaczyć za dnia, w nocy i o poranku, co pora to inne widoki, a z rana i wieczorem można uniknąć tłumów (ja korzystałem z Pugliairbus)

Bari-Ostuni, Monopoli, Polignano- Bari zaliczone w ciągu 1 dnia, pociągi punktualne, wszystko można zaplanować co do minuty

Bari przyjemne, pod względem jedzenia super, komunikacja miejska trochę szalona, ale do ogarnięcia z apkami MUVT i Dropticket (tą polecam do pociągów i biletów jednorazowych, kolejki do automatów ogromne, a tutaj 3 kliknięcia)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#729 PostWysłany: 26 Kwi 2022 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Polecam książkę między innymi o Apulii: https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/g ... ie-indziej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#730 PostWysłany: 05 Maj 2022 09:57 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
tarman napisał(a):
@brzemia w tamtym roku miałem sytuację w Alghero w której apkę instalowałem na przystanku gdy podjechał autobus na lotnisko. Biletów nie szło kupić w "ichniejszym kiosku" bo sobota i sjesta, a kierowca biletów nie sprzedawał bo corona. Przed odjazdem autobusu zdążyłem kupić bilet dla siebie, a dla pozostałej 3-ki kupowałem już podczas jazdy w autobusie. Każdy bilet kupowany jako oddzielna transakcja.


A jak to zrobiłeś bez włoskiego numeru telefonu?
Oto co znalazłam, apka nie uznała mojego polskiego numeru:
Come posso registrarmi su DropPay®?

Per registrarti a DropPay® scarica l'app, inserisci un numero di cellulare italiano, scegli una password e digita il codice di verifica che riceverai via SMS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#731 PostWysłany: 12 Maj 2022 11:22 

Rejestracja: 29 Gru 2014
Posty: 4
Loty: 1
Kilometry: 1 791
Cytuj:
A jak to zrobiłeś bez włoskiego numeru telefonu?
Oto co znalazłam, apka nie uznała mojego polskiego numeru:
Come posso registrarmi su DropPay®?

Per registrarti a DropPay® scarica l'app, inserisci un numero di cellulare italiano, scegli una password e digita il codice di verifica che riceverai via SMS.

[/quote]

Nie trzeba mieć włoskiego numeru. Napisałem do nich i poniżej odpowiedź:

Dear customer,

to create a DropTicket account it is necessary to use a telephone number with an Italian operator, but registration is not required in order to use the app. The app can be used without creating an account. Just go to the "Shop" section and proceed with the purchase of tickets: an email will be sent to you after purchase with the instructions to view your tickets in the "Tickets" section.
To enter the card details you must first make a purchase and then automatically the card will be saved in the "Payment method" section: to register the card details, after clicking on "Purchase", you must select the "Purchase" button quick ".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#732 PostWysłany: 26 Maj 2022 11:51 

Rejestracja: 26 Maj 2022
Posty: 1
Hej, w przyszłym roku wybieram się do Bari, przeczytałam poradnik ale trochę zgłupiałam, czy ktoś mógłby mi napisać jak i czym najlepiej dostać się do poszczególnych miejscowości?

Ogólnie będę głównie nocować w Bari albo w okolicy Pane e Pomodoro albo Bari Centrale.
Chciałabym zwiedzić Polignano, Monopoli i Materę.

Czy jechać do Matery z Bari Centrale czy lepiej z lotniska udać się autobusem do Matery i tam nocować a potem jechać do Bari?

A może z Matery lepiej do Polignano i Monopoli a potem do Bari?
Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#733 PostWysłany: 26 Maj 2022 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
jak tam wolisz, wszystko zależy od tego gdzie chcesz spać, na Dropticket masz chyba wszystkie pociągi relacji Bari-Lecce, do tego Pugliabus do Matery z lotniska, wg mnie najwygodniej od razu po przylocie pojechać do Matery a później dopiero do Bari i okolic, ale to już zależy od godziny przylotu, od dnia (Matera jest oblegana w weekendy, w środku tygodnia jest tam jakieś 6x więcej dostępnych noclegów niż w weekend), plus ta komunikacja zastępcza w weekendy i w święta, ogólnie ciężko to się planuje z tak dużym wyprzedzeniem : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#734 PostWysłany: 26 Maj 2022 21:56 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1361
srebrny
marta86-16 napisał(a):
Hej, w przyszłym roku wybieram się do Bari, przeczytałam poradnik ale trochę zgłupiałam, czy ktoś mógłby mi napisać jak i czym najlepiej dostać się do poszczególnych miejscowości?

Ogólnie będę głównie nocować w Bari albo w okolicy Pane e Pomodoro albo Bari Centrale.
Chciałabym zwiedzić Polignano, Monopoli i Materę.

Czy jechać do Matery z Bari Centrale czy lepiej z lotniska udać się autobusem do Matery i tam nocować a potem jechać do Bari?

A może z Matery lepiej do Polignano i Monopoli a potem do Bari?
Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)

jeśli nie masz bana na googla, to tam wszystko jest.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
pyra2 uważa post za pomocny.
 
      
#735 PostWysłany: 11 Lis 2022 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 42
Loty: 62
Kilometry: 106 123
Garść praktycznych informacji, po pobycie w ubiegłym tygodniu. Pobyt od poniedziałku do soboty, bez auta, nocleg w Bari.
Bilety na autobus nr 16 można kupić za 1 euro w Relay na pierwszym piętrze w budynku lotniska, albo za 1,5 euro u kierowcy.
My nocowałyśmy w apartamencie My home przy via Crispi, zdecydowanie mogę polecić. Opcja dość budżetowa, czysto, duży apartament, supermarket naprzeciwko, do dworca 15 - 20 minut pieszo (można podjechać kilkoma liniami autobusowymi), autobus z lotniska staje praktycznie przed samą kamienicą. Jedyny minus to brak możliwości pozostawienia bagażu po wymeldowaniu, ale na Bari Centrale jest przechowalnia (6 euro za pierwsze 5 godzin), więc nie stanowiło to dla nas dużego problemu.
https://www.hotelsitalo.com/my-home/
Jeśli chodzi o transport:
1. wtorek - byłyśmy w Ostuni, Monopoli i Polignano a Mare. Startując dość wcześnie (w naszym wypadku pociąg 09.02 do Ostuni), można spokojnie zwiedzić wszystkie trzy miejscowości w jeden dzień. Do Ostuni radzę kupić bilet na stronie Trenitalia (lub w któreś z polecanych tu aplikacji) od razu do Ostuni Citta`, macie wtedy autobus w cenie. Autobus powrotny odjeżdża z tego samego przystanku, kupujecie znowu Ostuni Citta` - Monopoli i autobus jest już wliczony. Ostuni świetne, można się zgubić w wąskich uliczkach, ma klimat. W Monopoli były tłumy (we Włoszech też był długi weekend), w Polignano podobnie.
2. środa - Matera. Wszystkie pociągi w tej chwili jadą do Gravina in Puglia, nie ma rozczepianych wagonów w Altamurze, trzeba się przesiąść na inny pociąg. Bilety do kupienia w kiosku na dworcu linii kolejowych Ferrovie Appulo - Lucane (kasa była zamknięta, automat nieczynny). Bilet w obie strony trzeba zachować, są bramki na wyjściu. Matera zwala z nóg, można tam spędzić cały dzień, żałowałyśmy, że nie zaplanowałyśmy tam pierwszego noclegu, tak żeby zdążyć zwiedzić również druga stronę kanionu
3. czwartek - Alberobello, Locorotondo. Do Alberobello nadaj jeżdżą autobusy zastępcze linii FSE. Autobusy odchodzą z przystanku na via Capruzzi na wysokości Largo Sorrentino. Bilety można kupić w barze przy przystanku, w automatach FSE, ale też w automatach i na stronie Trenitalia. My jechałyśmy busem o 8.00 i był pełny, ale wszyscy wsiedli. Dzień później odjeżdżałyśmy z tego samego przystanku do Castellana Grotte i dziewczyna sprawdzająca bilety mówiła, że do kolejnego busa do Alberobello (bodajże o 10.00) już się ludzie nie zmieścili. Kierowcy odmawiają wzięcia pasażerów stojących. Alberobello ciekawe, ale nie było hitem wyjazdu. Dalej pociągiem pojechałyśmy do Locorotondo (10 minut pociągiem), bardzo fajna mieścina, z plątaniną uliczek. Po powrocie do Bari udało się jeszcze na godzinkę iść na plażę Pane e Pomodoro, całkiem przyjemna plaża miejska
4. piątek - Grotte di Castellana Grotte. Autobus FSE odchodzi z tego samego przystanku co do Alberobello. Autobusy jeżdżą rzadko. Poza sezonem nie warto kupować wcześniej biletów do jaskiń, zwłaszcza, że w kasie na miejscu, po okazaniu biletu na autobus, dostaje się sporą zniżkę na wejście. Bilety kosztowały 18 euro od osoby, z biletami na autobus 10 euro od osoby. Jaskinie świetne, zdecydowanie jeden z trzech hitów wycieczki. Po powrocie z jaskiń popołudnie poświęciłyśmy na zwiedzanie must see w Bari (obiekty są otwarte dość długo, spokojnie zwiedzanie można wplatać w poszczególne wieczory)
5. sobota - w ten dzień miałyśmy wylot, więc nie chciałyśmy oddalać się za bardzo od Bari. Wybrałyśmy na cel wycieczki Trani, przyjemne miasteczko nadmorskie, z fajnym zamkiem i bazyliką, można tam spokojnie spędzić 2 - 3 godzinki. Do leżącej niedaleko Barletty już nie zdążyłyśmy dotrzeć.
Pogoda była rewelacyjna, tydzień słońca, temperatury w dzień oscylujące wokół 23 - 25 stopni, dużo dobrego jedzenia (jak to we Włoszech) i ceny zdecydowanie przystępniejsze niż na północy Włoch.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#736 PostWysłany: 11 Lis 2022 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
dajcz73 napisał(a):
Jeśli chodzi o transport:
...
3. czwartek - Alberobello, Locorotondo. Do Alberobello nadaj jeżdżą autobusy zastępcze linii FSE. Autobusy odchodzą z przystanku na via Capruzzi na wysokości Largo Sorrentino.


Drobne uzupełnienie: pociągiem FSE też można dojechać z Bari do Alberobello i z powrotem, z przesiadką w Putignano. Trwa to dłużej, kosztuje troszkę drożej, ale za to można się przejechać pociągiem polskiej produkcji, ETR-322 (Impuls 2) firmy NEWAG :)

Załączniki:
NEWAG.jpg
NEWAG.jpg [ 207.33 KiB | Obejrzany 3565 razy ]
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off
dajcz73 lubi ten post.
 
      
#737 PostWysłany: 27 Sty 2023 22:17 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Byliśmy ostatnio w Bari i sporo naczytaliśmy się o problemach z parkowaniem wypożyczonego samochodu. Na szczęście w styczniu nie ma z tym większego problemu ;) Najgorzej było w Bari bo trzeba się było kręcić ok. 10-25 minut żeby wyhaczyć miejsce w centrum w płatnej strefie, ale nie było to skomplikowane. Trzeba było być po prostu cierpliwym. Strefa płatna jest od 8:30 do 20:30 od poniedziałku do soboty, później za free. Z reguły parkowaliśmy wieczorem w strefie za 1 euro za godzinę i w sumie nie wyszło tak drogo jak człowiek zbiera się rano na zwiedzanie poza Bari. We wszystkich innych miejscowościach co byliśmy też normalnie parkowaliśmy na ulicy w płatnej strefie, z reguły bardzo blisko centrum lub w samym centrum. Nie było większego problemu. Wszystko jest bardzo dobrze oznakowane. W większości parkometrów można płacić kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#738 PostWysłany: 01 Kwi 2023 01:06 

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 413
niebieski
Garść aktualnych informacji:

1. Autobus 16 z lotniska do Bari w godzinach szczytowych przylotów/odlotów przepełniony, ludzie zostają na przystanku zarówno na lotnisku jak i na dworcu.
2. Pociąg do Gravina i Matera to loteria w jakim składzie, układzie i gdzie będzie rozłączany jak i łączony :) ale bez obaw pracownicy chodzą po wagonach i wyraźnie pytają kto gdzie chce jechać żeby wskazać do jakiego wagonu lub innego pociągu się przesiąść, działa to sprawnie i bez stresu.
3. Autobus wracający do Bari z Locorotondo ma przystanek np tu https://goo.gl/maps/oTTy5QnYbS87MHAa6 ( nie ma przystanku jak w wielu miastach regionu przy dworcu kolejowym ) i uwaga, na przystanku w Alberobello przy dworcu w godzinach szczytu powrotu do Bari jest spora szansa że najmniej waleczni w próbie wejścia do autobusu będą czekać na kolejny godzinkę :) ( polecam kolejność zwiedzania taką żeby wracać autobusem z Locorotondo )
4. Grotte di Castellana - jak kupujemy bilet do groty wybieramy "Grotte di Castellana G." ( są jeszcze dwie inne opcje ), przystanek dla wysiadających z Bari i dla wsiadających jest tu https://goo.gl/maps/1kf84efieqsM3AwP8 - bilet z trasy Bari - Grota daje nadal zniżkę do 10 euro za bilet.
5. Autobus z Ostuni na dworzec pod Ostuni jeździ w niezidentyfikowanej pętli i trzeba zawsze pytać albo kierowca widząc turystów sam krzyczy że następnym razem jak się tu zatrzyma to jedzie na dworzec :)

Nie obiektywna opinia o atrakcjach, dla mnie taka kolejność od najciekawszych, najładniejszych:
1. Matera, Polignano a Mare, Grota koło Grotte di Castellana, Alberobello.
2. Ostuni, Gravina
3. Putignano, Altamura, Locorotondo, Monopoli, Martina Franca
4. Cisternino, Trani

Dworzec często opisywany jako koszmar turysty nie taki straszny zwłaszcza że we wszystkich dworcowych kiosko kawiarniach są dobrze zorientowani, a pracowników każdej z firm wszędzie pełno i też pokazują gdzie co jest.
Przechowalnia 6 euro za cały dzień od 9:00 do 19:00 https://goo.gl/maps/xrLj92usfiH2cLXS6 aplikacja Bounce ( jest chyba pięć punktów, w tym trzy w rejonie dworca )
Góra
 Profil Relacje PM off
Kri$ lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#739 PostWysłany: 01 Kwi 2023 04:21 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 511
niebieski
Co do dojazdu z lotniska do Bari to czemu autobusem, a nie pociągiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#740 PostWysłany: 01 Kwi 2023 06:24 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Autobus 1 euro pociąg 5 euro ,więc odpowiedz sobie sam na to pytanie dlaczego autobus nie pociąg ,swoją drogą autobus jedzie godzinę i możesz popatrzeć sobie z okien autobusu na przedmieścia Bari
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
Tomasz101 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 772 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group