Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#41 PostWysłany: 18 Sie 2013 18:59 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Dzięki za odpowiedzi. Czyli generalnie jest możliwość, żeby po wylądowaniu spędzić noc w okolicy bramek wraz z czekającymi na lot i dopiero rano przejść przez odbiór bagażu i wyjść z lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#42 PostWysłany: 18 Sie 2013 22:44 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
hank napisał(a):
Dzięki za odpowiedzi. Czyli generalnie jest możliwość, żeby po wylądowaniu spędzić noc w okolicy bramek wraz z czekającymi na lot i dopiero rano przejść przez odbiór bagażu i wyjść z lotniska?
jesli masz nadawany bagaz do odbioru , to raczej nie bedzie czekal kilka godzin
Jesli nie masz takowego, to wydaje mi się ze możesz przekimac i wyjsc rano
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#43 PostWysłany: 18 Sie 2013 23:05 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Lecę tylko z podręcznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#44 PostWysłany: 18 Sie 2013 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
hank napisał(a):
Lecę tylko z podręcznym.

to nie bedzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#45 PostWysłany: 19 Sie 2013 13:00 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Ok, dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#46 PostWysłany: 17 Gru 2013 12:53 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
hank napisał(a):
Będę lądował w BCN T2 tuż przed północą. Celem zaoszczędzenia, wpadłem na pomysł, żeby pierwszą noc spędzić na lotnisku i dopiero rano ruszyć w miasto. I tu mam pytanie, czy po wylądowaniu przechodzi się przez strefę odlotów, tak jak to jest np. na Chopina, czy wychodzi się prosto w strefie przylotów? Sprawdzałem temat 'lotniska ze strefą tranzytową' i niby jest BCN wymienione, ale jakoś tak bez przekonania, a chciałbym skorzystać z tych siedzeń na zdjęciu ;)


Możesz napisać czy pomysł z spędzeniem pierwszej nocki na lotnisku wypalił? Przymierzam się do kilkudniowego wypadu do Barcelony i właśnie Wizz ląduje przed 23 i szkoda tracić pieniądze na nocleg :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Gru 2013 13:10 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Spokojnie możesz spać. Polecam zejść na dół, wygodniejsze krzesła:-)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#48 PostWysłany: 17 Gru 2013 14:17 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Runo-88 napisał(a):
Możesz napisać czy pomysł z spędzeniem pierwszej nocki na lotnisku wypalił?


Jak najbardziej, po wyjściu z samolotu znajdujesz się w hali odlotów z rzędami siedzeń do wyboru ;)

Nie polecałbym za to spania w strefie przylotów, ławek nie ma za dużo, trzeba spać na podłodze, a karaluchy ze trzy razy większe niż w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#49 PostWysłany: 05 Lut 2014 03:00 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 71
Rozumiem ze nic się nie zmieniło i po wylądowaniu w Barcelonie ok 23 lot z Bergamo, spokojnie mogę zostać w hali lotniska i przespać się do rana. Czy w takiej sytuacji ktoś będzie sprawdzał czy mam lot następnego dnia, czy też nie? Zastanawiam się czy robić jakąś fikcyjna kartę pokładową czy też nie ma to większego sensu. Dzięki za.info / Pozdrawiam

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Barcelona (BCN)
#50 PostWysłany: 05 Lut 2014 14:35 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
lukaszad napisał(a):
Zastanawiam się czy robić jakąś fikcyjna kartę pokładową


Ja tak zrobiłem, ale niepotrzebnie. Nikt mnie się o nic nie pytał. Karty są sprawdzane raczej tylko po drugiej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Lut 2015 13:39 

Cytuj:
witam, czy można spać na lotnisku? Ląduje koło północy i za bardzo nie chcę mi się jechać do centrum Barcelony, wolę poczekać chwilkę i z samego rana jakimś pierwszym busem pojechać? Bez problemu można przeczekać?

search.php?keywords=EL+PRAT+SPANIE&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

Zapewne pomyślałeś, że stosunkowo rzadko odwiedzane lotnisko i nikt o to wcześniej tu nie pytał....(jeżeli pytałeś, czy śpiąc można spaść np. z krzesełka to nie wiem ;) )
Góra
 PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 11 Lut 2015 15:09 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Pytam, gdyż wcześniejsze komentarze były niejednoznaczne. Więc teraz sam nie wiem czy mogę poczekać na lotnisku na autobus ranny, nie chodzi o spanie tylko czekanie w budynku...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 11 Lut 2015 15:28 

Kod:
Najważniejszą jego zaletą jest fakt, że tuż po wylądowaniu z samolotu wychodzi się przy użyciu rękawów. Dzięki temu wchodzimy bezpośrednio do strefy airside i jeśli podróżujemy bez bagażu odprawianego – nie musimy z niej wychodzić przed następnym lotem. Chociaż strefa ta w nocy przytłacza swoimi sporymi rozmiarami i praktycznie brakiem żywej duszy w środku, to najważniejszą informacją jest fakt, że ta część jest otwarta 24 godziny na dobę


Ja mam takie doświadczenia, choć osobiście nie spałem (loty z Polski Wizz i Ryanair są do/z Terminala T2)
Góra
 PM off
seba uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 12 Lut 2015 11:41 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Rozumiem. Czyli jeżeli ląduję w T2 - lecę Ryanair- to T2 jest otwarty całodobowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 12 Lut 2015 12:31 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Zaprawdę , zaprawdę powiadam Ci, całodobowo , 24/24 i 7/7 :))
Jak w cytacie który Ci podal gorny77
(możesz dać mu 'pomógł' , tak tu dziękujemy gdy ktoś pomógł)
Jeśli wątpliwości spowodował mój post o planach ograniczenia wejścia, to z rozwoju wątku wynika że nie dotyczą one pasażerów
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 19 Lut 2015 19:44 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
terminal T1,
nocleg z 12/13 lutego, cisza i spokój,
po odprawie - z plusów : McDonald's otwarty 24h, osób dosłownie 6 na hali:) co jakiś czas przejechała ochrona na segłeju, komunikatów z głośników bardzo mało, dla "nocnych marków" telewizja ze sportem,
Niestety fotele niewygodne, dzielone co jeden.
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 19 Lut 2015 21:09 

Rejestracja: 18 Kwi 2013
Posty: 35
Na telefonie nie znajduje mi...
Czy na El Prat można bez problemów przenocować? Nie wyganiają i gdzie najlepiej się spi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 28 Kwi 2015 23:24 

Wczoraj ok 24 dotarliśmy na lotnisko ostatnim pociągiem. Wszystkie ruchome drzwi były pootwierane ,jednak przy każdych były napisy ,że od 23 do 5 są zamknięte. Po ulokowaniu się w dogodnym miejscu czekając na ranny lot Ryana udałem się w poszukiwaniu "wrażeń" i papierosów poza lotnisko. Po powrocie ok 2 zastałem wszystkie drzwi pozamykane a tylko jedne otwarte przy których stali ochroniarze. Niestety bez biletu,bagażu lekko zmarżniętego nie wiem dlaczego potraktowali jako intruza i nie chcieli wpuścić do środka. Dopiero o 4 zostały otwarte wszystkie drzwi.
Jakby ktoś chciał zrobić sobie podobny spacer ,radzę chociaż zabrać ze sobą jakiś papier.
Góra
 PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Paź 2015 00:58 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Będę musiał spędzić noc/noce/ na El Prat. Jak to w chwili obecnej wygląda? O 23.50 będę na lotnisku w oczekiwaniu na lot /ok. 6.00 z minutami/ na Ibizę oraz po powrocie ok. 23.45 chcę poczekać do rana i potem jechać do BCN. Czy należy się spodziewać problemów , gdzie ewentualnie spędzić noce? Czy w okolicy lotniska jest jakiś sklep? Znam dość dobrze to lotnisko ale nigdy /do tej pory/ nie musiałem spędzać nocek na tym lotnisku. Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 09 Paź 2015 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Ostatnio startowałem z BCN o 6:30, będąc przed 6 na lotnisku widziałem sporo śpiących osób, także większego problemu być nie powinno. Sklepu w okolicy nie kojarzę , ale na lotnisku masz automaty w jedzeniem w cenach które można zaakceptować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
orfik11 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group