Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 371 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 22 Kwi 2019 06:24 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw

Załączniki:
Screenshot_20190417-114123.jpg
Screenshot_20190417-114123.jpg [ 63.35 KiB | Obejrzany 4978 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#322 PostWysłany: 23 Kwi 2019 10:44 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
Mam pytanie odnośnie zakupu biletów online do Sagrady. Chcę kupić bilety basic, za 17 eu. Będziemy z 2 dzieci, więc dodatkowe atrakcje odpuszczamy. Sprawdzałam na kilku stronach i wszędzie podstawowe bilety można kupić[ u] TYLKO[/u] w przedziale czasowym 17:30-19:30- dla nas, z uwagi na dzieci pora zbyt późna. Bilety dostępne cały dzień są tylko sprzedawane razem z pakietem audioguidem za 25eu. Czy mam szansę kupić gdzieś bilety basic na inne godziny? Nie chcę płacić 16eu więcej za coś, z czego nie skorzystam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 23 Kwi 2019 13:06 

Rejestracja: 09 Mar 2019
Posty: 4
cx8sp napisał(a):
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw

Cześć,

ale zniżka z Groupona dostępna jest przy kupnie biletów online, nie w kasie na miejscu. Możesz zatem kupić bilety już teraz na datę, w której planujesz się wybrać do Barcelony. Należy go podać pod sam koniec procesu kupowania klikając w link "Have you got a promotional code?" Trzeci screen od dołu w tym artykule: https://www.dobarcelony.pl/15-krok-po-k ... ience.html

eowen napisał(a):
Mam pytanie odnośnie zakupu biletów online do Sagrady. Chcę kupić bilety basic, za 17 eu. Będziemy z 2 dzieci, więc dodatkowe atrakcje odpuszczamy. Sprawdzałam na kilku stronach i wszędzie podstawowe bilety można kupić[ u] TYLKO[/u] w przedziale czasowym 17:30-19:30- dla nas, z uwagi na dzieci pora zbyt późna. Bilety dostępne cały dzień są tylko sprzedawane razem z pakietem audioguidem za 25eu. Czy mam szansę kupić gdzieś bilety basic na inne godziny? Nie chcę płacić 16eu więcej za coś, z czego nie skorzystam.


Możesz w danym dniu po prostu odczekać w kolejce swoje kupić bilet w kasie. Typy biletów te same + opłata manipulacyjna za kupno w boxie (ok. 3-6 € zależnie od typu biletu).
Góra
 Profil Relacje PM off
DonCorrado lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#324 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:29 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Dziekuje @robertinho ...bilety zakupione ....
Jednak nadal dysponuje 2 wolnymi gruponami na 50% znizki na wejscie na Camp Nou ...cena 16 PLN...zainteresowanych proszę pisac na prv


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2019 21:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:44 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
robertinho napisał(a):
Możesz w danym dniu po prostu odczekać w kolejce swoje kupić bilet w kasie. Typy biletów te same + opłata manipulacyjna za kupno w boxie (ok. 3-6 € zależnie od typu biletu).


Zakup biletów online ma właśnie zminimalizować czas poświęcony na stanie w kolejce. Moje dziecko (starsze) może dużo zwiedzać, ale kolejka wyzwala w niej różne instynkty, które z kolei mnie doprowadzają do szału 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:54 

Rejestracja: 09 Mar 2019
Posty: 4
Zdaję sobie z tego sprawę, bo sam jestem wielbicielem kupowania biletów wcześniej, jeśli się tylko da :) Ale w tym przypadku wygląda na to, że innych rozwiązań nie ma niestety.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 23 Kwi 2019 21:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 09 Cze 2019 21:56 

Rejestracja: 27 Lis 2017
Posty: 104
Loty: 85
Kilometry: 175 417
cx8sp napisał(a):
Przed kilkoma dniami kupilem 4 Grupony na zwiedzanie stadionu Camp Nou Tour w Barcelonie ....zaplacilem 4*1,95 Euro = 7.8 Euro - jest to znizka 50 %na wejsciowke do wspomniamnego obiektu ....tuz po kupnie zdalem sobie sprawe ze kupony traca waznosc 30 czerwca a ja bede w Barcelonie w pierwszych dniach lipca ...stad oferta sprzedazy wspomnianych gruponow za 32 PLN ...zainteresowanego prosze o kontakt na pw



Hej,

ja także zakupiłam grupony - 5 :roll: , a wykorzystałam 1 :oops: , gdyby ktoś był chętny na odkupienie za 7,5 za sztukę, to polecam. Nie wiem, czy już mam odblokowane pw, więc jeśli nie, to proszę o info tu, wtedy podam maila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 09 Cze 2019 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Anonymous napisał(a):
To nie jedyne takie wydarzenie.
Poza targami w Poble Espanyol między 5 a 7 lipca ósma już edycja Poblenou Craft Beer Festival. Organizatorzy zapowiadają ponad 200 piw z 15 browarów. Natomiast w październiku, jak sama nazwa wskazuje, Octoberfest, choć chyba jeszcze nie zostało to ostatecznie potwierdzone. Ostatnia edycja zorganizowana była w halach Fira Barcelona przy Plaza Espanya.


z tego co mi sie zdaje to jest organizowane rokrocznie, przynajmniej ja jak mieszkalem w Barcelonie to bylem na tym ze 2-3x, wiec mysle ze sie odbedzie. I powiem tak: na piwie sie nie znam zupelnie, ale impreza byla spoko :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 13 Paź 2019 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2016
Posty: 35
Witam
Jeśli dobrze się zorientowałem jest to główne wejście do parku Güell. Czy jeśli chcę zwiedzić tylko część bezpłatną to mogę również wejść tym wejściem, czy jest to wejście od razu do części biletowanej i muszę szukać jakiegoś bocznego wejścia?

Załączniki:
gjj.jpg
gjj.jpg [ 75.61 KiB | Obejrzany 3758 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 01 Lis 2019 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2019
Posty: 1
W ostatnim czasie słyszę od turystów, że podczas wychodzenia z parku (strefy płatnej) obsługa jeszcze raz prosi o pokazanie biletu
ma to eliminować osoby wchodzące do płatnej strefy przed godzinę 8 rano
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#331 PostWysłany: 04 Lis 2019 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Czyli teraz w przypadku strefy płatnej trzeba do niej wejść i wyjść przed otwarciem, albo to samo zrobić wieczorem. Polecam taką opcję, bo w nocy klimat tego miejsca jest niesamowity ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 21 Lis 2019 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Czy oprócz Sagrada Familia są jakieś inne inne miejsca gdzie można wykupić audioguide w języku polskim? np Batllo albo Mila? Lub inne polecane miejsca?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 09 Sty 2020 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2013
Posty: 18
Cześć,

czy ma ktoś doświadczenie ze zwiedzeniem Sagrada Família w sezonie zimowym? W najbliższy weekend będę w Barcelonie i zastanawiam się czy kupować bilet online (są tylko dostępne godziny mocno popołudniowe typu 16-17) czy też kolejki nie są tak straszne w styczniu i warto jednak kupić bilet na miejscu na godzinę, którą się chce

Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 09 Sty 2020 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1235
srebrny
Byłem w styczniu albo lutym i była kolejka do kasy, więc kupiłem pod Sagradą z telefonu. Natomiast będąc w lipcu już takiego czegoś się nie dało zrobić, bo bilety online były wyprzedane na dzień do przodu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
matex34 uważa post za pomocny.
 
      
#335 PostWysłany: 11 Sty 2020 16:44 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
Ja właśnie wróciłem z Barcelony i kolejki były, całkiem spore. Sagrada to właściwie jedyne miejsce, gdzie restrykcyjnie przestrzegali wejść na godzinę. W innych, aż takich tłumów nie było, więc godzina na bilecie była tylko sugestią, ważne by się dzień zgadzał.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 22 Sty 2020 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
szykuję się powoli do lutowego pobytu w Barcelonie i widzę, że wpasowaliśmy się (niemal) idealnie w dwie odbywające się tam (jedna po drugiej) imprezy, które zapowiadają się niczego sobie - może informacja przyda się i Wam:

1) uroczystości na cześć św. Eulalii - od 08 - 12.02, program dostępny tu: https://www-lameva.barcelona.cat/santaeulalia/en/santa-eulalia/programa (trzeba uważać na niektórych podstronach, bo ktoś namieszał z niektórymi datami - np. sobota 8.2 jest tam czasem oznaczona, jako 9. lutego),

2) Llum BCN (festiwal świetlny) - 15,16 i 17.02: https://www-lameva.barcelona.cat/santaeulalia/en/llumbcn (tu też coś z datami namieszane - chodzi chyba raczej o 14, 15 i 16.02)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#337 PostWysłany: 22 Sty 2020 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
2 opcja super. Akurat będziemy 16-18 to można zobaczyc :) chyba, że to wieczorem bo 16.02 wieczorem lecimy na mecz :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 24 Sty 2020 00:29 

Rejestracja: 16 Paź 2018
Posty: 54
tropikey napisał(a):
1) uroczystości na cześć św. Eulalii - od 08 - 12.02, program dostępny tu: https://www-lameva.barcelona.cat/santaeulalia/en/santa-eulalia/programa (trzeba uważać na niektórych podstronach, bo ktoś namieszał z niektórymi datami - np. sobota 8.2 jest tam czasem oznaczona, jako 9. lutego),

daty pomieszane, bo poza żółtym napisem o treści
Cytuj:
2020 Edition
In 2020 the city’s winter feast, the Feast of Santa Eulàlia, takes place from February 7th, 8th, 9th and 12th 2020

cała reszta informacji dotyczy zeszłego roku (zwroć uagę, że te daty pasują do zeszłorocznego kalendarza). Szukam tegorocznego programu szczegółowego i niestety nie mogę znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#339 PostWysłany: 24 Sty 2020 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Ja to już nawet napisałem w tej sprawie do organizatora, ale na razie bez odzewu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 24 Sty 2020 09:51 

Rejestracja: 16 Paź 2018
Posty: 54
No u nich to różnie z odzewem.
Muszę przyznać, że TMB są błyskawiczni. Napisałem do nich na messenger około godz. 20 jakieś wątpliwości odnośnie przejazdów łączonych to mi za 10 minut wszytsko precyzyjnie odpisali.
A dla odmiany napisałem do Muzeum Kolejnictwa jakieś pytanie, to już tydzień czekam i cisza :(

A'propos
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Museu del Ferrocarril de Catalunya ?
Jedziemy w lutym do Barcy na tydzień, a mój nastoletni syn jest mega fanem kolei i ma nawet sporą wiedzę na ten temat. Chciałem się tam z nim bryknąć, tyle że to godzina drogi pociągiem, kolejnych kilka euro do wydania i średnio fajne godziny otwarcia. Macie jakieś opinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 371 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group