Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Mar 2018 19:28 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
Bede od 31 sierpnia w Tajlandi, chcialbym po kilku dniach sie dostac na te wyspy, rozejrzalem sie za biletami na samoloty.
I w interesujacych mnie terminach za 1600 funtow w dwie strony bym sie dostal z Bangkoku do Nakhon Si Thammarat z Thai Air.
Pytanie jest takie, czy potem bez problemu bym zorganizowal sobie przejazd do Donsaku i stamtad na Samui, niezaleznie od godziny? Czy busy z lotniska i potem promy odjezdzaja/plywaja o okreslonych momentach?


Czy moze lepiej na miejscu w Bangkoku do agencji sie przejsc i wynegocjowac jak najlepsza cene zeby dostac sie z stolicy do Chumphon i potem juz na wyspy? Mam na mysli jakis nocny pociag lub autobus w ktorym bedzie mozna sie przekimać i rano na wyspy sie poplynie [przy okazji zaoszczedzajac na noclegu]
Jaka to jest zazwyczaj cena?


Wiem ze sporo bylo tematow jak sie dostac, ale nie ktore juz sa starsze, i na zadnym nie znalazlem zeby ktos bral pod uwage taki przelot jaki ja mam na mysli.
Ogolnie najbardziej mi zalezy tez jak cenowo by to wyszlo, tutaj mam za okolo 1600 bahtow sam przelot, ale trzeba dojechac do lotnisk, i z lotnisk na przystan i w druga strone.


Ostatnio edytowany przez paw37, 30 Mar 2018 20:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:15 

Rejestracja: 03 Lip 2016
Posty: 16
Loty: 29
Kilometry: 89 327
Korzystaliśmy z airasia bilet łączony lot plus prom .Nie było problemów z transportem do portu wszystko w cenie biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:20 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
Problem tylko taki ze thai lion air nie oferuje polaczonych biletow, a plus jest taki ze mozna 10kg bagazu na osobe.

W sumie sam lot do Nakhon kosztuje okolo 1600bahtow, to za tyle bym chyba jakis bus/pociag zalatwil ale juz z promami, dlatego chyba lepsza opcja w nocy pojechac i rano juz sie tam zameldowac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:29 

Rejestracja: 03 Lip 2016
Posty: 16
Loty: 29
Kilometry: 89 327
Braliśmy taką opcję z pociągiem pod uwagę lecz trochę długa podróż .Więc jedna noc po wylądowaniu w Bangkoku spędziliśmy w Hotelu Bayoke Sky i rano samolot plus prom .Fajna przeprawa tym promem trochę leciwy . Koh Samui wspominamy super .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:30 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
2 tyg temu mialem bilety z promami od AA dmk-phangan i powrot do dmk z ko tao. wszystko zorganizowane perfect, polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Mar 2018 20:48 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 22
a ile ciebie to wynioslo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Mar 2018 21:08 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2054
złoty
Nie patrz tylko na Nakhon Si Thammarat, ale także na Surat Thani. Stamtąd też się dostaniesz na Samui, nawet chyba szybciej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Mar 2018 21:08 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
sprawdzialem na AA
40$ na phangan i 68$ z ko tao - samolot,bus i prom ......busem to po 2 godz jazdy bylo....

ale sam bylem wiec nie czekalem na promki ani nie szukalem innych. pewnie mozna taniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Maj 2018 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
My płacilismy 290$ za 4 osoby z bagażem rejestrowanym na trasie(DMK-SAMUI) DMK-URT + transfer + prom i z powrotem prom+transfer NST-DMK. Bilet łączony w AA.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Wrz 2018 20:02 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 51
Loty: 39
Kilometry: 77 320
Czesc wszystkim. Zamierzam zakupić bilety łączone (przelot autobus prom) z Bangkoku na Ko Phangan dla dwójki dorosłych i dziecka rocznego z bagażami rejestrowanymi na marzec.
Pokazuje mi łącznie okolo 290$ za całość.
Co sądzicie? Nie mam rozeznania w tych kierunkach. Lepiej juz zakupić juz i mieć spokój czy cena jest wygórowana i warto czekać na jakies promo. Mysle ze daty w marcu będą sztywne dzień dwa różnicy.
Dziękować!!:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Wrz 2018 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
Nie wiem ile za prom ale ja za przelot do Surat Thani i powrót do Bangkoku w grudniu zapłaciłem 230pln za osobę czyli po 63US$
nie wiem ile zapłacę za transfer lotnisko Surat Thani na wyspę Ko Samui gdzie kończę podróż ale 25US$ na pewno (w/g http://12go.asia/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Wrz 2018 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Na szybko licząc bilety lotnicze w 2 strony do marca spokojnie zakupisz za 20USD / odcinek + bagaz rejestrowalny ( 1 ? 2 ? ) 12 USD za odcinek , nie wiem jak Airasia liczy infanta.

Jesli chodzi o transfer Airport -> DonSak -> Ko Samui , kupisz go juz po przylocie na lotnisku ( albo nawet na pokladzie Airasia ) , spokojnie w okolicach 400BHT/1os ( bus + Raja Ferry ) , sa ewentualnie drozsze i troche szybsze promy Seatran/Lomprayah.

Takze spokojnie mozna to zrobić sporo taniej , bukujac takie pakiety przez posredników zawsze sie przeplaca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Wrz 2018 13:41 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2054
złoty
Na stronie https://www.ferrysamui.com/ bilety z lotniska Surat Thani na Ko Samui można kupić już od ok. 15 USD.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group