Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Kwi 2016 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Korzystał może ktoś z takiego połączenia?
Jak patrzę na transport promem publicznym z Bali na Lombok o cena wychodzi 40.000 IDR i jest to cena do zaakceptowania :)
Ale z Lembongan na Lombok już śpiewają sobie w necie po 50$ to już jakieś zdzierstwo w mojej ocenie.
Z Bali na Lembongan też życzą sobie ok 20$.
A wydawać za 2 osoby 140$ jakoś mi się nie widzi.

Może ktoś podpowie jakiś optymalny transport?
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 07 Sie 2018 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2014
Posty: 27
Loty: 70
Kilometry: 198 685
Odkopię trochę wątek, po zmianie planów w związku z aktualną sytuacją na Gili - zdecydowałam udać się na Nusa Lembongan. Trasa dokładnie taka sama, jak przedmówca, czyli Bali - Nusa - Lombok. Czy może znajdzie się ktoś, kto podpowie jak połapać transport? O ile speed boaty na Nusę to nie problem i są one w 'nienajgorszej' cenie, to o łodzie na Lombok są dość drogie i jest niewielki wybór. Czy da się załatwić coś na miejscu, czy lepiej już teraz rezerwować? Macie doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2018 19:37 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 122
Lombok- tanie połączenie lotnicze z DPS, ewentualnie Slow Ferry z Padang Bai Bali ok 50k IDR do Lembar.
Rozumiem, ze już masz bilety lotnicze, bo ja np. poleciałem na Lombok później Bali- Lembongan- Penida-Bali i wylot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sie 2018 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2014
Posty: 27
Loty: 70
Kilometry: 198 685
Mam bilety na Bali, a później z Lombok do Jakarty, także przedostanie się na Nusę, a stamtąd na Lombok - pozostaje tylko drogą wodno-lądową. W związku z tym właśnie poszukuję jakichkolwiek rozwiązań, linków, wskazówek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Sie 2018 19:07 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
https://www.rome2rio.com/pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group