Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bali / Lombok
#1 PostWysłany: 18 Paź 2015 18:49 

Rejestracja: 18 Paź 2015
Posty: 12
witam!
zamierzam razem z rodziną i znajomymi pojechać w lutym 2016 do Indonezji, lądujemy w Dżakarcie i chcemy polecieć na Bali i Lombok. będe wdzięczny za pomoc i informacje na ponizśze kwestie:

- przelot z Dżakarty na Bali - jakie linie lokalne barć pod uwagę i gdzie mogę kupić bilety - słyszałem że jest problem z zakupem biletu z Europy?
- komunikacja z Bali na Lombok - czym płynąć?
- chcemy zobaczyć Park Komodo ( Komodo, Rincę, Kanawa, Padar ); mam pytanie co będzie lepszym rozwiązaniem - wynajecie łodzi na 3 dni i popłynięcie Tam czy przelot na Komodo i zwiedzanie stancjonarne, jeśli łajba to gdzie szukać czarteru, mozę Ktoś ma jakieś sprawdzone namiary?
- lokalny przewodnicy na Bali i Lombok - gdzie Ich szukać?

z góry dziękuje za pomoc i informacje

Pozdrawiam
Mikula
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Bali / Lombok
#2 PostWysłany: 18 Paź 2015 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
-http://www.fly4free.pl/forum/transport,forum,1098
-http://www.fly4free.pl/forum/atrakcje,forum,966
-http://www.fly4free.pl/forum/inne,forum,1131
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mikula1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bali / Lombok
#3 PostWysłany: 18 Paź 2015 19:22 

Rejestracja: 18 Paź 2015
Posty: 12
Dzięki za info, trochę "tego" jest, musze się z tym ogarnąć-:)
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtol uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bali / Lombok
#4 PostWysłany: 19 Paź 2015 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Co do zakupu biletów to polecam stronkę tiket2.com - bez problemu można kupić bilety płacąc polskimi kartami, nawet przez telefon :) Najbardziej znana linia to Garuda Indonesia, ale my lecieliśmy tanimi liniami Wings Air i też było spoko, są jeszcze Lion Air, Sriwijaya (też sprawdzona ok :) ).
Z Bali na Lombok popłyniecie najłatwiej z Padang Bai,w przystani lub hotelach bez trudu znajdziecie transport.
My na Komodo płynęliśmy rejsem firmy Perama, było fajnie, sporo atrakcji, ale to 2dni na "morzu", więc zależy co kto lubi ;) Z Bali do Labuan Bajo (Flores) możecie polecieć samolotem (Garuda lub Wings Air) i na miejscu jest mnóstwo firm organizujących wycieczki całodniowe itp. na Komodo, Rincę (Perama też taką organizuje jak dobrze kojarzę). Rejs był super, ale trochę męczący, i brakowało mi snorklingu na samym Flores.
Zapraszam do mojej relacji, może jakieś info dodatkowe się przyda :) 17-508-wysp-i-jeden-kraj-czyli-relacja-z-indonezji,216,79252

Mam nadzieję, że pogoda Wam dopisze,bo to środek pory deszczowej. Uważajcie w związku z tym z organizowanymi wycieczkami, bo mogą Wam odwołać ze względu na pogodę itp.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
mikula1 lubi ten post.
mikula1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bali / Lombok
#5 PostWysłany: 19 Paź 2015 13:12 

Rejestracja: 18 Paź 2015
Posty: 12
Bardzo dziękuje za info

czy w lutym rzeczywiscie tak mocno pada na Bali i okolicach?, czytałem że może popadać 1h dziennie?

Dziękuje za pomoc
Pozdarwiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bali / Lombok
#6 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:23 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 5
czekamy na relacje! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group