Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2019 12:42 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 6
Kupiłam lot do LA z Wiednia w Lufthansa, w taryfie Light. Pierwszy odcinek (VIE-FRA) jest obsługiwany przez Austrian Airlines, drugi (FRA-LAX) przez Lufthansa.

Udało mi się doczytać na stronie Lufthansy, że osoby ze statusem Gold, nawet przy taryfie Light, mają za darmo jeden bagaż rejestrowany do 23kg. Austrian chyba nie oferuje tego przy taryfie light, niezależnie od statusu.

Czy, jako że wykupiłam lot przez Lufthanse i większa częśc podróży jest przez nich realizowana, będę mogła za darmo nadać bagaż? Czy może nie ma to znaczenia i przez to, że nadaje bagaż w Wiedniu, będę musiała za niego zapłacic?

Dodatkowo wracam z LA linią United i tam w ogóle nie mogę się doczytać czy przysługuje mi bagaż czy nie (niby piszą, że nie ale że jako gold dostanę dodatkowy bagaż) - wiecie może jak będzie przy powrocie?

Dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 04 Mar 2019 12:47 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1318
srebrny
A gdzie jest napisane, ze Gold ma bagaz nadawany za darmo w taryfie light?

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2019 12:55 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 6
https://www.lufthansa.com/mu/pl/taryfa- ... czna-light

"Czy jako pasażer statusowy zachowam swoje przywileje?

Można gromadzić mile premiowe, statusowe i selektywne podczas wszystkich rejsów. Pasażerowie o statusie HON Circle i Senator podróżujący w taryfie Light na razie mogą korzystać z wcześniejszej, bezpłatnej rezerwacji miejsc oraz bezpłatnie przewieźć jedną sztukę bagażu. W przypadku pasażerów o statusie Frequent Traveller podróżujących w taryfie Ekonomicznej Light, bezpłatna wcześniejsza rezerwacja miejsc oraz bezpłatna jedna sztuka bagażu nie obowiązują"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2019 13:01 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1318
srebrny
A, ok, ale to tylko na lotach miedzykontynentalnych. Intrygujace jest tez stwierdzenie 'na razie' oraz " Jako gest dobrej woli, obecnie pasażerowie o statusie HON Circle Member, Senator oraz Star Alliance Gold mogą jednak zabrać jedną sztukę bagażu do 23 kg bezpłatnie." Czyli, ze niedlugo to zmienia.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2019 13:11 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 6
Dlatego chciałam skorzystać póki jeszcze mogę, ale zakładam, że Austrian mi to uniemożliwi? Przy zakupie biletu obowiązują zasady przewoźnika czy linii w której zakupiłam bilet?

Wiecie może jakie są zasady w United?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group