Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
#641 PostWysłany: 16 Sie 2019 04:20 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 112
Może kogoś zaciekawi jak przebiegło rozwiązanie mojego problemu. Na odprawie w Porto zgłosiłem chęć odbioru bagaży we Frankfurcie. Zero trudności, tłumaczenia, przekonywania. Po kilku godzinach po raz pierwszy raz odbierałem bagaż we FRA (wcześniej kilkanaście razy tranzyt) i, ciekawostka, z dużego, pelnego samolotu bagaż odbierało może 20-30 osób, reszta pewnie w tranzycie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
#642 PostWysłany: 29 Sie 2019 10:33 

Rejestracja: 24 Lis 2018
Posty: 1
Witam. Mam wykupione loty dla dwóch osób na jednej rezerwacji. Dodatkowo zakupiliśmy jeden bagaż 20 kg. Czy można wziąć dwie mniejsze walizki 10kg? Rozłożyć ten ciezar na dwie walizki, aby było 20 kg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#643 PostWysłany: 29 Sie 2019 10:38 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@Galisz Paulina 1 zależy jaka linia, ale jak Ryanair/Wizzair to na pewno nie. Chyba mało linii już pozwala na takie coś ogólnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#644 PostWysłany: 29 Sie 2019 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Poza tym linie częściej pozwalają na operację odwrotną np. mając wykupione dwa bagaże rejestrowane o wadze np. po 20 kg każdy można zabrać jeden bagaż o maksymalnej wadze 32 kg. Robią tak dlatego, że mogą zyskać 8 kg wagi mniej, których pasażerowie nie wezmą :)
@Galisz Paulina 1
Z rozdzieleniem może być problem, bo z jednej sztuki robią się dwie, a liczba sztuk bagażu jest wpisana na bilecie.
Dla całkowitej pewności skontaktuj się z linią lotniczą, najlepiej mailowo by mieć jakiś papier na potwierdzenie swoich słów przy check-in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#645 PostWysłany: 24 Wrz 2019 12:22 

Rejestracja: 24 Wrz 2019
Posty: 2
Witam mam pytanie mam kupiony bilet z bagażem rejestrowym do 20 kg w Wizz Air i mam pytanie jakie wymiary może mieć walizka? Czy może mieć wymiary wysokość: 77 , szerokość 49 cm a głębokość 26 cm i pojemność 80/90 l? Troszkę nie rozumiem bo na stronie w Wizz air pisze ze 149x119x171 cm nie rozumiem jak mierzyć bo takiej walizki w takich rozmiarach chyba nie ma. Pierwszy raz lecę samolotem wiec proszę o wyrozumiałość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#646 PostWysłany: 24 Wrz 2019 12:25 

Oczywiście moesz lecieć i nadać twoją walizkę ważącą do 20 kg, gdyż podane wymiary na stronie WIzzair to wymiary maksymalne czy graniczne jakie może mieć taka walizka, bagaż
Góra
 PM off  
      
#647 PostWysłany: 24 Wrz 2019 12:41 

Rejestracja: 24 Wrz 2019
Posty: 2
Czyli walizka do 20 kg w Wizz Air może być o wymiarach a (wysokość): 78cm (szerokość): 49cm (głębokość): 26+6cm (waga): 3,2 kg ? Dzisiaj chciałam zamówić i wole się upewnić na 100%. Bardzo dziękuje:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#648 PostWysłany: 24 Wrz 2019 12:44 

Jako nadawany tak, jako podręczny nie
Góra
 PM off  
      
#649 PostWysłany: 19 Paź 2019 18:23 

Rejestracja: 19 Paź 2019
Posty: 4
Mam do Was pytanie!

Chcę kupić bilety Kraków -> San Francisco (przesiadka w Monachium) obsługuje Lufthansa

San Francisco -> Kraków (przesiadka w Monachium) Obsluguje United i Lufthansa

przez Gotogate, gdzie widnieje informacja o braku bagażu rejestrowanego w wybranej opcji,a innej wybrać nie moge.
Czy chcąc dokupić bagać rejestrowany 23 kg czy mam to zrobić przez infolinię Gotogate / Lufthanse i United z osobną? Czy na miejscu mogę dokupić?

Drugie pytanie - jakie macie doświadczenie z Gotogate?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#650 PostWysłany: 18 Lis 2019 01:21 

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 2
Zastanawiam się nad dodatkowym zabezpieczeniem bagażu rejestrowanego (na wypadek kradzieży, gdzie znajomy miał niestety taki przypadek podczas podróży).

Widziałem produkty tego typu (GPS), ale są niestety b. drogie :/ :
https://www.spyshop.pl/lokalizatory-gps-85

w oko wpadł mi jeszcze polski, który działa bez gps :
https://notione.com/

co o tym myślicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#651 PostWysłany: 18 Lis 2019 09:25 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ten Notione korzysta z Bluetooth użytkowników korzystających z tej aplikacji oraz użytkowników Yanosika. Może korzystać z naszego bluetooth, oczywiście w ograniczonym zasięgu.
O tyle o ile w Polsce może to mieć jakieś sensowne działanie, to chyba za granicą jest z tym słabo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#652 PostWysłany: 01 Gru 2019 18:59 

Rejestracja: 01 Gru 2019
Posty: 1
Witam
Wracam na początku stycznia z Phuket do Warszawy (LOT charters zakupiony w TUI), chce kupić dodatkowy lot rejsowy z Warszawy do Wrocławia ale jest dosyć krótki czas przesiadki w Warszawie i w związku z tym mam pytanie, czy jest możliwość nadania bagażu w Phuket bezpośrednio do Wrocławia jeżeli jeden lot jest charterowy a drugi rejsowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#653 PostWysłany: 01 Gru 2019 19:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#654 PostWysłany: 08 Sty 2020 20:51 

Rejestracja: 08 Sty 2020
Posty: 1
Dzień dobry,

mam problem, za kilka dni lecę z Krakowa na Cypr WizzAirem, 2 z 5 osób nie mogą jednak z nami lecieć, problem w tym że na jedną z tych osób wykupiony był bagaż rejestrowany. Czy istnieje możliwość "przeniesienia" bagażu na inną osobę?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#655 PostWysłany: 08 Sty 2020 20:54 

Jak się dogadasz po angielsku to tanio przez maltański numer dzwoń

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835?start=180

Jak wolisz po polsku to jutro po 9 rano, poproś o przeniesienie bagażu dla jednej z osób lecących

Ktoś jakiś czas temu pisał, że mu przenieśli bagaż
Góra
 PM off  
      
#656 PostWysłany: 12 Sty 2020 14:11 

Rejestracja: 12 Sty 2020
Posty: 2
Witam serdecznie jeżeli zły dział proszę przenieść.

Chodzi mi o lot do USA. Chciałbym lecieć z przesiadka. WAW-LGW-JFK. I teraz pytanie jest o bagaż.
Chcielibyśmy lecieć z bagażem rejestrowanym 1 do 20-23 kg. I czy teraz jeżeli lecę z WAW do LGW to muszę wykupić oddzielnie wszędzie bagaż rejestrowany na każdy lot,czy to będzie wliczone już na wszystkie loty. I co jeżeli lecę jedna linia (przykład) WAW-LGW WIZZAIR A POTEM LGW-JFK NORWEGIAN? I jeżeli wszystko jest na jednej rezerwacji? I czy mogę kupić bagaż rejestrowany po zakupieniu już?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#657 PostWysłany: 13 Sty 2020 08:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Adam Paradowski Nie jestem pewien gdzie chcesz kupić takie połączenie Wizzair + Norwegian (chyba tylko kiwi sprzeda), ale będziesz musiał kupić walizkę oddzielnie na wszystkie odcinki lotu (na ewentualny powrót też oddzielnie) + będzie trzeba ją odebrać i nadać ponownie (bo to są oddzielnie bilety, więc w przypadku opóźnienia też jest na Twoje ryzyko). Walizkę po zakupie biletu zazwyczaj da się kupić, jednak jest to nieco droższe.
Ale na Gatwick z tego co wiem Wizzair nie lata z WAW, więc prawdę mówiąc nie wiem co chcesz kupić i jakie połączenie właściwie Ci proponuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#658 PostWysłany: 13 Sty 2020 17:06 

Rejestracja: 12 Sty 2020
Posty: 2
michzak napisał(a):
@Adam Paradowski Nie jestem pewien gdzie chcesz kupić takie połączenie Wizzair + Norwegian (chyba tylko kiwi sprzeda), ale będziesz musiał kupić walizkę oddzielnie na wszystkie odcinki lotu (na ewentualny powrót też oddzielnie) + będzie trzeba ją odebrać i nadać ponownie (bo to są oddzielnie bilety, więc w przypadku opóźnienia też jest na Twoje ryzyko). Walizkę po zakupie biletu zazwyczaj da się kupić, jednak jest to nieco droższe.
Ale na Gatwick z tego co wiem Wizzair nie lata z WAW, więc prawdę mówiąc nie wiem co chcesz kupić i jakie połączenie właściwie Ci proponuje



Okej rozumiem. Jeżeli chciałbym kupić bilet już połączony z Berlina czyli.
TGL-Londyn(ALL)-JFK i wszystko będzie na jednym bilecie i przesiadka tez to na każdy lot muszę kupić bagaż rejestrowany czy kupuje po prostu w dwie strony i tyle?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#659 PostWysłany: 13 Sty 2020 22:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@Adam Paradowski wrzuć screena co chcesz kupić (coś jak w mediolan-mxp-mexico-city-1524-pln-rt,1609,141011 najlepiej), bo trudno powiedzieć czym i gdzie się przesiadać chcesz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#660 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:34 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 1
Witam
Czy bagaż rejestrowany w Wizzair może być torbą (mieszczącą się w wymiarach) czy obowiązkowo musi być to twarda sztywna walizka?
Wybaczcie, pierwszy raz lecę z bagażem rejestrowanym.. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group