Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Wiadomość
#641 PostWysłany: 16 Sie 2019 04:20 

Może kogoś zaciekawi jak przebiegło rozwiązanie mojego problemu. Na odprawie w Porto zgłosiłem chęć odbioru bagaży we Frankfurcie. Zero trudności, tłumaczenia, przekonywania. Po kilku godzinach po raz pierwszy raz odbierałem bagaż we FRA (wcześniej kilkanaście razy tranzyt) i, ciekawostka, z dużego, pelnego samolotu bagaż odbierało może 20-30 osób, reszta pewnie w tranzycie.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#642 PostWysłany: 29 Sie 2019 10:33 

Witam. Mam wykupione loty dla dwóch osób na jednej rezerwacji. Dodatkowo zakupiliśmy jeden bagaż 20 kg. Czy można wziąć dwie mniejsze walizki 10kg? Rozłożyć ten ciezar na dwie walizki, aby było 20 kg?
 Relacje PM off  

#643 PostWysłany: 29 Sie 2019 10:38 

Loty: 192
Kilometry: 231 698
niebieski
@Galisz Paulina 1 zależy jaka linia, ale jak Ryanair/Wizzair to na pewno nie. Chyba mało linii już pozwala na takie coś ogólnie
 Relacje PM off  

#644 PostWysłany: 29 Sie 2019 10:47 
Awatar użytkownika

Loty: 77
Kilometry: 98 540
złoty
Poza tym linie częściej pozwalają na operację odwrotną np. mając wykupione dwa bagaże rejestrowane o wadze np. po 20 kg każdy można zabrać jeden bagaż o maksymalnej wadze 32 kg. Robią tak dlatego, że mogą zyskać 8 kg wagi mniej, których pasażerowie nie wezmą :)
@Galisz Paulina 1
Z rozdzieleniem może być problem, bo z jednej sztuki robią się dwie, a liczba sztuk bagażu jest wpisana na bilecie.
Dla całkowitej pewności skontaktuj się z linią lotniczą, najlepiej mailowo by mieć jakiś papier na potwierdzenie swoich słów przy check-in.
 Relacje PM off  

[ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości