Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 42  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Może być nawet torba z (Uwaga, lokowanie produktu) Biedronki
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Agnieszka Zygmunt 1 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#662 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Lepiej jak rejestrowany jednak jest sztywny(bagaż ;) ) ,ale nie jest to wymóg.
Góra
 Profil Relacje PM off
Agnieszka Zygmunt 1 lubi ten post.
Agnieszka Zygmunt 1 uważa post za pomocny.
 
      
#663 PostWysłany: 23 Sty 2020 18:25 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
A co w tym lepszego? Cale zycie jezdze z plecakiem, ktory jak to plecak jest srednio sztywny.


Ostatnio edytowany przez lataczuk, 23 Sty 2020 18:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#664 PostWysłany: 23 Sty 2020 18:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
lataczuk napisał(a):
Cale zycie jezcze z plecakiem, ktory jak to plecak jest srednio sztywny.

Rzecz gustu.Jedni wolą mniej,drudzy średnio a inni mocno sztywny.Nie będę się spierać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#665 PostWysłany: 23 Sty 2020 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
W niektórych przypadkach lepiej jak coś jest twarde i sztywne niż miękkie bądź średnio sztywne... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#666 PostWysłany: 23 Sty 2020 22:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
@peta widziałem to samo dziś w aptece
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#667 PostWysłany: 11 Lut 2020 22:56 

Rejestracja: 21 Kwi 2018
Posty: 10
Loty: 35
Kilometry: 53 839
[SAS]
Czy jeśli wybiorę opcję SAS Go Light, to będę mogła ewentualnie przed samym lotem dokupić bagaż rejestrowany? Jeśli tak, to czy opłata za taką przyjemność jest stała, czy zależy od obłożenia lotu / wyprzedzenia z jakim kupujemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#668 PostWysłany: 12 Lut 2020 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Opłata jest uzależniona od kierunku i tego czy kupujesz na lotnisku czy wcześniej przez internet:
https://www.flysas.com/pl-en/travel-info/baggage/buy-extra/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#669 PostWysłany: 13 Lut 2020 23:49 

Rejestracja: 01 Lip 2015
Posty: 5
witam. planuje podróż do Hawany z Warszawy. Lot mieszkany Air France + Copa. Warszawa -> Paryż -> Panama i tutaj przesiadka do Hawany i lot linią Copa. Mam pytanie. Chce dokupić bagaż rejestrowany. Jeżeli dokupię go w Air France to doleci do celu bez dopłaty w Copie? Czy też trzeba odebrać bagaż w Panamie i ponownie nadać opłacony w Copie? Pytam bo kompletnie nie wiem jak to działa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#670 PostWysłany: 17 Lut 2020 17:38 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 2
Witam.
Lecę na narty w przyszłą sobotę poprzez biuro Rainbow Tours i linie lotnicze WizzAir.
W umowie mam taki śmieszny zapis:

Cytuj:
Bagaż rejestrowany 20 kg (w tym buty narciarskie zapakowane w bagażu głównym) + bagaż narciarski (deska/narty/kijki osobno zapakowane w oddzielnym pokrowcu) + bagaż podręczny o max. wymiarach 40 x 30 x 20 cm.


Najciekawszy jest zapis odnośnie butów w bagażu głównym. Zgodnie z wymaganiami Rainbow, powinienem w bagażu głównym umieścić buty, kask, wiązania, ubrania narciarskie. Jak możecie się domyśleć - zapełniają one całą walizkę, przez co nie ma miejsca na rzeczy osobiste.

Z kolei na stronie WizzAir jest informacja, iż wszystkie te rzeczy mogą być w jednym pokrowcu, ograniczeń rozmiaru brak, a maksymalna waga to 35 kg. Informację tę potwierdziłem telefonicznie, ale Rainbow dalej idzie w zaparte i twierdzi, że powinienem te rzeczy umieścić w bagażu głównym - co jest całkowicie nielogiczne.

Czy miał ktoś do czynienia z podobną sytuacją? Jak myślicie, pakować wszystko co związane z deską w pokrowiec zgodnie z możliwościami deklarowanymi przez linie lotnicze i nie brać pod uwagę jakiś śmiesznych wymogów biura podróży? No i przede wszystkim czy to, co twierdzą linie lotnicze ma większe znaczenie od tego, co mówi Rainbow?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#671 PostWysłany: 17 Lut 2020 18:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Wszystko zależy jaki bagaż jest przypisany do rezerwacji.Potem obowiązują zasady linii lotniczej którą podróżujesz i raczej biuro nie ustala swoich osobnych zasad bagażowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#672 PostWysłany: 17 Lut 2020 19:02 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 2
miriam napisał(a):
Wszystko zależy jaki bagaż jest przypisany do rezerwacji.Potem obowiązują zasady linii lotniczej którą podróżujesz i raczej biuro nie ustala swoich osobnych zasad bagażowych.


W umowie mam:

Cytuj:
Uwagi dotyczace trasy Warszawa - Werona WSS: Bagaz rejestrowany 20 kg (w tym buty narciarskie zapakowane w bagazu głównym) + bagaz
narciarski (deska/narty/kijki osobno zapakowane w oddzielnym pokrowcu) + bagaz podreczny o max. wymiarach 40 x 30 x 20 cm.
Uwagi


Więc ewidentnie bagaż sportowy jest osobno i moim zdaniem powinien być traktowany tak, jak ustaliły linie lotnicze, a nie Rainbow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#673 PostWysłany: 19 Lut 2020 17:48 

Rejestracja: 01 Sty 2018
Posty: 15
Witam,
Proszę o pomoc bardziej doświadczonych z uwagi że jest to mój pierwszy taki lot. Mianowicie zakupiłem przez gotogate.no bilety TXL - CUN via FRA i YYZ 5 dni temu dostałem info, iż mój lot powrotny został odwołany przez AC i przesłali mi inną propozycję powrotu na co wyraziłem zgodę. Od gotogate jeszcze mi nic nie przyszło ale jak wszedłem na stronę AC to nowy powrót już jest z tym że jako dwa loty CUN-YYZ i YYZ-TXL via FRA i tu mam pytanie czy jak nadam bagaż na powrocie w CUN to tylko do YYZ i tam muszę go odebrać i ponownie nadać do TXL czy AC sama go przekieruje do portu docelowego TXL. Loty CUN-YYZ i YYZ-TXL obsługiwane przez AC jedynie odcinek FRA - TXL obslugiwany przez LH
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#674 PostWysłany: 19 Lut 2020 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 99
Loty: 84
Kilometry: 171 198
Powinien być nadany do lotniska docelowego.
Góra
 Profil Relacje PM off
MATI,K uważa post za pomocny.
 
      
#675 PostWysłany: 18 Sie 2020 14:19 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Witam chciałbym kupić wódkę dla kolegi w USA - w polskim sklepie (WÓDKA GREY GOOSE 0,7L).

Bo nie chce tego targać w bagażu podręcznym jeśli umieszczę to w bagażu rejestrowanym - mogę mieć jakieś problemy z tego tytułu? Bo lecę do roboty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#676 PostWysłany: 18 Sie 2020 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lichu zero problemow, chyba ze sie stlucze w rejestrowanym. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 18 Sie 2020 14:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#677 PostWysłany: 18 Sie 2020 14:23 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Jakaś kontrola celna - muszę to zgłosić? Po wylądowaniu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#678 PostWysłany: 18 Sie 2020 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lichu do 1 litra wodki na osobe nie podlega ocleniu i nie musisz zglaszac.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#679 PostWysłany: 18 Sie 2020 14:27 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Ok dzięki bracie, pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#680 PostWysłany: 25 Sie 2021 07:39 

Rejestracja: 21 Mar 2021
Posty: 11
Cześć!
Mam dwie osoby na rezerwacji - do mnie jest przypisany bagaż rejestrowany.
Czy bagaż poleci jeśli odprawię się i nadam go osobiście w check-in, ale nie wsiądę do samolotu? Druga osoba z rezerwacji leci.
Wizzair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 821 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 42  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group