Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 641 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 23 Cze 2019 14:58 

Nie mogę edytować poprzedniego posta więc dopiszę tak:

Nie z TXL tylko z LHR (heathrow), z TXL do LHR mam przelot easywingsem
 Relacje PM off  

#622 PostWysłany: 01 Lip 2019 07:29 

Hej :) lecę do Finlandii z Wizzair
Chce jako bagaż rejestrowany wziąć plecak górski z karimatą i kijami, czy jeśli owine go folią będzie ok?
 Relacje PM off  

#623 PostWysłany: 01 Lip 2019 10:35 
Awatar użytkownika

Loty: 76
Kilometry: 94 447
złoty
@Karolina97 Tak. Jak wszystko dokładnie poowijasz i umocujesz, by całość się nie rozpadła, a paski i troczki plecaka o nic nie zahaczały to będzie OK. W razie braku folii z reguły wystarcza wywinąć ramiączka plecaka na drugą stronę, docisnąć je i dobrze pozapinać pasami: biodrowymi i piersiowym. Sprawdzone kilkukrotnie na własnym plecaku, ale bez kijków ;)
 Relacje PM off  

#624 PostWysłany: 03 Lip 2019 23:13 

Kupiłem bilety w Ryanair bez opcji bagażu nadawanego. Chcę dokupić go, ale jestem przed odprawą. Gdzie należy teraz kliknąć, aby dokupić bagaż? Jakie są przedziały cenowe?
 Relacje PM off  

#625 PostWysłany: 03 Lip 2019 23:37 

HON fly4free
@jacek7856 Zaloguj się na swoje konto i po wejściu w rezerwację dodasz bagaż jaki potrzebujesz https://www.ryanair.com/pl/pl/check-in Zobacz tu są też przedziały cenowe https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj- ... odrecznego .
 Relacje PM off  

#626 PostWysłany: 04 Lip 2019 17:21 

Dziękuję, dotarłem do tej opcji. Jednak pojawiła mi się oferta kupna bagażu od razu dla wszystkich trzech osób na rezerwacji. Ja chcę kupić tylko jeden taki bagaż.
Zobacz:

https://zapodaj.net/94cb2302c8ee4.jpg.html
 Relacje PM off  

#627 PostWysłany: 04 Lip 2019 20:28 

HON fly4free
@jacek7856 Sprawdź czy po wejściu w rezerwacje nie masz czasem zaznaczonej opcji dodaj to samo dla wszystkich,bo wtedy tak się dzieje .Wystarczy to usunąć i wtedy dodasz tylko dla jednego pasażera.
 Relacje PM off  

#628 PostWysłany: 06 Lip 2019 21:07 

-- 06 Lip 2019 20:54 --

gdzie jest ta opcja? patrze i nic takiego nie widzę :(

-- 06 Lip 2019 21:07 --

czytam teraz na stronie Ryanair o bagażu. Czy dobrze rozumiem?

"Jeżeli klient wykupił 10kg walizkę do odprawy, może też zabrać ze sobą na pokład małą torbę (40cm X 20cm X 25cm), jednakże drugi, wiekszy bagaż (do 10kg wagi i o wymiarach 55cm X 40cm X 20cm) musi zostać oddany w punkcie odprawy przed przejściem przez kontrolę celną."

Ta dodatkowa walizka 10 kg "10kg bagaż rejestrowany" to jedynie walizka o wymiarach 55cm X 40cm X 20cm.

A czy jeśli dodam pojedynczy bagaż 20 kg, tam też są jakieś ograniczenia wymiarów? (tj. chce przewieźć o normalną większą walizkę)

Jeśli jestem w błędzie to wyprowadźcie mnie :)
 Relacje PM off  

#629 PostWysłany: 06 Lip 2019 22:45 

HON fly4free
jacek7856 napisał(a):

A czy jeśli dodam pojedynczy bagaż 20 kg, tam też są jakieś ograniczenia wymiarów? (tj. chce przewieźć o normalną większą walizkę)

Jeśli jestem w błędzie to wyprowadźcie mnie :)

Kupując 20-to kilowy nadawany możesz zabrać większą walizkę.
 Relacje PM off  

#630 PostWysłany: 27 Lip 2019 15:21 

-- 27 Lip 2019 15:19 --

W biurze podróży mi napisali, że kupili mi dodatkową sztukę bagażu podręcznego przy każdym przelocie (bez bagażu podręcznego) przy WizzAir i RyanAir jest to opisane (wiecie to ten dodatkowy 55x40x25). Natomiast przy Volotea jest napisan 1PC do 20 kg. Ten PC to bagaż podręczny czy bagaż rejestrowany??? Bo nie wiem czy będę musiał wcześniej tam być, żeby zająć się odprawą bagażową.

-- 27 Lip 2019 15:21 --

Nie mogłem edytować tam błąd w poprzednim poście popełniłem

W biurze podróży mi napisali, że kupili mi dodatkową sztukę bagażu podręcznego przy każdym przelocie (bez bagażu rejestrowanego!!!) przy WizzAir i RyanAir jest to opisane (wiecie to ten dodatkowy 55x40x25). Natomiast przy Volotea jest napisan 1PC do 20 kg. Ten PC to bagaż podręczny czy bagaż rejestrowany??? Bo nie wiem czy będę musiał wcześniej tam być, żeby zająć się odprawą bagażową.
 Relacje PM off  

#631 PostWysłany: 27 Lip 2019 16:09 

HON fly4free
System sztukowy (piece concept) ustanawia limit ilości sztuk bagażu, masz jeden bagaż do max 20 kg.Jeśli waga będzie do10kg to taki bagaż możesz zabrać na pokład,cięższy trzeba nadać.
 Relacje PM off
Morgotheron lubi ten post.
Morgotheron uważa post za pomocny.

#632 PostWysłany: 04 Sie 2019 11:25 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
Czy można przewieźć buteleczkę z olejkiem CBD ( suplement diety) bez żadnych przykrych konsekwencji ? Szkoda byłoby przerwać kurację na czas wakacji w Azji.
Czechy,Słowacja,Węgry,Ukraina,Litwa,Włochy,Niemcy,Hiszpania,Grecja,Turcja,Egipt,Tunezja,Bułgaria,Malezja,Francja,Sri Lanka,Malediwy,Szwecja,Tajlandia,UAE,Izrael,Korea,Maroko,Rumunia,Rosja,Cypr,Szwajcaria,Monaco,San Marino,Kibris,Austria,Serbia,Albania,Japonia,Belgia,Karaiby,Watykan,Malta,Azerbejdżan
 Relacje PM off  

#633 PostWysłany: 04 Sie 2019 11:32 
Awatar użytkownika

złoty
spytaj lekarza lub farmaceuty
[...]

moje najciekawsze wpisy są w koszu - serdecznie zapraszam

Ostatnio edytowany przez Japonka76, 04 Sie 2019 12:19, edytowano w sumie 1 raz
ciach - osobiste wycieczki
 Relacje PM off  

#634 PostWysłany: 04 Sie 2019 11:37 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
Oczekuję sprawdzonej odpowiedzi od ludzi, którzy są na 100% przekonani czy można to przewieźć.... nie dziękuję za prześmiewczą odpowiedź od Ciebie..... tutaj chodzi o walkę z nowotworem a nie śmichy chichy jak w Twoim przypadku :(
Czechy,Słowacja,Węgry,Ukraina,Litwa,Włochy,Niemcy,Hiszpania,Grecja,Turcja,Egipt,Tunezja,Bułgaria,Malezja,Francja,Sri Lanka,Malediwy,Szwecja,Tajlandia,UAE,Izrael,Korea,Maroko,Rumunia,Rosja,Cypr,Szwajcaria,Monaco,San Marino,Kibris,Austria,Serbia,Albania,Japonia,Belgia,Karaiby,Watykan,Malta,Azerbejdżan
 Relacje PM off  

#635 PostWysłany: 04 Sie 2019 11:46 

platynowy
Cytuj:
Oczekuję sprawdzonej odpowiedzi od ludzi, którzy są na 100% przekonani czy można to przewieźć

Taką osobą jest tylko pracownik security, który przejrzy bagaż.

#636 PostWysłany: 07 Sie 2019 08:29 

Nie chce zakladac nowego watku, mam nadzieje, ze ktos tutaj pomoze :)

Zakladajac ze robie check-in online (lot do USA - Swissem), czy moj partner ktory leci ze mna moze oddac rowniez moj bagaz rejestrowy? Przed wylotem ide jeszcze na pare godzin do pracy, a pozniej biegne od razu na lotnisko, wiec kazda minuta sie liczy :D
 Relacje PM off  

#637 PostWysłany: 07 Sie 2019 09:09 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Niestety nie, fizycznie musisz być obecna na check in

Jak będzie kolejka po telefonie, że dojeżdżasz ustawi się w niej, by się szybko wspólnie wsztrzelic
 Relacje PM off  

#638 PostWysłany: 12 Sie 2019 16:14 

Mam duży problem. Wracam w czwartek 15.08 Lufthansą z rodziną (żona i syn) z Porto do Katowic z międzylądowaniem we Frankfurcie. Ponieważ w weekend zmarła w Niemczech moja mama musimy ABSOLUTNIE zakończyć podróż we Frankfurcie. Czy uda mi się nadać bagaż rejestrowany tylko do FRA. A gdybym nadał do KTW i nie stawił się na ostatni lot, to gdzie szukać bagażu ?
 Relacje PM off  

#639 PostWysłany: 14 Sie 2019 09:26 
Awatar użytkownika

Loty: 39
Kilometry: 45 226
srebrny
Takie pytanie.
Chciałem kupić bilet na OTA - dokładnie gotogate lub travelgenio.
Bilet łączony w różnych liniach i rożnych sojuszach konkretnie:
1 odcinek LOT *A
2 odcinek Korean Arlines SkyTeam
3 odcinek Korean Arlines SkyTeam
lot WAW-ZRH-ICN-ROR
Jak mniemam wszystkie przeloty będą na jednej rezerwacji (nie bardzo sobie inaczej wyobrażam krótkie przesiadki)

I teraz pytanie o bagaż.
1/ Czy powinienem patrzeć na każdego przewoźnika z osobna i wybrać najniższy limit bagażu jaki jest na tej trasie i taki nadać zeby było ok?
2/ Czy zasugerować się maksymalnym limitem jaki przysługuje w 1wszej linii (dla tego przykładu LO)
3/ Z racji statusu FTL w *A mogę zabrać dodatkową sztukę bagażu. Pytanie czy jeśli LO go przyjmie to na dalszych odcinkach będą go honorować for free (problem że różne sojusze)
Czy może jeszcze to inaczej wygląda
Dzięki za odpowiedz. trasa daleka i zależy mi na każdym kilogramie :D

#640 PostWysłany: 14 Sie 2019 09:49 

HON fly4free
barbo napisał(a):
musimy ABSOLUTNIE zakończyć podróż we Frankfurcie. Czy uda mi się nadać bagaż rejestrowany tylko do FRA. A gdybym nadał do KTW i nie stawił się na ostatni lot, to gdzie szukać bagażu ?

Bagaż raczej nie poleci bez pasażera,więc zrób wszystko by przekonać podczas nadawania o wyjątkowej sytuacji i konieczności odbioru we Frankfurcie.Jeśli się nie uda to powinni wypakować jeśli zgłosicie rezygnację z lotu po pierwszym odcinku.Lepiej zgłosić oficjalnie niż nie reagować na wezwania.Do dalszego lotu nikt was nie zmusi.
 Relacje PM off
barbo uważa post za pomocny.

[ 641 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości