Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 472 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 08 Lut 2017 23:17 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Ostatecznie trafiłem do tk maxxxa i udało mi się znaleźć miękką z dwoma kólkami częściowo wpuszczonymi w środek, więc jak dla mnie idealna na podręczny. Było kilka do wyboru do 200zł. Ja wybrałem pierre cardin, nie wiem, czy walizki robią dobre (skarpety dają radę ;) ) ale ogólnie wydaje się w porządku. Ma też dodatkowy zamek po którego rozpięciu robi się ok. 25cm zamiast 20cm szerokości
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#422 PostWysłany: 09 Lut 2017 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
trocha napisał(a):
udało mi się znaleźć miękką z dwoma kólkami częściowo wpuszczonymi w środek

i dobrze zrobiłeś
cztery malutkie kółeczka na widelcu to badziew nadający się tylko do ciągania po pałacowych marmurach a nie kostce, bruku, krawężnikach itp.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#423 PostWysłany: 29 Kwi 2017 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
........ dobre ceny, dobra firma - w Ochniku od 99 PLN kabinówki - od 199 PLN duże. Moim zdaniem warto

https://ochnik.com/category/bagaz-waliz ... 2027_04_17

Załączniki:
big_OCHNIK-WALNY-0019-61-16-01.jpg
big_OCHNIK-WALNY-0019-61-16-01.jpg [ 222.87 KiB | Obejrzany 21596 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#424 PostWysłany: 30 Kwi 2017 14:41 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
correos napisał(a):
duzo cieplych slow na forum napisano o calej rodzinie modeli:
https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32416.html

zamowilem taki w poniedzialek i dzisiaj oczekuje odbioru w paczkomacie
odpakuje, zaladuje bagaz, potestuje jak na mnie lezy przy roznych obciazeniach, troche pochodze
zobacze jak reaguje na upychanie gdybym musial zaliczyc maly kosz "wizzaira"
nie zda testu odesle :) jak zda dokupie mu cos nieprzemakalnego i mam nadzieje zostanie ze mna na dluzej

no i możesz opisać czy się sprawdził na wizzair mały bagaż?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 30 Kwi 2017 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
@‌Zibid‌
Czy wiadomo jakie to wymiary dokładnie?
Czy wejdzie na mały podręczny do WIZZ?
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 30 Kwi 2017 15:34 

-- 30 Kwi 2017 15:19 --

Nie ma szans i nie bez powodu nie piszą o tym, że np. "pasuje idealnie pod wymiar małego bagażu podręcznego Wizzair" jak np. podaje Wittchen

Kod:
 
Wysokość z kółkami – 44 cm,
 


i może skończyć się jak poniżej

oskiboski napisał(a):



-- 30 Kwi 2017 15:34 --

katka256 napisał(a):
correos napisał(a):
duzo cieplych slow na forum napisano o calej rodzinie modeli:
https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32416.html

zamowilem taki w poniedzialek i dzisiaj oczekuje odbioru w paczkomacie
odpakuje, zaladuje bagaz, potestuje jak na mnie lezy przy roznych obciazeniach, troche pochodze
zobacze jak reaguje na upychanie gdybym musial zaliczyc maly kosz "wizzaira"
nie zda testu odesle :) jak zda dokupie mu cos nieprzemakalnego i mam nadzieje zostanie ze mna na dluzej

no i możesz opisać czy się sprawdził na wizzair mały bagaż?


Ten plecak ma wysokość 62 cm, czyli SAMA sobie odpowiedz...

Ewentualnie przygotuj się na szybkie ubranie się w jakąs połowę ubrań z plecaka według wzoru poniżej (oczzywiście szybciej, bo na gate i oczywiście w odwrotnej kolejności)

Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
Maktravel uważa post za pomocny.
 
      
#427 PostWysłany: 30 Kwi 2017 15:53 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
To jest fenomen.
Podane są konkretne WYMIARY a niektórzy i tak ciągle uważają że kilka (centymetrów) równa się zero.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#428 PostWysłany: 30 Kwi 2017 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Maktravel napisał(a):
@‌Zibid‌
Czy wiadomo jakie to wymiary dokładnie?
Czy wejdzie na mały podręczny do WIZZ?


Wymiary zewnętrzne:
Szerokość – 34 cm,
Wysokość z kółkami – 44 cm,
Głębokość – 25 cm,
Wysokość rączki - 62 cm,
Wysokość kółek – 7 cm.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 30 Kwi 2017 22:20 

No i te 2 cm STANOWI ZASADNICZĄ różnicę w Wizzair NIESTETY, czego przykładem jest filmik 2 posty przed twoim

Załączniki:
Wizz darmowy bagaż.PNG
Wizz darmowy bagaż.PNG [ 4.95 KiB | Obejrzany 21394 razy ]
Góra
 PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#430 PostWysłany: 01 Maj 2017 10:03 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Zibid napisał(a):
Maktravel napisał(a):
@‌Zibid‌
Czy wiadomo jakie to wymiary dokładnie?
Czy wejdzie na mały podręczny do WIZZ?


Wymiary zewnętrzne:
Szerokość – 34 cm,
Wysokość z kółkami – 44 cm,
Głębokość – 25 cm,
Wysokość rączki - 62 cm,
Wysokość kółek – 7 cm.

Czyli nawet do ryanair się nie nadaje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 01 Maj 2017 10:29 

Są tu wielokrotnie podane sprawdzone i PEWNE wymiarowo walizki, dlatego nie ma sensu 1000 razy rozważać te same kwestie czy problemy

Obecnie walizka 22" za 54 zł + koszty przesyłki, z własnego doświadczenia wiem, że jest to idealna walizka jako bagaż podręczny w Ryanair, Norwegian, Easyjet i jako DUŻY podręczny w wizzair, a także liniach tradycyjnych np. LOT, AirBerlin, Lufthansa, SAS itd
http://pl.sportsdirect.com/dunlop-troll ... e=70804291
i zapewne w ich wielu sklepach stacjonarnych w Polsce

No i można mieć walizkę do lotów Ryanair ZA DARMO w promocji karty z niżej wymienionej promocji, do tego karta kredytowa z bezpośrednimi przewalutowaniami Mastercard idealna obecnie i jedna z niewielu do zakupów czy płacenia za granicą

bgz-bnp-paribas-karta-kredytowa-mam-bonus,1499,106984?start=200
Góra
 PM off  
      
#432 PostWysłany: 02 Maj 2017 07:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
katka256 napisał(a):
no i możesz opisać czy się sprawdził na wizzair mały bagaż?

Anonymous napisał(a):
Ten plecak ma wysokość 62 cm, czyli SAMA sobie odpowiedz...


https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32416.html

@‌katka256‌
Forumowicz @gorny77 jest bardzo pomocny w tematach zwiazanych z kartami wizz/ryan
ale mam wrazenie, ze w tym temacie zbyt doslownie potraktowal podane wymiary plecaka tj. 62 cm
Ten plecak nie posiada stelaza, usztywnienia plecow ktore by uniemozliwialo zwiniecie i zamkniecie go w dloni gdy jest pusty.
Od Ciebie zalezy jak bardzo postanowisz go "wypchac". Ja z tym plecakiem latam jako bagaz maly podreczny wizzair.

Ponizej zdjecie mojego ekwipunku - Islandia marzec 2017.
Wszystko zapakowane w plecak, dodatkowo zakupiony kilogramowy krojony chleb.
Zostalem poproszony o umieszczenie plecaka w stelazu wizzair - probe przeszedl pomyslnie.
Jezeli Twoj ekwipunek jest obszerniejszy obawiam sie, ze proby nie przejdziesz bez wzgledu w co zdecydujesz sie go zapakowac.
Załącznik:
islandia.JPG
islandia.JPG [ 109.75 KiB | Obejrzany 21287 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 02 Maj 2017 08:33 

correos napisał(a):
......zbyt doslownie potraktowal podane wymiary plecaka tj. 62 cm
.....
Zostalem poproszony o umieszczenie plecaka w stelazu wizzair - probe przeszedl pomyslnie.
Jezeli Twoj ekwipunek jest obszerniejszy obawiam sie, ze proby nie przejdziesz bez wzgledu w co zdecydujesz sie go zapakowac.



A ty w ogóle przeczytałeś co ja napisałem, a co najważniejsze co ty tu "spłodziłeś przed zamieszczeniem", bo wyszło masło maślane i w sumie napisałeś to samo co w moim poście, tyle, że u mnie z filmem instruktażowym

A na przyszłość dobra rada: zamiast "katować" nas po raz kolejny zdjęciami twoich "gaci i majt" zamieść zdjęcie plecaka wypełnionego i w wersji spełniającej wymagania wymiaru małego bagażu podręcznego z WZORNIKA METALOWEGO Wizzair - w zupełności WYSTARCZY ;)
Góra
 PM off  
      
#434 PostWysłany: 02 Maj 2017 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Sadzilem, ze to temat o plecakach, a zeszlo na moja bielizne ktora toba wstrzasnela.
Szczescie, ze tylko ona, a nie parasol, termos badz skrobaczka do szyb.
Warto bys czasem pokonal w sobie przemozna chec zaistnienia w kolejnym temacie.
Prosze nie wypowiadaj sie na temat plecaka, ktorego nie posiadasz poniewaz Twoj profesjonalny wpis wnosi wiecej zametu niz pozytku.
Ten model plecaka mozna swobodnie zmiescic do "wzornika metalowego wizzair" poniewaz w swojej budowie nie ma zadnego sztywnego elementu.
Jezeli masz tylko taki kaprys, mozesz wrzucic jedynie kilka podkoszulkow do srodka i zwinac go w kulke i grac nim na plazy w pilke :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 02 Maj 2017 09:57 

Wciąż nie rozumiesz ISTOTY sprawy tj. wskazujemy coś co idealnie pasuje pod wymiar i można dzięki temu bezstresowo latać
Poniżej masz to podane jasno i czytelnie

Japonka76 napisał(a):
To jest fenomen.
Podane są konkretne WYMIARY a niektórzy i tak ciągle uważają że kilka (centymetrów) równa się zero.


Ja wiem, że plecak ma w sumie 62 cm, i jak "to i tamto" zapakować do połowy, coś wyjąc, włożyć do kieszeni czy założonych majt to zapasuje, choć zapewne wymiar plecaka we wzorniku skontrolują jak w twoim wypadku TYLKO nie to jest ISTOTĄ tego tematu

A i faktycznie ten wątek powinien być tym temacie o plecakach, ale to nie ja tu zamieściłem to info o super pasującym plecaku

Ps. zaczepek nie komentuję, bo są głupie i nic nie wnoszą do istoty sprawy
Góra
 PM off  
      
#436 PostWysłany: 02 Maj 2017 10:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Anonymous napisał(a):
zamiast "katować" nas po raz kolejny zdjęciami twoich "gaci i majt" zamieść zdjęcie plecaka
correos napisał(a):
Sadzilem, ze to temat o plecakach, a zeszlo na moja bielizne ktora toba wstrzasnela.
Szczescie, ze tylko ona

Panowie,jest specjalnie dla was temat "luźne gatki" chyba ,że potrzebujecie bardziej dopasowanych do wzornika ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#437 PostWysłany: 02 Maj 2017 10:43 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
Dziękuję za odpowiedzi,
obaj chcecie pomóc i bardzo to doceniam. W maju lecę do Warszawy Ryanairem to sobie przy okazji te wizzairowe mierniki dokładnie pooglądam.
Będę jednak poszukiwała walizki idealnej na mały wizzair i dodatkowo celować w pierwszeństwo wejścia.
@‌gorny77‌ czy wtedy córka może wziąć jako dodatkową rzecz mały plecak szkolny?
miłego dnia
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 02 Maj 2017 10:50 

Z tego co pamiętam z pw to dzieci 2-14, czyli jak u dorosłego TAK (ten drugi bagaż przy pierwszeństwie ZAWSZE pod siedzenie)

No i by trzymać się tematu oraz nie spamować jak co poniektóre/rzy KONIECZNIE pilnuj wymiarów granicznych bagażu podręcznego
Góra
 PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#439 PostWysłany: 02 Maj 2017 11:28 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
dzięki, dlatego będę poszukiwała idealnej walizki :D
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 03 Maj 2017 01:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Anonymous napisał(a):
Są tu wielokrotnie podane sprawdzone i PEWNE wymiarowo walizki, dlatego nie ma sensu 1000 razy rozważać te same kwestie czy problemy

Obecnie walizka 22" za 54 zł + koszty przesyłki, z własnego doświadczenia wiem, że jest to idealna walizka jako bagaż podręczny w Ryanair, Norwegian, Easyjet i jako DUŻY podręczny w wizzair, a także liniach tradycyjnych np. LOT, AirBerlin, Lufthansa, SAS itd
http://pl.sportsdirect.com/dunlop-troll ... e=70804291
i zapewne w ich wielu sklepach stacjonarnych w Polsce

No i można mieć walizkę do lotów Ryanair ZA DARMO w promocji karty z niżej wymienionej promocji, do tego karta kredytowa z bezpośrednimi przewalutowaniami Mastercard idealna obecnie i jedna z niewielu do zakupów czy płacenia za granicą

bgz-bnp-paribas-karta-kredytowa-mam-bonus,1499,106984?start=200

Tylko że ta walizka Dunlopa nie spełnia wymogów. Podano że wysokość to 57/58cm więc za wysoka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 472 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group