Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 472 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 17 Lis 2015 16:26 

Walizka Wittchen w wymiarze dużego bagażu podręcznego 55x37x20 cm wykonana z ABS w dobrej cenie 159 zł/szt, 4 kółka dość solidnie wykonana + wymiarowo ok
https://www.sklep.wittchen.com/product/ ... a_carousel

za radą forumowicza przy zakupie w salonie podobno da się zejść jeszcze -10%

Kod:
10% rabatu za kartę stałego Klienta (jeśli się nie ma można poprosić o wystawienie od ręki
Góra
 PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#382 PostWysłany: 18 Lis 2015 00:10 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
nie wiem czy w dobrym temacie ale gdzie w Warszawie znajdują się kosze wizzair prócz lotniska Okęcia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 28 Gru 2015 11:23 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 32
Witam poświątecznie wszystkich forumowiczów :) Przymierzam się do zakupu plecaka turystycznego i znalazłem w promocji plecak Karrimor Leopard 65 za 200 zł . Co sądzicie o nim? bo cena mocno przekonuje...Oprócz niego po głowie chodzi mi jeszcze Berghaus Arete 45 , jednak do niego trzeba 100 zł dołożyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 29 Gru 2015 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
@ar25 Piszesz w wątku o bagażu podręcznym, więc jeśli rozważasz ten plecak jako podręczny, to patrząc po rozmiarach plecaka (wys. 65cm) może być sporo za duży, natomiast musiałbyś go zmierzyć przy nie załadowanej górze (kominie), być może da się go skompresować do wymaganych na przykład 56cm w Ryanairze, to zależy głównie od wysokości stelaża.
Jeśli pytasz o ogólne opinie na temat tego plecaka, to najlepiej napisz w innym temacie o plecakach albo po prostu poszukaj opinii w sieci.

Przy okazji dopiszę swoje sprawdzone plecaki podręczne:
- Campus Maysen 45 (model sprzed 5 lat, jeszcze służy) - jako duży podręczny (np. FR)
- Fjord Nansen Geranger 30 - mały podręczny (W6)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 26 Sty 2016 18:45 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 42
ja mam Karrimor Airspace 35+5 i sluzy mi jako podreczny, byl ze mna w Paryzu, Dublinie, na Filipinach polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 29 Lut 2016 16:01 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 3
Witam. Lecę Wizz Air, zakupiłam duży bagaż podręczny, wymiary są mi znane; mam pytanie odnośnie wagi tego dużego bagażu podręcznego a mianowicie jego wagi - gdzieś na forum znalazłam, że to 10kg - czy to prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 29 Lut 2016 16:12 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Tak 10 kg. Info jest też na stronie Wiz Air.
Góra
 Profil Relacje PM off
klarka uważa post za pomocny.
 
      
#388 PostWysłany: 01 Mar 2016 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Hej :)
Od pewnego czasu poszukuję 2 plecaków trekingowych do 200 zł. Jeden większy, dla mnie ok 40-60L, a drugi mniejszy, dla dziewczyny ok 30L. Po odwiedzeniu kilku sklepów sportowych i przeczytaniu kilkunastu stron na f4f mamy zamiar zakupić plecaki firmy HI-TEC:

- TRINE 55L, 71/31/22 cm, wyjmowany stelaż http://www.sklepmartes.pl/sprzet-i-akce ... _dk_gr_blk
- KALENGA 35L, 65/35/15 cm, wyjmowany stelaż http://www.3kropki.pl/p/plecak-hi-tec-k ... r-lim.html

Niestety nie znalazłem aby ktoś na f4f oceniał, któryś z wymienionych plecaków ;/

1. Czy ktoś posiada któryś z nich i może coś o nich napisać (wykonanie, wygoda użytkowania, itp.)?
2. Czy TRINE 55L po wyjęciu stelaża zmieści się jako bagaż podręczny w FR oraz jako duży bagaż podręczny w W6?
3. Czy KALENGA 35L po wyjęciu stelaża w razie potrzeby przejdzie jak mały bagaż podręczny w W6?
4. Jakie inne plecaki ewentualnie polecacie w tym budżecie? (Tak, wiem Forclaz 40 jest najlepszy ;p)
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 01 Mar 2016 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 361
@GeoTrip

O ile buty i odzież HiTec'a są dość dobrej jakości (jak na sieciówkę) o tyle w temacie plecaków trekinowych firma się nie popisała. Po kilku miesiącach niezbyt intensywnego użytkowania (weekendowe wypady w góry) plecak się rozleciał (użyty materiał był zbyt cienki i podczas pakowania zrobiła się dziura). Pomijając taktownym milczeniem zachowanie sprzedawcy/producenta plecaków HiTec'a ogólnie nie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
GeoTrip uważa post za pomocny.
 
      
#390 PostWysłany: 23 Mar 2016 13:37 

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 16
Czy ma ktoś do polecenia jakiś plecak na podręczny do ryanaira, a przy niedopakowaniu, żeby zmieścił się do wiizair'a?
Polecanego tu wielokrotnie Forclaza 40 (nie air) nie ma już w sprzedaży.

Wolę coś tańszego, ale głównie interesuje mnie trwałość, więc o ile plecak będzie super i wytrzyma parę lat, mogę przeznaczyć i kilkaset zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 18 Kwi 2016 23:32 

Rejestracja: 18 Kwi 2016
Posty: 2
Witajcie!
Poszukuję plecaka turystycznego, który sprawdził by się jako bagaż podręczny do np. ryanair, ale jednocześnie, żebym mógł go wygodnie nosić w górach (do noszenia wody, kurtki, bluzy). Myślę, że plecak o pojemności 40 litrów jest taki akurat nie za duży i nie za mały a jednocześnie zmieści się w wymiarach ryanair, ale chętnie wysłucham Państwa sugestii. Nigdy wcześniej nie kupowałem takiego plecaka i dlatego liczę na waszą pomoc. Na znanym portalu aukcyjnym znalazłem takie propozycje jak :
http://allegro.pl/plecak-trekkingowy-ar ... 81183.html
http://allegro.pl/duzy-plecak-trekkingo ... 91141.html
http://allegro.pl/plecak-turystyczny-tr ... 05524.html
http://allegro.pl/plecak-trekkingowy-pl ... 98412.html
http://allegro.pl/plecak-turystyczny-wi ... 93151.html
http://allegro.pl/profesjonalny-plecak- ... 44632.html
http://allegro.pl/plecak-turystyczny-35 ... 06863.html

Tyle ich jest, że nie wiadomo, który wybrać!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 19 Kwi 2016 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Rozumiem, że przeczytałeś wszystkie podobne tematy o plecakach i nic Ci nie pomogły?
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#393 PostWysłany: 19 Kwi 2016 07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@Karol Siwek
nie dziwie sie im wiecej informacji tym trudniej dokonac decyzji o przemyslanym zakupie
przeczytasz jeszcze kilka tematow o plecakach i juz kompletnie nie bedziesz wiedzial co tak naprawde potrzebujesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Ryanair mini bagaz
#394 PostWysłany: 19 Kwi 2016 17:25 

Rejestracja: 19 Kwi 2016
Posty: 3
Witam. Mam pytanie - lecę do Anglii samolotem Ryanair z Modlina i mam wykupiony bagaż podręczny i jest tam napisane, ze mogę wziąć jedna dużą torbę o tam ich wymiarach i druga małą. A posiadam walizkę która spełnia wymagania, ale plecak już nie. Czy może być problem? Chciałbym jeszcze oddzielnie w reku mieć laptopa, czy jest taka możliwość? Czy muszę tego laptopa do torby jakoś spakować?


Ostatnio edytowany przez Washington, 18 Lut 2017 14:18, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair mini bagaz
#395 PostWysłany: 19 Kwi 2016 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
tak, może być problem
tak, musisz go spakować
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Je Siu uważa post za pomocny.
 
      
#396 PostWysłany: 19 Kwi 2016 21:24 

Rejestracja: 19 Kwi 2016
Posty: 3
a co do tego plecaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 19 Kwi 2016 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Nie kapuję. Dwa pytania, dwie odpowiedzi. Jak masz plecak, który przy ewentualnej kontroli nie "skompresujesz" do wymaganych wymiarów to może być problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 19 Kwi 2016 21:45 

Rejestracja: 19 Kwi 2016
Posty: 3
przepraszam za szybko przeczytalem i nie rozkminilem . dobrze dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 20 Kwi 2016 09:00 

Rejestracja: 18 Kwi 2016
Posty: 2
olus napisał(a):
Rozumiem, że przeczytałeś wszystkie podobne tematy o plecakach i nic Ci nie pomogły?


Jeśli nie masz chęci pomóc to się nie wypowiadaj, od tego jest forum by uzyskać odpowiedzi na interesujący mnie temat. Jeśli zakładam temat to liczę na pomoc w tej kwestii jeżeli byłbym pewny jakiegoś zakupu to nie zakładał bym tu tematu i nie prosił o poradę.

Masz rację im więcej czytam tym mniej wiem...
Naczytałem się, pełno tematów a plecaka dalej brak. Jakieś porady ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 20 Kwi 2016 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
duzo cieplych slow na forum napisano o calej rodzinie modeli:
https://www.decathlon.pl/plecak-turysty ... 32416.html

zamowilem taki w poniedzialek i dzisiaj oczekuje odbioru w paczkomacie
odpakuje, zaladuje bagaz, potestuje jak na mnie lezy przy roznych obciazeniach, troche pochodze
zobacze jak reaguje na upychanie gdybym musial zaliczyc maly kosz "wizzaira"
nie zda testu odesle :) jak zda dokupie mu cos nieprzemakalnego i mam nadzieje zostanie ze mna na dluzej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 472 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group