Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 472 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Lut 2012 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
jasek napisał(a):
Pacjonek napisał(a):
Czyli że lekkie dopchnięcie walizki nie jest niczym złym i nię będą się o to czepiać?

W wizzairze walizka powinna wejść bez pomocy.


jakoś nigdzie nie widziałam, żeby czepiali się, że ktoś dopycha, ważne żeby weszła
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 23 Lut 2012 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
taka walizeczka przejdzie? pewnie będzie problem z tymi kółkami:
http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/ ... w-podrozny

Walizka posiada wygodny, teleskopowy uchwyt o całkowitej długości 95 cm oraz otwór dwukierunkowy zabezpieczony zamkiem,
Walizka ma wymiary 50 x 32 x 19 cm, dużą kieszeń z przodu oraz 4 kieszenie siateczkowe wewnątrz,
Walizkę możesz nosić w pionie lub w poziomie dzięki 2 zewnętrznym uchwytom – wzmocniona rękojeść boczna ułatwia wniesienie walizki po schodach,
Przenoszenie walizki ułatwiają rolki – nóżki walizki możesz wyciągnąć, aby zmiejszyć jej rozmiar podczas przechowywania,

33zł..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Lut 2012 03:38 

Rejestracja: 07 Maj 2010
Posty: 256
Viktor44 napisał(a):
taka walizeczka przejdzie? pewnie będzie problem z tymi kółkami:
http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/ ... w-podrozny

Walizka posiada wygodny, teleskopowy uchwyt o całkowitej długości 95 cm oraz otwór dwukierunkowy zabezpieczony zamkiem,
Walizka ma wymiary 50 x 32 x 19 cm, dużą kieszeń z przodu oraz 4 kieszenie siateczkowe wewnątrz,
Walizkę możesz nosić w pionie lub w poziomie dzięki 2 zewnętrznym uchwytom – wzmocniona rękojeść boczna ułatwia wniesienie walizki po schodach,
Przenoszenie walizki ułatwiają rolki – nóżki walizki możesz wyciągnąć, aby zmiejszyć jej rozmiar podczas przechowywania,

33zł..

W Ryanie dopuszczalne są 55 cm x 40 cm x 20 cm więc wydaje się być idealna, może nawet trochę za wąska :). Jak gdzieś nie będą chcieli Cię puscić to możesz powyłamywać bez żalu te kółeczka :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Lut 2012 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
wymiary wymiarami...
no właśnie chodzi o to czy kółeczka, rączki, nóżki i inne teog typu badziwia nie wystają sporo lub nie blokująsię w koszu pomiarowym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Lut 2012 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 22
Najlepiej pomierzyć samemu w sklepie, żeby nie było niespodzianki ;). Niektóre sklepy i aukcje przy podawaniu wymiarów piszą coś takiego: ok. 55 cm x 40 cm x 20. Więc te "około" można różnie interpretować. Najlepszy sposób to miarka w dłoń i do sklepu :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Lut 2012 23:56 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
Czy mógłby ktoś podać firmę i model jakiejś lekkiej torby na kółkach o wymiarach Ryanowo-Wizzowych? Jeśli takową oczywiście posiadacie i sprawdziliście, że mieści się w te słynne "kosze" na lotniskach. Szukam czegoś lekkiego, o odpowiednich wymiarach, w dobrej cenie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#27 PostWysłany: 26 Lut 2012 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
mod : tematy niezwiązane z plecakami przesunięte do odpowiedniego wątku
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Lut 2012 05:32 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
LosAngeles18 napisał(a):
Czy mógłby ktoś podać firmę i model jakiejś lekkiej torby na kółkach o wymiarach Ryanowo-Wizzowych? Jeśli takową oczywiście posiadacie i sprawdziliście, że mieści się w te słynne "kosze" na lotniskach. Szukam czegoś lekkiego, o odpowiednich wymiarach, w dobrej cenie. ;)


http://allegro.pl/nowa-walizka-dunlop-5 ... 09494.html

nawet nie kaza wkladac do koszyczka :) niedawno zapakowalem ja dosc mocno, rozpinajac te dodatkowa przestrzen i przekraczala oficjalne wymiary. widzialem, ze bedzie klopot przy ew. kontroli. w lodzi kasowali prawie kazdego a mi babka powiedziala, zebym sie nie wyglupial z wkladaniem swojego bagazu do koszyka bo oni sprawdzaja tylko te podejrzanie duze pakunki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Lut 2012 05:35 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
gwzd napisał(a):
LosAngeles18 napisał(a):
Czy mógłby ktoś podać firmę i model jakiejś lekkiej torby na kółkach o wymiarach Ryanowo-Wizzowych? Jeśli takową oczywiście posiadacie i sprawdziliście, że mieści się w te słynne "kosze" na lotniskach. Szukam czegoś lekkiego, o odpowiednich wymiarach, w dobrej cenie. ;)


http://allegro.pl/nowa-walizka-dunlop-5 ... 09494.html

nawet nie kaza wkladac do koszyczka :) niedawno zapakowalem ja dosc mocno, rozpinajac te dodatkowa przestrzen i przekraczala wtedy oficjalne wymiary (zamknieta wejdzie w kazdy kosz). widzialem, ze bedzie klopot przy ew. kontroli. w lodzi kasowali prawie kazdego a mi babka powiedziala, zebym sie nie wyglupial z wkladaniem swojego bagazu do koszyka bo oni sprawdzaja tylko te podejrzanie duze pakunki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#30 PostWysłany: 26 Lut 2012 18:17 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
dzięki, ale ona jest trochę za ciężka... ponad 3 kg. myślałam o czymś do 2 kg, może być trochę "szajskie", ale zależy mi na tym, żeby to maksymalnie wypakować zawartością.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Mar 2012 15:47 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
Oto, co znalazłam i zakupiłam dziś w JYSK. Fajna walizka, jej waga to 2,1 kg. Całkiem solidna i w dobrej cenie - tylko 50 zł. Szerokość 40 cm, głębokość 20 cm, co do wysokości, to z kółkami i górną rączką dochodzi do 58-59 cm, ale zrobię test na lotnisku w sizerach i się okaże, czy wejdzie. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu, torba bardzo fajna. ;)

Załączniki:
Komentarz do pliku: JYSK - promocja do 28 marca
img013.jpg
img013.jpg [ 162.32 KiB | Obejrzany 12396 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#32 PostWysłany: 21 Mar 2012 14:41 

Rejestracja: 07 Mar 2012
Posty: 65
Loty: 6
Kilometry: 9 564
a co myślicie o tym?:
http://allegro.pl/torba-na-kolkach-baga ... 04386.html
waga 1,5kg
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#33 PostWysłany: 21 Mar 2012 16:26 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
kibol30 napisał(a):

wlasnie ja zamowielm :) znaczy 2 dni temu
http://www.ebay.co.uk/itm/Hand-Luggage- ... 2548wt_765

tyle ze na brytyjskim ebayu ale to taka sama. wczoraj zostala wyslana do piatku mysle ze dojdzie wiec zdam relacje. wymiary na bank sie zgadzaja napisze o jakosci wykonanie i wstawie kilka real foto.

co do wazenia to jeszcze nigdy nie spotkalem sie z wazeniem bagazu podrecznego chyba ze lecialem z rejestrowanym to kazali klasc na niego ale z samym podrecznym nigdy od wielu lat, tak wiec nie zwracalbym uwagi na wage torby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#34 PostWysłany: 21 Mar 2012 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
konradzik napisał(a):
co do wazenia to jeszcze nigdy nie spotkalem sie z wazeniem bagazu podrecznego chyba ze lecialem z rejestrowanym to kazali klasc na niego ale z samym podrecznym nigdy od wielu lat, tak wiec nie zwracalbym uwagi na wage torby


ja się z tym spotykałam nie raz i niestety było to dla mnie udręką, bo często mój podręczny to 12-13kg, więc wiem już co to znaczy zakładać na siebie 2kg ubrań
moja walizka to ponad 3kg (nie pamiętam teraz dokładnie ile), więc te 1,5kg różnicy.... może by mnie parę razy uratowało

mod: pozostała dyskusja o ważeniu/sprawdzaniu bagażu została przeniesiona w odpowiednie miejsce
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#35 PostWysłany: 24 Mar 2012 17:05 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
konradzik napisał(a):
kibol30 napisał(a):

wlasnie ja zamowielm :) znaczy 2 dni temu
http://www.ebay.co.uk/itm/Hand-Luggage- ... 2548wt_765

tyle ze na brytyjskim ebayu ale to taka sama. wczoraj zostala wyslana do piatku mysle ze dojdzie wiec zdam relacje. wymiary na bank sie zgadzaja napisze o jakosci wykonanie i wstawie kilka real foto.

dzisiaj doszla torba/walizka. Jakosc wykonania spodziewalem sie czegos gorszego zostalem mile zaskoczony. Material gruby dobrej jakosci. Przod torby usztywniany w dotyku jak pianka. Stelaz tez niczego sobie w srodku walizki szybki do niego dostep za plachta na rzepy. wymiary 54/37/20
ostatni wymiar przy maxymalnym wypchaniu torby mozna podniesc do 25. Jest na tyle elastyczna ze mozna bedzie upchnac ta grubosc w koszu jak ktos ja maksymalnie wypcha. Polecam bo za 60zl nic lepszego nie ma opcji znalezc:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#36 PostWysłany: 24 Mar 2012 23:49 

Rejestracja: 07 Mar 2012
Posty: 65
Loty: 6
Kilometry: 9 564
Proszę o jakieś zdjęcia w realu (na necie sa ale zawsze lepiej mieć z reala). Najlepiej pokazujące jak wygląda w środku, a może jak wygląda zapakowana (chyba wymagam za dużo) Zastanawiam się czy ta torba/walizka bedzie lepsza niż te "sztywne" walizki. Na pewno więcej upchniemy w tę torbę bo waży tylko 1,5kg. Chce kupic 3 sztuki (dla calej rodzinki) zastanawiam się czy ta walizka to dobre rozwiązanie. Nie chce się wpakować w złe walizki, z potem kupować jeszcze raz cos innego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#37 PostWysłany: 25 Mar 2012 02:20 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
jeszcze jej nie pakowalem wiec nie wypowiem sie na temat stawiania. Sztywna walizka tez mi sie wywracala i bardzo ciezko w sztywnej upchac aparat i statyw. Jesli ktos ma kompakt to ma o tyle dobrze. Ja postanowilem ze juz nigdy nie chce sztywnej walizki ze wzgledu ze jest bardzo niewygodna podczas noszenia np po schodach, mierzenia w koszykach i ciezko sie w nie pakowac. Torba i tylko torba na kolkach :)
fotki robione przed chwilka wiec ich jakosc pozostawmy bez komentarza nie mam swiatla w salonie i bylo trzeba uzyc lampy
Image

Image


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#38 PostWysłany: 26 Mar 2012 11:53 

Rejestracja: 07 Mar 2012
Posty: 65
Loty: 6
Kilometry: 9 564
Kupiłem 4 sztuki! mam nadzieję że się nie zawiodę. :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: walizka kabinowa
#39 PostWysłany: 27 Mar 2012 09:05 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
ja jestem zadowolny za taka kase ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Kwi 2012 16:30 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 17
Latałem dotąd tradycyjnymi liniami i nie miałem tego problemu. Teraz lecę Wizz Airem i potrzebuję kupić mniejszą walizkę, by nie płacić za bagaż. Proszę poradźcie, gdzie można najtaniej kupic jakąś walizkę spełniającą normy wymiarowe? Myślę, że skoro to bagaż podręczny, to nie musi być wytrzymały na rzucanie walizką do luku bagażowego (tak walizkę zniszczył mi kiedyś LOT). Zastanawiam się nad pójściem do Reala, ale może znacie jakieś oferty, gdzie są tanie walizki "pod wymiar" tanich linii.

mod: przeniesiono
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 472 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group