Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Lut 2023 21:56 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Opiszę Wam dzisiaj, jak dla mnie dziwną sytuację. Po raz pierwszy mnie spotkała.

Wylądowaliśmy dzisiaj z żoną na Okęciu. Odebraliśmy bagaże i chcemy wychodzić. Aż tu nagle, szybkim krokiem podchodzi do mnie pracownik z celno-skarbowej i mówi, że przeprowadzi rewizje. I każe zawołać moją żonę. Wzięli na prześwietlenie bagaże rejestrowane i przez parę minut coś tam patrzyli. Pytali się co mamy w rejestrowanych, skąd wracamy, a po co tam byliśmy, na ile czasu :D
Potem przepytali co mamy w podręcznym. Miałem torebkę z duty free z wodą i przekąskami zakupionymi w bezcłowym to przeglądali zawartość :)
No i ostatnie, najlepsze. Żoną miała nerkę z pieniędzmi, paszportami. Kazali ją otworzyć, pokazać ile mamy pieniądze i jakie...
W żadnym kraju, którym byłem takiego czegoś nie miałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 05 Lut 2023 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Nie oglądałeś Lotniska ;) btw skąd przyleciałeś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 05 Lut 2023 22:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Cytuj:
W żadnym kraju, którym byłem takiego czegoś nie miałem

Najwidoczniej mało latałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 05 Lut 2023 22:15 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
@Akna
Z Malediw przez Doha


@boots
trochę polatałem, ale na pewno nie tyle co spora część użytkowników forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Lut 2023 22:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
Ja ostatnio "zabrzęczalam" na bramce bo zapomniałam wyjąć z kieszeni metalową kartę Revo.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Lip 2023 21:31 

Rejestracja: 06 Wrz 2022
Posty: 6
Odkurzę wątek. Leciałem z Belfastu do Londynu w połowie czerwca, syn nakupił zabawek w Dublinie w "Forbidden Planet" i chcąc odciążyć jego plecak zabrałem kilka rzeczy w tym niezawodny kubek ze stali nierdzewnej. Aby nie zajmował dużo miejsca, do swojego kubka i jego włożyłem śpiworek(taka poszewka turystyczna) całość umieściłem na dole plecaka i zadowolony popędziliśmy na lotnisko. Przy przejazdu bagażu przez rentgen okazało się że te kubki wyglądają przy prześwietleniu jak mały .... granatnik :D. Goście od bezpieczeństwa aż się poderwali z krzeseł a mnie zrobiło się nagle niepokojąco gorąco :lol: . Dokładnie przetrzepali bagaż i mnie, całość trwała ponad godzinę. Dodatkowo odkryli mój niezawodny łyżko-widelco-otwieracz który przeszedł kontrole w Agadirze ale tu niestety poległ. Jak widać nie tylko jest ważne co przewozisz ale też jak to wygląda na prześwietleniu. :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Lip 2023 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2022
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@Maćko70 Że w Polsce służby nie odróżniają granatnika od atrapy, to wiadomo, ale że w Belfaście też... :shock:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group