Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:07 

Rejestracja: 14 Gru 2019
Posty: 32
Cześć,

Chcemy się wybrać we 2 do Azji w sierpniu. Ja nigdy nie byłem w tym rejonach, moja narzeczona była w Tajlandii.

Moglibyście doradzić w jakie miejsca warto byłoby się wybrać, żeby pogoda była w porządku? Bardziej interesuje nas zwiedzanie, niż leżakowanie (powiedzmy 80:20).

Wstępnie myśleliśmy o połączeniu Singapuru z Malezją (raczej zachodnią ze względu na pogodę i Borneo? Jednak jest trochę opinii, że Malezja trochę nudnawa w regionie?), Sri Lance (w zależności od sytuacji na miejscu i też duża część wyspy chyba ma niesprzyjająca pogodę).

Czy ktoś coś może polecić, doradzić ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
https://www.selectiveasia.com/weather/august
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:25 

Rejestracja: 14 Gru 2019
Posty: 32
Dzięki za stronę, mniej więcej pokrywa się to z tym co napisałem.. Niemniej oprócz samej pogody chętnie dowiedziałbym się od ludzi doświadczonych w Azji i tych, co odwiedzili kilka krajów, czy kierunek Malezji jest interesujący i warty polecenia, czy jednak lepiej skierować się gdzieś indziej w tym rejonie.. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:34 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
ile dni? Sri Lanka potrzebuje turystow, wiec polecam ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
drygi12 napisał(a):
co odwiedzili kilka krajów, czy kierunek Malezji jest interesujący i warty polecenia,


atrakcje,forum,957
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Lut 2023 11:41 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 142
drygi12 napisał(a):
Dzięki za stronę, mniej więcej pokrywa się to z tym co napisałem.. Niemniej oprócz samej pogody chętnie dowiedziałbym się od ludzi doświadczonych w Azji i tych, co odwiedzili kilka krajów, czy kierunek Malezji jest interesujący i warty polecenia, czy jednak lepiej skierować się gdzieś indziej w tym rejonie.. :)


Proponuję poczytać relacje na forum, może pomogą w wyborze. Mnie przykładowo zainspirowała @pestycyda, która była na malezyjskiej części Borneo. Również planuję Malezję w wakacje + Singapur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Lut 2023 12:05 

Rejestracja: 14 Gru 2019
Posty: 32
-- 10 Lut 2023 12:04 --

ibartek napisał(a):
ile dni? Sri Lanka potrzebuje turystow, wiec polecam ;-)



Około dwa tygodnie :)

-- 10 Lut 2023 12:05 --

south napisał(a):
drygi12 napisał(a):
Dzięki za stronę, mniej więcej pokrywa się to z tym co napisałem.. Niemniej oprócz samej pogody chętnie dowiedziałbym się od ludzi doświadczonych w Azji i tych, co odwiedzili kilka krajów, czy kierunek Malezji jest interesujący i warty polecenia, czy jednak lepiej skierować się gdzieś indziej w tym rejonie.. :)


Proponuję poczytać relacje na forum, może pomogą w wyborze. Mnie przykładowo zainspirowała @pestycyda, która była na malezyjskiej części Borneo. Również planuję Malezję w wakacje + Singapur.



mógłbyś podrzucić link do relacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lut 2023 12:09 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 142
cien-gory-borneo-pamietnik-grafomanki,215,103061
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group