Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Wrz 2015 21:38 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 15
Loty: 126
Kilometry: 273 244
Cześć!

Właśnie wróciłam z Gruzji i mogę podpowiedzieć, że między różnymi miastami kursują autobusy firmy Metro Georgia. Co prawda sama ostatecznie nie skorzystałam z ich usług, ale tylko dlatego, że na dzień przed odjazdem nie było już dostępnych biletów na interesującą mnie trasę Batumi-Tbilisi. Byłam w ich biurze w Batumi przy Czawczawadze 48 (mają tych biur więcej), panie mówią po angielsku. Zajrzyjcie na ich stronę: http://geometro.ge/en. Wychodzi na to, że można kupować bilety online. Cena za trasę Batumi-Tbilisi 25 GEL.

Jednocześnie od obsługi naszego hotelu dowiedziałam się, że w Batumi otwarto nowy dworzec autobusowy. Pani nazwała go "Boni". Na mapce widzę, że to ta sama okolica co siedziba Metro Georgia przy Gogoli str., a więc autobusy Metro Georgia zapewne startują właśnie z tego nowego dworca.
Góra
 Profil Relacje PM off
marttynna lubi ten post.
marttynna uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 16 Wrz 2015 22:02 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Nie polecam tej firmy właśnie mieliśmy przygodę z nimi. Kupiłem bilety na trasie Batumi - Trabzon w Turcji, bo część autobusów jeździ do Turcji, chcę wsiadać z rodziną a tam nasze miejsca zajęta, co się okazuje, że sprzedali podwójne bilety na dane miejsca (overbooking), ja kupowałem przez stronę turecką, a Gruzini sprzedali jeszcze raz a co tam. Po zorientowaniu się udają, że to nie nasz autobus i że zaraz przyjedzie następny, co jest kłamstwem (zrobiliśmy błąd, że nie zrobiliśmy awantury, tylko tam nikt po angielsku nie umie :) . Byliśmy przeświadczeni, że Gruzini jednak są mili i pomocni, okazuje się, że następny autobus przyjeżdża za 2 h, w między czasie robimy awanturę w biurze, a Gruzini, że to wina Turków, w Turcy mówili nam, że wina Gruzinów. Zabieramy się następnym autobusem, są wolne miejsca, na każdym postoju musimy zmieniać miejsca, bo ktoś się dosiada i ma bilety na nasze miejsca. W końcu 80 km przed Trabzonem wywalają nas w Rize w środku nocy, bo wsiadają ludzie i nie ma już wolnych miejsc. Mamy jechać następnym autobusem , z nami wywalają jeszcze matkę z dwójką małych dzieci, okazuje się ze sprzedali więcej takich biletów. Oczywiście nie wiemy kiedy będzie następny autobus, a za kilka godzin mamy samolot z Trabzonu do Stanbułu, na szczęście łapiemy autobus innej firmy ( z przemiłą obsługą) dajemy 10 $ i dojeżdżamy o czasie na lotnisko do Trabzonu. Próbowałem się skontaktować z firmą, żeby oddali kasę , oczywiście nikt nie odpowiada na maile. Niestety musiałem korzystać z chargebacku (w trakcie). Więc nie polecam tej firmy, lepiej pojechać sobie pociągiem z Tbilisi do Batumi , jeżdżą nowe wygodne pociągi, trzeba kupić wcześniej bilety, bo nas została I klasa trochę drożej a wygodne foteliki 40 GL, II klasa 25 GL czyli tyle co autobus. NIGDY WIĘCEJ METRO.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group