Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Gru 2015 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Cześć. 7. stycznia ląduję w Manili gdzie 72h później dolatuje do mnie kolega. Orientuje się ktoś z Was, czy jest tam w okolicy miejsce, w którym warto się zatrzymać na ten czas? Nie chciałbym spędzić 3 dni w stolicy Filipin i tak samo nie chciałbym oddalać się za bardzo sam. Razem planujemy od razu jechać na mt Mayon i dalej na Siargao Island.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 11 Gru 2015 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Tagaytay - wulkan na wyspie na jeziorze.
Subic Bay - plaża (szarobura, ale zakładasz np. różowe okulary i jest raj na ziemi)
Może Angeles + Pinatubo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Gru 2015 21:33 

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 66
Mt Mayon?! Nie żebym odradzał, sam wulkan jest super. Tylko dwa "ale": w okolicy oprócz Donsol (rekiny wielorybie) nic interesującego nie ma, a samo Legazpi jest wyjątkowo mało ciekawe. I druga kwestia: trekingi są drogie i wydaje mi się, że nie są raczej warte swojej ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Gru 2015 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Angeles? ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Gru 2015 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
ostrand napisał(a):
Mt Mayon?!


Plan mamy taki aby wdrapać się na niego bez przewodnika. Jest to możliwe? (pytam od strony prawnej, nie technicznej) :)

-- 11 Gru 2015 21:28 --

Dzięki za sugestie. Myślałem o jakiejś miejscowości nad morzem blisko Manili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Gru 2015 23:14 

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 66
Na Mt Mayon byliśmy w sierpniu tego roku i udało nam się wejść tylko do wysokości 1800m. Nasz przewodnik nie chciał iść dalej :( Zresztą, jak robiłem rozeznanie wcześniej to dostałem informację, że powyżej tej wysokości wstęp jest obecnie (czyli w połowie tego roku) zabroniony. Myślę, że o aktualną sytuację najlepiej dowiedzieć się u miejscowych, np.: rey_jayar@yahoo.com lub info@balaydelarama.com.
Góra
 Profil Relacje PM off
bumelant.net uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 12 Gru 2015 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Super, dzięki wielkie za info i maile!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Lip 2023 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
Odgrzebuje temat. Bede sluzbowo w Manili i zastanawiam się co tam robić w weekend? Czy jest opcja na jakieś jednodniówki w okolicach Manili czy trzeba leciec od razu na jakąś wyspę?
Tagaytay wspomniany wyzej wyglada ciekawie, ale to troche malo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Lip 2023 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Trochę męczące połączenie (nocny bus), ale może Banaue? Wsiadasz wieczorem, rano jesteś na miejscu. Po weekendzie wracasz znowu nocym busem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tunczaj lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 04 Lip 2023 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
miejsce wyglada b. ciekawie, ale to juz zdecydowanie za daleko. juz chyba szybciej wyjdzie transport lotniczy na jakąś wysepkę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Lip 2023 19:35 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Zapewne na wysepkę będzie szybciej, ale niepodal Banaue, gdzie możesz uskutecznić trekking po polach ryżowych masz tez Sagadę i wiszące trumny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group