Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Atrakcje dla dzieci
#1 PostWysłany: 21 Lip 2021 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Cześć,

przejrzałem kilka stron podforum i albo takiego tematu nie znalazłem, albo jestem ślepy, więc jeśli jest to proszę o pokierowanie.

Chodzi mi o wybór destynacji na wypad z dwójką 3 i 5 lat. Szukam czegoś na południu Europy aby we wrześniu było tak powyżej 20 stopni, kwestia dolotu jest drugorzędna coś się znajdzie aby dostać się w okolicę, chodzi mi o jakieś fajne atrakcje dla dzieci żeby nie siedzieć tygodnia na plaży bo mnie szlag trafi.
Oceanaria w Lizbonie lub Walencji wydają się niezłe na całodniową wycieczkę, ale szukam jakiejś alternatywy, może jakieś parki narodowe gdzie zwięrzęta można oglądać, zwierzyńce, jakieś super ZOO, bądź skierowane do dzieci parki rozrywki tematyczne.
Wiem że w internecie można to zgooglować, jednak chodzi mi o miejsca sprawdzone przez Was i które polecacie. Oczywiście nie muszą być w miejscowościach nadmorskich zakładam że dostanę się tam samochodem z miejsca noclegu.

pozdrawiam
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 21 Lip 2021 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Polecam Majorkę:
- Safari Zoo (jedzie się własnym autem lub kolejką wśród spacerujących zwierząt, np. pawiany uwielbiają siedzieć na lusterku samochodu)
- Palma Aquarium
- kilka parków wodnych
- Marineland - show z delfinami
- Artestruz - ferma strusi
- Parc Natural de S’Albufera
- Pociąg/tramwaj z Palmy do Soller/Port de Soller
- ładne plaże
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group