Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Sie 2022 16:49 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
Dar es Salaam w C, Qatar + Rwandair. W podobnej cenie Kilimandżaro i Bużumbura (Burundi). Daty do marca 2023. Źródło - TD. Możliwy dłuższy stop w Katarze, 6h w Kigali.

Załączniki:
b.png
b.png [ 64.91 KiB | Obejrzany 4110 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 26 Sie 2022 20:54 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7923
HON fly4free
Za jakieś 250 euro więcej można w jedną stronę zrobić dłuższego stopa i w DOH i w KGL robiąc z tego całkiem sensowny składak. Nie jest to super tanio, ale samo w sobie przemieszczanie się po większości Afryki najtańsze generalnie nie jest. Dodatkową ciekawostką dla avgeeków będzie przelot w prawdziwym C (osobna kabina) w daszu 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Sie 2022 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
nic ciekawego to c w rwandair

Załączniki:
35.05.png
35.05.png [ 995.84 KiB | Obejrzany 3824 razy ]
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 26 Sie 2022 21:51 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7923
HON fly4free
Porównując do "europejskich" daszy to jednak "inna jakość" :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Sie 2022 07:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1156
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Szkoda, że to stock Rwand Air (459), czyli całe zero za odcinki ARN - DOH - ARN.
Na FT odkopalem recenzje z jednego lotu KGL - NBO, czyli z grubsza to czego mozna sie spodziewac w 737: https://flight-report.com/en/report/232 ... airobi-NBO
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Sie 2022 12:28 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7923
HON fly4free
Jeśli odcinki QR są kodowane na numerze QR to powinny za nie być mile przynajmniej w niektórych FFP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2022 01:07 

Rejestracja: 05 Kwi 2020
Posty: 29
Skusił się ktoś może na tą egzotykę? Może ma przy okazji jakieś doświadczenie z przebookowaniem. Qatar dogadał się z Finnairem na loty ze Sztokholmu i tak jak się spodziewałem mi je wywaliło. W zasadach wzmianka że musi być DOH jako połączenie więc się zastanawiam jakie mam opcje.Wysłałem im wzmiankę o tym tydzień temu ale zero odzewu. Ktoś coś słyszał? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Kwi 2023 23:31 

Rejestracja: 05 Kwi 2020
Posty: 29
Odpowiem sobie sam i przy okazji wspomnę jak sprawa wygląda z kronikarskiego obowiązku. Od postu w listopadzie walczyłem o zmianę lotu i szło jak po grudzie.Wczoraj jak z zaświatów odzywa się customer sevice Rwandair i pyta o pasujące mi daty. Podaje loty QR i dostaję odmowę bo bilet ważny tylko do połowy sierpnia a ja chcę lecieć później bo przecież muszę wrócić z JNB po tym składaku z UA i LH w F na ostatnim odcinku. Przypominam o zasadach zmiany po pierwszym locie na powrót do lutego 24 - nie ma sprawy. Moge wybrać cokolwiek a po wylądowaniu w Tanzanii zmienić daty na pasujące. Tak że 3 odcinki Qatarem i jeden wet lease Oman Airem a co najważniejsze 560 TP w BA. Tak że jak ktoś jeszcze się skusił na tego cudaka to zalecam męczenie ich na FB i regularne maile do Rwandaira. Cierpliwość jednak czasem popłaca
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 25 Kwi 2023 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1156
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
BAEC nie daje TP jeśli bilet nie jest na stocku linii z Oneworlda :(
Ale sam deal zacny!
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Kwi 2023 09:04 

Rejestracja: 05 Kwi 2020
Posty: 29
Masz rację, nie opisałem tego dokładnie - wszystkie loty na stocku QR. Miałem wątpliwości z Omanem ale dzwoniłem do BA i z racji że ten lot nie ma numeru WY tylko QR bo lata dla Qataru to za to też będą TP :)
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 26 Kwi 2023 09:17 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7923
HON fly4free
@moppuskaft: ale jak masz na stoku QR skoro pisałeś, że bilet wystawił WB?
Góra
 Profil Relacje PM off
moppuskaft lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 26 Kwi 2023 20:27 

Rejestracja: 05 Kwi 2020
Posty: 29
Racja, stock WB :shock: Tak mnie stresujecie że znowu dzwoniłem na złotą linię a tam słyszę : marketed and operated by QR? You are good to go. To będą te TP czy nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Paź 2023 00:50 

Rejestracja: 05 Kwi 2020
Posty: 29
Sam odpowiem. TP zgodnie z tabelą QR dla tych odcinków. Zupełnie zapomniałem o tym wątku a mam się czym podzielić. Po anulacjach Rwandair zmienił mi loty ale nie tak jak chciałem. Żeby się zmieścić z wątkiem F w LH do JNB lot powrotny był po roku od zakupienia biletu. Napisali że jak wyląduje w DAR to mi zmienią ale przez tydzień nikt nie odpisywał na maile a minuta z Madagaskaru do Ruandy 35 złociszy więc szkoda mi było. Po tygodniu odpowiedź - bilet po dacie więc nieważny. Po 10 mailach zgodzili się na zmianę ale z dopłatą 702$ i tydzień później bo nie ma miejsc w C. Żeby było śmieszniej lot Finnairem na który pół roku wcześniej się nie zgadzali. Jak nie wezmę to mogę dostać 138$ zwrotu na osobę. Z nożem na gardle utoczyłem krwi z konta Aegean i wziąłem lot z Madagaskaru do Oslo ET w C ale zwrotu nie wziąłem. Myślici że uda się ich przerobić na zmianę bez dopłaty czy mam się po raz pierwszy poddać? :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Paź 2023 01:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7923
HON fly4free
A ta ewentualna zmiana cię jeszcze jakoś ratuje? Czy szkoda ci powrotu jako takiego i chcesz go przesunąć na kiedyś tam otwierając nowy trip?
Generalnie pewnie będzie z nimi ciężko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group