Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Apulia - noclegi
#1 PostWysłany: 06 Sty 2020 23:40 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Interesuje mnie Matera. Gdzie najlepiej wybrać nocleg? Będę samochodem.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#2 PostWysłany: 07 Sty 2020 00:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Ja byłem samochodem i spałem w tym miejscu https://goo.gl/maps/BCfR3bXYVpYyztZx8
Mniej więcej tam w kierunku południowo-wschodnim na via Lucana i okolicznych ulicach zaczynała się strefa bezpłatnego parkowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#3 PostWysłany: 30 Sty 2020 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 70
Kilometry: 127 711
niebieski
Jakie miejscówki w apulii polecacie na wyjazd z dziećmi? Lądujemy w Bari. Zależy nam żeby blisko była fajna plaża i dobre połączenie komunikacji z innymi miastami żeby wyskoczyć na wycieczki.
Polecacie coś dla 6 osób dorosłych i 4małych dzieci? Jakieś apartamenty gdzie najlepiej tam szukać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#4 PostWysłany: 02 Lut 2020 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
też lecę tam z dziećmi. Coś może znalazłeś? Moze ktoś się wypowie? Ja czytałem ze niby w Polignano a Mare dosć fajnie jest.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#5 PostWysłany: 03 Lut 2020 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@karollo
W Polignano a Mare jest słynna z instagrama plaża w zatoczce - kamienista i bardzo zatłoczona. Raczej nie nadaje się dla dzieci. Samo Polignano jest bardzo turystyczne, nocami jest głośno - z tego powodu też nie polecam przy dzieciach.

@maarcin1938
Jeżeli chcecie dobrej komunikacji zbiorowej z atrakcjami w rejonie, to w grę wchodzi tylko Bari. W samym Bari sa plaże z infrastrukturą - np. Pane a Pomodoro. Możecie poszukać zakwaterowania w okolicy lub dojeżdżać tam autobusem lub pociągiem (stacja Bari Marconi lub Bari Parco Sud).
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
maarcin1938 lubi ten post.
maarcin1938 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#6 PostWysłany: 03 Lut 2020 01:56 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Polignano jest rzeczywiście bardzo zatłoczone nawet poza sezonem. Początek lutego.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
maarcin1938 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#7 PostWysłany: 05 Lut 2020 23:42 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Polecam w Lecce
https://www.google.com/maps/place/B%26B ... 18.1734111
Widok z okna na https://www.google.com/maps/place/Roman ... 18.1725924
Bardzo dobre śniadanie.
Ja byłam poza sezonem. W sezonie może być hałas z okolicznych knajpek.

W Materze spałam tam gdzie Kashpir. Świetna miejscówka jeśli chodzi o lokalizację (i jak ktoś chce widok). Dla mnie minus za śniadania w okolicznej knajpie.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#8 PostWysłany: 06 Lut 2020 18:35 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 309
niebieski
Dopisuję super miejscówkę w Materze:Piazza Mulino 26
Optymalne położenie do dojazdu koleją i samochodem

Względnie nowy niski budynek przy placu i jego część jest własnością prywatną jednej osoby. Mieściło się tam biuro właścicielki (czynne w ciągu dnia), a w wydzielonej części znajdują się m.inn.dwa pokoje naprzeciw siebie.
My mieszkaliśmy w pokoju typu Queen, gdzie była kanapa, na której mogłyby spać jeszcze np.dzieci.
Myślę,że z parkowaniem też nie byłoby problemu, bo właścicielka super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#9 PostWysłany: 13 Lut 2020 15:49 

Rejestracja: 23 Lis 2019
Posty: 4
maarcin1938 napisał(a):
Jakie miejscówki w apulii polecacie na wyjazd z dziećmi? Lądujemy w Bari. Zależy nam żeby blisko była fajna plaża i dobre połączenie komunikacji z innymi miastami żeby wyskoczyć na wycieczki.
Polecacie coś dla 6 osób dorosłych i 4małych dzieci? Jakieś apartamenty gdzie najlepiej tam szukać?


Monopoli, mniej tutystów niż w Polignano a Mare, a równie pięknie. Pociągi i autobusy dojeżdżają praktycznie w każde ciekawe miejsce w okolicach Bari.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Apulia - noclegi
#10 PostWysłany: 18 Lip 2023 08:50 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 14
Z dziećmi polecamy Barlettę. Bardzo szerokie piaszczyste plaże. Morze daleko płytkie, bardzo bezpieczne. Doskonały dojazd, albo pociąg z lotniska do Andrii i autobus (bo ostatni kawałek linii kolejowej jest w remoncie) albo do Bari Centrale i bezpośredni, szybki pociąg. Śliczna starówka a do zwiedzania innych miast pociąg albo auto. Wypożyczaliśmy auto na 3 dni w lokalnej rodzinnej wypożyczalni w Trani (warte zwiedzenia b. ładne miasteczko obok). Rezerwacja przez maila i whatsapp. (www.Velartrani.com) Obsługa idealna, wszystko na czas, auto czyste w idealnym stanie z fotelikiem dopasowanym do dziecka. Zwiedziliśmy też Alberobello, Locorotondo, Monopoli. Przejazdy autem sprawne drogami szybkiego ruchu (bezpłatne) Polecamy z dziećmi taki urlop.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group