Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lip 2022 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Temat na czasie - może ktoś poratuje.
Potrzebuję apki gdzie robię sobię listę zakupów typu:
- masło
- cukier
- cebula
- itp.

A apka pokaże mi gdzie mam jechać (np. czy Biedra, czy Lidl, czy Aldi, czy whatever) kierując się kryterium aktualnej ceny wszystkich produktów które mam na liście (np. zbiorczo policzy cenę i pokieruje mnie tam gdzie wszystkie te produkty razem dają najmniejszą sumę).
Ceny tych samych produktów (ten sam EAN) w różnych sklepach potrafią być szalenie różne.
Niby pierdoła, ale miesięcznie sporo można oszczędzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 11 Lip 2022 10:57 

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 69
Myślę, że nie ma czegoś takiego. Poza sklepami, które mają też sprzedaż online nie masz dostępnych katalogów cen z supermarketów. Jedynie ceny z gazetek promocyjnych. Ceny z gazetek mozna wyszukiwac w aplikacji Blix.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lip 2022 12:34 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie ma takiej apki bo wszystkie sklepy musiałyby udostępniać aktualne ceny wszystkich produktów posiadanych w ofercie w sklepie w trybie rzeczywistym, a właśnie prawodpodobnie z ww. powodu nie opłaca im się taka opcja (nie wspominając, że trzeba by było zrobić całkiem duży system wystawiony publicznie, czyli do pracy ze znacznie większym obciążeniem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2022 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 474
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
W aplikacji Biedronki możesz skanować kody kreskowe i sprawdzać ceny. Działa to na konkretny sklep, więc ceny miedzy sklepami mogą być różne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Lip 2022 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
W jakimś stopniu może pomóc aplikacja Blix dostępna na iOS i Android.
Cytuj:
Blix to darmowa aplikacja z gazetkami najpopularniejszych sklepów: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Pepco, Rossmann z możliwością tworzenia wygodnej listy zakupów i korzystania z porównywarki cen produktów. Wypróbuj szybką i prostą listę zakupów. Przeglądaj gazetki promocyjne, zaznaczaj produkty, które chcesz kupić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lip 2022 06:06 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
W wielu państwach w Europie zachodniej istnieją dokładnie takie porównywarki. Niestety nie u nas, bo w Polsce supermarkety nie mają jednolitych cen lub/i nie swoich publikują cen w internecie.
Jedyne co możesz zrobić to przeskanować promocje za pomocą Blix.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Lip 2022 14:29 

Rejestracja: 16 Lis 2021
Posty: 0
Zbanowany
jest taka aplikacja Blix chyba? Na niej są gazetki sklepowe i jak dodasz tam liste zakupów to ci pokaze w której gazetce był dany produkt i tam możesz jechać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Jeden2trzy, ormo oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group