Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sty 2020 14:32 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 28
Hej,

Na początku lutego będę chciał pokonać trasę jak w tytule i mocno zastanawiam się jak to robić.

Odcinek Ao Nang - Koh Lanta

Tutaj czytałem o opcji busem, podobno są 2 takie dziennie i jedzie się dobre parę godzin, ale za to jest niby szansa dojechać aż do hotelu... czy to prawda?

Czytałem też o opcji łodzi zatrzymującej się na Koh Phi Phi, dopływającej do przystani Saladan Pier.

I istnieje podobno jakis SpeedBoat, ale to raczej odpadnie cenowo.

Co polecacie z własnych doświadczeń ?

Transport po Koh Lanta

Ceny taksówek są wysokie? Jest opcja skutera na parę dni? Jak to wygląda?

Koh Lanta - Krabi Airport

No i creme de la creme, czyli jak z tej wyspy dostać się na lot o 11 rano...

Znalazłem cos takiego przez ograniczenie godzinowe jakie dyktuje mi samolot:

https://ibb.co/5kh5tP2

Ktos ma cos takiego przecwiczone?

Bede wdzieczny za podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 06 Lut 2020 17:54 

Rejestracja: 13 Sty 2017
Posty: 8
Loty: 50
Kilometry: 145 132
Mam nadzieję, że nie za późno. Informacje mam sprzed 3 lat ale jeśli coś się od tamtej pory zmieniło to raczej na plus bo w międzyczasie oddano do użytku most łączący obie Lanty i odpadła jedna przeprawa promowa.
Na Koh Lantę jechaliśmy z lotniska w Krabi publicznym busem i kierowca rzeczywiście podwoził ludzi pod ich hotele. Cała podróż trwała bodajże koło trzech godzin, z Ao Nang decydowałbym się chyba na prom.
Po wyspie poruszaliśmy się skuterem, wypożyczysz na każdym kroku za niewielkie pieniądze, my płaciliśmy chyba koło 20 zł. Jeśli wypożyczysz od razu na kilka dni to na pewno coś tam utargujesz. W razie czego tuk tuki też były bardzo tanie.
Jeśli chodzi o transport na lotnisko to spokojnie się wyrobisz, ja bym chyba decydował się na ten najwcześniejszy bus. Prawdopodobnie dojedziesz za wcześnie i będziesz musiał czekać na lotnisku, ale to Azja i zawsze się może coś tam wydarzyć, lepiej mieć trochę czasu w zapasie. Możesz podpytać w hotelu, na pewno ci mądrze doradzą.
Mamy w planach podobną trasę na początku marca, jeżeli będziesz miał jakieś ciekawe aktualne informacje (może cena tego speed boata na Lantę?) to daj znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group