Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2018 21:26 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Witam ,

W Sierpniu udalo mi sie skorzystuac z bledu UIA i kupilem NYC z WAW za ok 700 zł RT.( taryfa N ) Dziś dostaje informacje, ze lot powrotny z mojego biletu na 22 Luty zostal anulowany i prosza o kontakt jak do tej pory nie odp jeszcze mi. Jest to linia z poza UE i teraz nasuwa mi sie pytanie :

- czy moge od nich chciec rebook i lot tego samego dnia z NYC innymi liniami tak abym znalazl sie tego dnia w Warszawie czy jestem zmuszony do zmiany terminu i przyjeciu daty wczesniejszej lub pozniejszej ?

Dzieki za podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2018 11:40 

Rejestracja: 22 Wrz 2018
Posty: 5
Loty: 88
Kilometry: 151 274
Cześć,
Miałem podobną akcję z UIA - wykupiłem bilet tam i z powrotem i po pewnym czasie dostałem info, że lot powrotny został odwołany. Przede wszystkim sugeruję sprawdzanie folderu spamowego - u mnie maila od nich trafiały do spamu i nie od razu zorientowałem się że mi odpisali (a odpisywali po 1-2 dniach). Nie próbowałem natomiast szukania lotu innego przewoźnika tego samego dnia. Znalazłem sobie ich lot powrotny wcześniej i poprosiłem o przebookowanie. Nie było problemów.
Powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Wrz 2018 09:16 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Dostałem właśnie bardzo podobną wiadomość w sprawie anulacji. Dostałeś odpowiedź, zgodzili się na inne linie? Załatwiasz bezpośrednio z nimi, czy przez OTA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Wrz 2018 09:56 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Mi anulowali wylot do IKA, proponowali mi wylot dzień później, komunikacja płynna trzeba max czekać na odpowiedź 24 godziny. Ja z uwagi na inne okoliczności zrezygnowałem wogóle z wylotu więc kasa po 2 dniach na koncie. Przed rezygnacją mocno upierali się aby zmienić na lot dzień później. Na forum są przykłądy, że jak komus mocno zależało, że wylot koniecznie tego samego dnia to przebookowywali nawet na Turkisha na trasie do IKA. Nie wiem jak jest z NY.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof1350 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 24 Wrz 2018 10:10 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
Z doświadczenia mogę dodać, że zgadzają się na inne linie jeśli jest nieodległy termin wylotu. Jeśli to kwestia miesięcy to raczej tylko siatka PS czasem łącznie z połączeniem na które mają CS. Do JFK widziałem jak zmieniali na TAP przez LIS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Paź 2018 03:04 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Anulowano mi jeden odcinek, zaproponowano ponad 50h stop w KBP. Przy prośbie o CS otrzymałem odpowiedź:
Cytuj:
Please be informed that in case of cancellation of the flight we can offer you only our regular flights
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group