Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sie 2018 20:49 

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 2
Witajcie
Mam pytanie. Znajomy polecił mi abym starała się o wizę do USA mimo, że w najbliższym czasie nie planuję wyjazdu. Biorę pod uwagę raczej tylko wyjazd turystyczny za jakiś czas w przyszłości. Podobno wizę do Stanów otrzymuje się z ważnością na 10 lat!? Czy to prawda? Czy to zależy od decyzji urzędnika i nie są zbyt chętni do dawania wiz na tak długi okres czasu? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Jak starałam się o wizę do Chin to turystyczną dostałam na 3 miesiące i z możliwością tylko jednorazowego wjechania. Inna sprawa, że nie ma problemu z otrzymaniem wizy turystycznej do Chin więc wszyscy robią to na ostatnią chwilę (nawet urzędnik dziwił się czemu przyszłam aż na trzy miesiące przed wyjazdem, zamiast na miesiąc przed) jak już mają bilety lotnicze, a na stronie ambasady USA odradzają tego typu praktyki z wizą do Stanów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 08 Sie 2018 20:52 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Jest cały temat o tym...

wiza-do-usa,766,10480
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Sie 2018 22:02 

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 2
Tam jest 115 stron, na których ludzie piszą o różnych sprawach. Tak jak na stronie ambasady jest wiele stron i kwestii poruszanych, ale nigdzie nie ma tej konkretnej informacji. Dlatego założyłam nowy wątek o tej konkretnej kwestii, gdzie mam nadzieję nikt nie będzie roztrząsać tego np. czy można mieć problemy z otrzymaniem wizy jeśli było się już w Syrii czy Iraku, albo co zabrać ze sobą do ambasady na rozmowę.
Pozdrawiam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Sie 2018 22:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Odpowiedź na pytanie czy dają wizę na 10 lat jest na stronie ambasady, w sumie tamten wątek nie jest do tego potrzebny. Chociaż tam można się spotkać z opinią czy wspomnieniami, że dostali wizę na 10 lat średnio 2 razy na jedną stronę, więc dalej odpowiedź tam się znajduje

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group